Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego & Biuro Tłumaczeń Magdalena Klein

ul. Świerczewskiego 5, 41-106 Siemianowice Śląskie
tel. (032) 28-20-62
www:   http://www.britania.pl
e-mail:   britania@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5342 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- na wszystkich poziomach zaawansowania
- we wszystkich grupach wiekowych
Uczniowie kwalifikowani są do poszczególnych grup na podstawie testu kwalifikacyjnego (z wyjątkiem grup na poziomie podstawowym).


Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania oraz we wszystkich grupach wiekowych. Uczniowie kwalifikowani są do poszczególnych grup na podstawie testu kwalifikacyjnego (z wyjątkiem grup na poziomie podstawowym).

Kursy prowadzone są w wymiarze 4 godzin lekcyjnych tygodniowo (2 x 90 min) lub raz w tygodniu (piątek, sobota) - 180 min. Kursy dla dzieci odbywają się również 2 razy w tygodniu ale długość zajęć jest uzależniona od wieku dziecka. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach dopołudniowych w siedzibie naszej szkoły.

Zapewniamy naukę w niewielkich grupach; grupy standardowe 10-14 osób, grupy niestandardowe 3-4 osoby. Osobom, które nie chcą lub nie mogą uczyć się w grupie proponujemy naukę indywidualną. Uczestnik takich zajęć sam decyduje o terminie zajęć i razem z lektorem ustala ich indywidualny przebieg.
W trakcie roku szkolnego postępy naszych uczniów są regularnie sprawdzane poprzez pisemne testy międzysemestralne, przeprowadzane na każdych zajęciach sprawdziany ustne oraz testy postępów - "achievement tests". Każdy semestr kończy się egzaminem ustnym i pisemnym. Letni egzamin semestralny decyduje o przejściu ucznia do grupy o wyższym poziomie. Po egzaminie letnim uczniowie otrzymują szczegółowy raport lektora, który zawiera informacje na temat postępów ucznia, frekwencji na zajęciach oraz merytorycznej zawartości kursu. Po ukończeniu danego poziomu uczniowie, którzy uczestniczyli w przynajmniej 60% zajęć otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Dla uczniów, którzy opuścili zajęcia lub potrzebują dodatkowej pomocy oferujemy dodatkowe, bezpłatne konsultacje z lektorem. Korzystamy z podręczników i materiałów renomowanych wydawnictw: Longman, Oxford, Express Publishing, przy zakupie podręczników w naszej szkole każdy uczeń otrzymuje 10% zniżkę. Każdy uczeń otrzymuje również bezpłatne materiały dodatkowe w ciągu trwania całego kursu.

Kandydaci mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach próbnych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie