Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
AG Language

Aneta Gajos

ul. Chabrowa 20A/3, 44-210 Rybnik
tel. (32) 723-20-42, kom. 693-029-452
www:   http://www.ag-language.com
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2377 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AG LANGUAGE

- język angielski
- kursy dla dzieci i młodzieży
- kursy gimnazjalne i maturalne
- kursy dla firm
- audyt językowy
- kursy EFSP
- kursy przez Skype
- kursy wakacyjne
- tłumaczenia ustne i pisemne

O firmie

Świadczymy usługi na terenie Rybnika i okolic. Angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych na kursach o profilach ogólnym, biznesowym oraz EFSP, z dojazdem do klienta. W swojej ofercie posiadamy kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Uczymy również przez Skype.

Misją naszej firmy jest tworzenie najwyższych standardów w zakresie komunikacji językowej oraz dostarczanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie poprzez nowoczesny system szkoleń językowych.

Oferujemy pełną obsługę administracyjną szkoleń, w co wchodzi dostarczanie wszelkich bilingów, zestawień, raportowania miesięcznego, śródsemestralnego jak i semestralnego.

Szkolenia z zakresu języka angielskiego o profilu ogólnym bądź biznesowym prowadzone są w formie zajęć grupowych lub indywidualnych. Tematyka szkolenia oraz odpowiednie materiały dydaktyczne są opracowywane przez naszych metodyków po dokładnej analizie potrzeb językowych klienta.

Szkolenie językowe poprzedzone są testami plasującymi i wnikliwą analizą potrzeb kursantów co pozwoliła na przygotowanie programu szkolenia o odpowiedniej zawartości merytorycznej, na różnych poziomach zaawansowania, ze szczególnym uwzględnieniem języka branżowego.

Nasze biuro tłumaczeń to partner godny zaufania. Przedmiotem naszej działalności jest między innymi świadczenie wszelkiego rodzaju usług tłumaczeniowych. Naszą firmę cechuje rzetelność, terminowość i dopasowanie do potrzeb Klienta indywidualnego czy tez instytucjonalnego. Rodzaje tłumaczeń: zwykłe, specjalistyczne, handlowe i ekonomiczne, stron internetowych.

Kursy dla dzieci i młodzieży

Dzieciństwo to najlepszy czas na naukę języków obcych. Mózg dzieci jest bardzo plastyczny, dzięki czemu z łatwością przyswaja język obcy tak samo jak swój pierwszy język. Zarówno gramatyka jak i wymowa języka obcego jest przyswajana w ten sam sposób jak gramatyka czy wymowa języka macierzystego. Nasz kurs dla dzieci kształtuje świadomość muzyczną dziecka dzięki wielu rymowankom i piosenkom w języku angielskim. Elementy TPR (Total Physical Responce) uczą koordynacji ruchowej i wyrażania siebie. Kurs skierowany do dzieci jest gwarancją zdobycia solidnych lingwistycznych podstaw języka angielskiego.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Podczas zajęć stymulowane są obie półkule mózgowe, dzięki czemu nauka jest łatwa, przyjemna a efekty zauważalne od początku. Nauka języka rozpoczyna się od języka mówionego z wykorzystaniem gier i zabaw językowych prowadzonych w języku angielskim. Materiały edukacyjne są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania językowego dziecka.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie