Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
TOBI - angielski dla dzieci

ul. K. Napierskiego 46/1, 70-783 Szczecin
tel. (91) 462 72 24 (pon.- czw. 14.30 do 19),
tel. kom. 503-706-726
os. Zalesie 96b (budynek przedszkola NUTKA), Kobylanka
www:   http://www.tobi.strefa.pl
e-mail:   tobimk@poczta.fm

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9676 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Zapraszamy do współpracy przedszkola.

Oferujemy możliwość kontynuacji nauki przez całą szkołę podstawową.

 

TOBI - ANGIELSKI DLA DZIECI
zapewniamy:

- kursy dla dzieci od 1 do 12 lat
- doświadczoną kadrę
- małe grupy (od 5 do 8 dzieci)
- konkurencyjne ceny kursów i materiałów
- bezpłatną lekcję pokazową
- miłą atmosferę

Zapraszamy również na:

- kursy wakacyjne języka angielskiego
- półkolonie językowe
- język niemiecki

Szkoła języka angielskiego dla dzieci TOBI powstała w 2005 roku. Od początku istnienia szkoły najważniejszym celem działalności było efektywne i profesjonalne nauczanie dzieci. Pragniemy, aby zajęcia w naszej szkole rozbudzały w dzieciach ciekawość, bawiły i ukazywały fascynujący świat języka angielskiego. Kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację w języku obcym. Cele szkoły udaje się realizować dzięki ciągłemu udoskonalaniu programu nauczania, tworzeniu nowych, interesujących materiałów do nauki oraz dzięki wykorzystywaniu zdobytych w trakcie istnienia szkoły doświadczeń. Do nauki zapraszamy dzieci już od drugiego roku życia.

Aby uczynić naukę jeszcze bardziej atrakcyjną w czasie zajęć korzystamy także z tablic interaktywnych i projektorów multimedialnych.

Dlaczego warto zaczynać naukę języka obcego od najmłodszych lat?
Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, mają niesamowitą możliwość przyswajania wiedzy. Uczęszczając na zajęcia języka angielskiego, wykorzystują swój naturalny potencjał. Dzieci uczą się nowych słówek, piosenek, stopniowo zaczynają wymawiać całe zdania po angielsku. Na zajęciach dzieci śpiewają, kolorują, grają w gry - poprzez zabawę odkrywają fascynujący świat języka angielskiego.

Zajęcia dla dzieci od 1 do 2 lat odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 30 min. Dzieci w wieku od 2 do 3 lat zapraszamy na zajęcia dwa razy w tygodniu. W przypadku dzieci, które nie zaczęły jeszcze mówić istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia jeden raz w tygodniu. Zajęcia dla dzieci od 4 do 6 lat odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut. Każda grupa tworzona jest w oparciu o kryterium wieku i stopień zaawansowania. W miarę możliwości staramy się, aby różnica wieku w grupie nie była większa niż 1 rok.

Dzieciom w wieku od 7 do 12 lat proponujemy zajęcia 2 razy w tygodniu po 45min. lub 1 raz w tygodniu, trwające 90 min. Formuła zajęć oparta jest na programie autorskim i jest pełna gier i zabaw językowych. Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku obcym oraz praca ze słownictwem i jego wykorzystaniem w praktyce. Na tym etapie nauki dzieci podejmują pierwsze próby czytania, poznają angielski alfabet, podejmują nowe wyzwania językowe. Ponadto program obejmuje naukę gramatyki i pisania.
Program dla grup starszych oparty jest na podręcznikach przygotowujących dzieci do egzaminu szóstoklasisty z języka angielskiego.

Oferujemy również zajęcia indywidualne dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Program zajęć ustalany jest indywidualnie po rozpoznaniu potrzeb ucznia.

Kursy językowe w naszej szkole rozpoczynają się we wrześniu i kończą w czerwcu. Posiadamy grupy na różnym poziomie zaawansowania, a naszym uczniom oferujemy możliwość kontynuacji nauki przez całą szkołę podstawową. Ponadto dla dzieci w wieku szkolnym od 9 do 12 lat przygotowaliśmy ofertę zajęć konwersacyjnych, które stanowią idealne uzupełnienie szkolnych lekcji języka angielskiego. W wakacje zapraszamy na półkolonie z językiem angielskim i wakacyjne kursy językowe.

METODA

W nauczaniu dzieci wykorzystujemy unikalne metody, stanowiące połączenie różnych teorii i stylów nauczania języków obcych:

 • Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w całości po angielsku.
 • Nasi nauczyciele poprzez stwarzanie przyjaznej atmosfery i indywidualne podejście do każdego dziecka zachęcają do wypowiedzi w języku angielskim i do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
 • Korzystamy z tablicy interaktywnej oraz projektorów multimedialnych, aby uatrakcyjnić zajęcia.
 • Efektywną naukę umożliwia wykorzystanie gier, zabaw ruchowych, kolorowanek, rymowanek, piosenek, zabawnych historyjek, materiałów DVD oraz materiałów do słuchania. Na naszych zajęciach nie ma miejsca na nudę!
 • Program nauczania uwzględnia poznawanie kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych.
 • Stosujemy technikę nagradzania, aby kształtować pozytywny stosunek do nauki.
 • Grupy liczą od 5 do 8 dzieci. Dzieci są przydzielane do grupy według wieku i stopnia zaawansowania.
 • Naszych najmłodszych Uczniów zapraszamy na zajęcia razem z rodzicami, aby zapewnić maluchom maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie uzyskać optymalne efekty nauki.
 • Nasi nauczyciele to młode, wykształcone osoby, których pasją jest praca z dziećmi.
 • Nasze sale są jasne, kolorowe, wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne.
 • Wykorzystujemy podręczniki renomowanych wydawnictw, które zostały stworzone przez metodyków specjalnie dla najmłodszych uczniów.
 • Do każdego kursu dołączone są płyty, które pozwalają na codzienne osłuchiwanie się językiem.
 • Zapewniamy możliwość kontynuacji nauki przez kolejne poziomy zaawansowania. Istnieje możliwość kontynuowania nauki przez całą szkołę podstawową.
 • Kursy indywidualne zapewniają połączenie nauki gramatyki z dużą ilością konwersacji i są układane indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia.
 • W naszej szkole najważniejsi są nasi Uczniowie.

KONTAKT

ul. K. Napierskiego 46/1, 70-783 Szczecin
Szczecin Prawobrzeże, (os. Słoneczne)
tel. (91) 462 72 24 (pon. - czw. od 15.00 do 19.00)
tel. kom. 503-706-726

os. Zalesie 96b (budynek przedszkola NUTKA), Kobylanka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie