Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ESPERANTA Szkoła Językowa Dorota Krawczyk

Al. Piastów 8/4, 70-331 Szczecin
tel. (91) 484-00-00, tel. kom. 608-660-951
www:   http://www.esperanta.pl
e-mail:   biuro@esperanta.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3600 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Uczymy języków: angielskiego oraz niemieckiego

 

NASZA OFERTA

- Akademia Małego Poligloty (4 - 8 lat)
- kursy dla juniorów (dla dzieci 8 - 12 lat)

- kursy dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej i licealnej
- kursy dla dorosłych
- kursy certyfikatowe (FCE, CAE)
- kursy maturalne
(matura podstawowa i rozszerzona)

- kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
- kursy dla wyjeżdżających za granicę
- konwersacje
- zajęcia indywidualne
- kursy na "życzenie"
- zajęcia weekendowe
- wakacyjne półkolonie językowe
- kompleksowe usługi w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń językowych dla firm i instytucji

Szkoła Językowa Esperanta oferuje kursy dla Słuchaczy w każdym wieku i na każdym poziomie znajomości języka, czyli kursy dla Ciebie. W Esperancie mogą uczyć się dzieci już od 4 roku życia, dzieci w wieku szkolnym, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna, studenci oraz pracujący i niepracujący dorośli. Na naukę nigdy nie jest za późno, a im wcześniej się ją zacznie tym łatwiej można osiągnąć sukces i zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym.

Naszym priorytetem jest skuteczne nauczanie. Uczymy metodą komunikacyjno-aktywizującą, uznaną za jedną z najskuteczniejszych, która pozwala przede wszystkim na szybkie opanowanie mówienia oraz na sprawne rozwijanie umiejętności pisania i słuchania, a także przyswajanie i poszerzanie wiedzy gramatycznej.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W ESPERANCIE?
  1. małe grupy
  2. nowoczesne metody nauczania
  3. wykwalifikowana kadra lektorska
  4. atrakcyjne ceny i rabaty
  5. monitoring postępów

JAK UCZYMY
Uczymy tak, aby każdy słuchacz naszej szkoły osiągnął sukces. Pomagamy, zachęcamy, motywujemy i konsekwentnie wymagamy, nie obiecując, że można nauczyć się języka obcego szybko i bez żadnego wysiłku. Nie stosujemy żadnych "cudownych metod". Zapewniamy zamiast tego możliwość systematycznej pracy w komfortowej atmosferze szacunku i sympatii lektora do ucznia, dzięki czemu w optymalnym dla każdego czasie osiągany jest założony cel. Dbamy o wysoki poziom nauczania i właściwą jakość kształcenia.

Akademia Małego Poligloty to specjalnie opracowany program dla najmłodszych dzieci. Rozpoczęcie nauki w wieku 4 lat gwarantuje już na starcie aktywny udział dziecka w procesie komunikacji językowej. W Akademii Małego Poligloty uczymy przez zabawę. Dzieci bardzo szybko zaczynają mówić, bawić się i śpiewać po angielsku. Przyswajają język w sposób naturalny, w znanych im sytuacjach z życia codziennego. Nauczanie w "Akademii Małego Poligloty" oparte jest na prostych i naturalnych metodach wykorzystujących właściwą dla tego wieku zdolność przyswajania języka, ciekawość otaczającego świata i gotowość do poznawania wszystkiego co nowe. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne gier, zabaw, piosenek i niespodzianek.

Najważniejszym filarem naszej szkoły jest kadra lektorska. Dzięki wykwalifikowanym lektorom, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę i indywidualnie podchodzą do każdego słuchacza, nauka języków szybko przynosi efekty.
Edukacja w naszej szkole oparta jest na trzech podstawowych filarach:
  1. metoda
  2. nauka
  3. czas

Nauka w Esperancie to nie tylko doskonalenie własnych umiejętności, ale również dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w miłej atmosferze, nawiązanie nowych znajomości, odkrywanie własnych talentów i pasji.

KURSY CERTYFIKATOWE
Dla młodzieży, studentów i dorosłych oferujemy efektywne, w małych grupach (od 6 do 8 osób), przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów z języka angielskiego:
  • FCE (First Cerificate in Engilsh) - poziom B2
  • CAE (Certificate in Advanced English) - poziom C1

Uzyskanie świadectwa określonego egzaminu stanowi dowód na to, że jego posiadacz zna język obcy na danym poziomie. Egzaminy Cambridge cieszą się bardzo dużą popularnością z uwagi na uniwersalność ich wyników, jak również fakt, że są one rozpoznawalne i uznawane w Polsce i za granicą.

W wieloletnim programie kształcenia językowego w naszej szkole, przygotowanie do każdego z egzaminów trwa dwa lata. Pierwszy rok, to doskonalenie języka na danym poziomie i wstępne zapoznanie z formą egzaminu. Drugi rok, to intensywna praca nad techniką zdawania danego typu egzaminu oraz utrwalanie i poszerzanie zdobytej wcześniej wiedzy oraz rozwijanie umiejętności we wszystkich obszarach sprawności językowych. Słuchacze planujący przystąpienie do egzaminów są zmotywowani do bardziej wytężonej pracy, dzięki czemu robią szybsze postępy w nauce.

Kursy certyfikatowe trwają od października do czerwca. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Łącznie kurs obejmuje 120 godzin plus dodatkowo bezpłatny próbny egzamin - pisemny i ustny. Egzamin próbny przeprowadzany jest na około miesiąc przed planowanym terminem właściwego egzaminu. Wynik jest szczegółowo omawiany indywidualnie z każdym słuchaczem.

HISTORIA SZKOŁY - O NAS

Szkoła Językowa ESPERANTA działa od 2006 roku. Placówka posiada własną siedzibę w pięknej, secesyjnej kamienicy w centrum miasta przy al. Piastów 8/4. Wnętrze szkoły łączy urokliwą secesję z praktyczną nowoczesnością. Mała i kameralna stwarza doskonałe warunki i atmosferę do nauki. Nikt tu nie jest anonimowy. Szkoła nastawiona jest na indywidualne podejście do każdego swojego Słuchacza.

W ofercie edukacyjnej szkoły znajdują się kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. Szkoła oferuje zajęcia grupowe oraz indywidualne na wszystkich poziomach nauczania w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych. Dobór grup warunkowany jest wiekiem oraz poziomem znajomości języka. Dla dzieci w wieku 4-7 lat prowadzone są zajęcia na specjalnych kursach w Akademii Małego Poligloty. Akademia to nauka połączona z zabawą - dobry start do dalszej przygody z językiem w miłej i przyjaznej atmosferze.
Słuchacze Akademii Małego Poligloty coraz liczniej uczestniczą w zajęciach organizowanych w ESPERANCIE i osiągają coraz lepsze wyniki w szkole. Wakacyjne projekty edukacyjne z językiem angielskim przygotowane i prowadzone przez ESPERANTĘ cieszą się ogromną popularnością.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie