Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Fast Way

ul. Kilińskiego 31, 76-200 Słupsk
tel. (59) 842-21-90, tel. kom. 604-430-551
www:   http://www.fastway.com.pl
e-mail:   slupsk@fastway.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4096 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy języka angielskiego dla dzieci
- kursy języka angielskiego dla gimnazjalistów
- kursy języka angielskiego dla maturzystów
- kursy języka angielskiego dla firm
- metodę Callana

O Nas
Szkoła Fast Way jest prekursorem w propagowaniu nauczania języka angielskiego Metodą Callana w Polsce. Obecnie Metoda Callana jest bardzo popularna w Europie i innych zakątkach świata. Jest to spowodowane specyfikacją zajęć jak i prędkością nauczania, która przynosi duże efekty.

Poza tym możliwość zdobycia poziomu First Certificate znacznie szybciej, a przy tym taniej, było powodem do tego, aby Fast Way School wypełniło lukę w rynku, gdzie często uczy się "o języku" a nie języka. Nasza Szkoła pragnie konsekwentnie wspierać i nauczać naszych studentów, aby utożsamiano Metodę Callana ze Szkołą Fast Way. Nauczyciele i atmosfera panująca w Szkole powoduje, iż nauka języka nie jest jedynie pracą ale również zabawą i przyjemnością.

Oferta kursów:
 • Angielski dla dzieci - przede wszystkim staramy się stworzyć przyjazną atmosferę na zajęciach, która umożliwia dzieciom bezstresowe opanowanie materiału. Staramy się im stworzyć idealne środowisko do nauki angielskiego urozmaicając zajęcia konkursami z drobnymi nagrodami rzeczowymi. Twoim dzieciom na pewno się to spodoba.
 • Kurs gimnazjalny - zajęcia mają charakter powtórzeniowy ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień występujących na egzaminie gimnazjalnym. Program realizowany na kursach jest zgodny z podstawą programową określoną i zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
 • Przygotowanie do matury - są to kursy przygotowujące do nowej matury z języka angielskiego. Proponujemy kursy do matury w wersji podstawowej i wersji rozszerzonej. Kursy obejmują pełny zakres materiału przewidywalnego na egzaminie maturalnym.
 • Kursy dla firm i instytucji - nauka Twoich pracowników na naszych kursach językowych może być bardziej efektywna, szybsza, tańsza i skuteczna. Metoda Callana jest znacznie bardziej efektywna niż metody tradycyjne, gdyż pozwala uniknąć nudy i nie obciąża słuchacza mozolnym odrabianiem prac domowych. Dodatkowo pozwala na bieżąco śledzić postęp studentów.
 • FCE, CAE, CPE, itp. - są to kursy przygotowujące do egzaminów państwowych. Wszystkie kursy przygotowujące do tych egzaminów są prowadzone przez Native Speakers!!!
 • English Direct - kursy specjalistyczne oparte na znacznie rozwiniętej i udoskonalonej metodzie konwersacyjnej Callana mające na celu szybkie i sprawne przygotowanie słuchaczy do porozumiewania się w mowie w kontaktach z osobami z różnych kultur.
Siłą naszej szkoły są nasi wykładowcy, którzy są całkowicie oddani swojej pracy. Całe grono pedagogiczne szczyci się rzetelną wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów, jak i przez native speakers (lektorów z Anglii, USA, Australii czy Kanady) dla których angielski jest językiem ojczystym.

Dlaczego my?
 • metoda pozwala na osiągnięcie poziomu Cambridge First Certificate 4 razy szybciej
 • koszty nauki są przez to 4-krotnie mniejsze niż w innych szkołach !!!
 • zadania domowe należą tu do rzadkości lub wcale ich nie ma. Uczeń b. dużo zapamiętuje z lekcji
 • dzięki małym grupom uczeń bierze aktywny udział w lekcji i mówi średnio o 40% więcej niż w innych szkołach
 • spośród osób stosujących Metodę Callana 95% studentów zdaje pozytywnie egzamin Cambridge First Certificate za pierwszym podejściem, podczas gdy międzynarodowa średnia wynosi 70%
 • metoda Callana pozwala na przerwanie nauki w dowolnym momencie i wznowienie jej po przerwie bez uszczerbku dla postępów w nauce
 • szkoła oferuje darmowe lekcje próbne - jeżeli po ich odbyciu student nie zdecyduje się na rozpoczęcie nauki
Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie