Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Career Center

Centrum Szkoleniowe

ul. K. Kolumba 1, 70-035 Szczecin
tel. 794-224-661
www:   http://career-center.pl
e-mail:   biuro@career-center.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3031 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY

- kursy i szkolenia dla firm
- specjalistyczne szkolenia językowe
- łumaczenia
- e-learning
- przygotowanie projektów europejskich
- kluby dyskusyjne


CAREER CENTER powstało w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku pracy po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Nasza oferta szkoleń skierowana jest do przedstawicieli różnych grup zawodowych, firm, organizacji i instytucji. Główną działalnością CAREER CENTER są szkolenia dla firm i osób prywatnych mające na celu znacznie zwiększyć ich atrakcyjność na co raz bardziej wymagającym rynku pracy.

Oferujemy unikatowe szkolenia w zakresie specjalistycznych języków obcych tj.: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski, niderlandzki i norweski oraz ogólnego języka obcego. W ofercie mamy także specjalistyczne szkolenia zawodowe. Zajmujemy się również wykonywaniem tłumaczeń oraz przygotowywaniem wniosków o dotacje z funduszy unijnych.

CAREER CENTER wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm, organizacji i instytucji. Przeprowadzamy szkolenia języków obcych dla pracowników i kadr zarządzających w miejscu pracy Klienta jak i w naszej siedzibie. Jako jedyni na rynku oferujemy całkowite dopasowanie programu szkoleń do potrzeb Państwa firmy zarówno w określeniu zakresu wiedzy, jak i ilości i częstotliwości godzin lekcyjnych oraz miejsca obywania się zajęć. Jako jedyni prowadzimy zajęcia w tak małych grupach (3-6 osób) i oferujemy tak wiele bezpłatnych godzin konwersacji - 7 miesięcznie.

Aby dokładnie poznać potrzeby językowe Klienta/firmy i idealnie dopasować nasz program nauczania do tych potrzeb, na życzenie, przeprowadzamy audyt językowy.

Kursy językowe w grupach oraz w formie lekcji indywidualnych (lektor-słuchacz):

 • język chiński,
 • język arabski,
 • język włoski,
 • język rosyjski,
 • język niderlandzki (holenderski),
 • język francuski,
 • język niemiecki,
 • język hiszpański,
 • język angielski.

Szkolenia

Dla firm oraz instytucji CAREER CENTER oferuje szeroki wachlarz szkoleń w zależności od potrzeb Klienta:

 • interpersonalno-psychologiczne dla pracowników (jak radzić sobie ze stresem, obsługa klienta roszczeniowego),
 • z zakresu marketingu podnoszące kwalifikacje pracowników,
 • na temat prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa (rachunkowość)
 • szkolenia PR z zakresu kreowania wizerunku firmy
 • pozyskiwanie dotacji unijnych
 • negocjacje w biznesie
 • trening pamięci
 • język branżowy dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa
 • założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Nasze szkolenia charakteryzują się wysoką efektywnością związaną z łączeniem metod kształcenia oraz form. Składają się z części teoretycznej połączonej z modułem warsztatowym, umożliwiającym praktykę nabytej wiedzy i jej utrwalanie. Oferujemy zaplecze wyposażone odpowiednio do potrzeb danych szkoleń jak i możliwość ich organizacji na terenie województwa.

Nasi wykładowcy

Nasi wykładowcy to cenieni w środowisku specjaliści,z bogatym doświadczeniem, coachingowym, lektorskim, którzy oprócz gruntownego przygotowania merytorycznego posiadają przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Lektorzy to magistrowie, absolwenci studiów filologicznych ze specjalizacją metodyczną stale doskonalący się zawodowo, nauczyciele akademiccy z wieloletnim stażem i różnorodnym doświadczeniem oraz native speakers z przygotowaniem metodycznym.

Nasza kadra składa się również ze specjalistów wykształconych w dwóch dziedzinach, absolwenci dwóch kierunków studiów: filologicznych a za razem innych (np. prawa, ekonomi, socjologii, informatyki, technologii etc.) Połączenie wykształcenia z dwóch odrębnych dziedzin pozwoliło nam stworzyć perfekcyjne programy autorskie dla poszczególnych grup zawodowych. Profesjonalizm i szeroka wiedza naszych wykładowców zapewnia efektywność nauki w sprzyjającej atmosferze wsparcia i zachęty.

Aby szkolenia i kursy były w pełni efektywne łączymy to, co najlepsze z wielu metod nauczania nastawiając się na aktywację i rozwijanie umiejętności komunikatywnych jak i na doskonalenie pozostałych umiejętności językowych tj. czytanie i pisanie.

Nasz zespół to ambitni, kreatywni i zaangażowani specjaliści-pasjonaci, którzy by dołączyć do grona CAREER CENTER muszą sprostać wysokim wymaganiom, stawianym przez nasze centrum.

Metody Kształcenia

Każdy z naszych lektorów prezentuje własny, indywidualny i unikatowy styl nauczania. Nadrzędnym punktem dla lektorów CAREER CENTER jest uwzględnienie potrzeb i specyfiki danej grupy, tak by atmosfera na zajęciach była zrelaksowana i w pełni profesjonalna, a słuchacze zadowoleni. Wszystkie działania naszych wysoko-wykwalifikowanych lektorów zawierają się w ramach ogólnie przyjętej, spójnej metodyki nauczania.

Nasze programy nauczania dostosowane są do potrzeb dorosłych słuchaczy.

Małe grupy (3-6 osób) zapewniają komfort uczenia i sprzyjają zaspokajaniu indywidualnych potrzeb poszczególnych słuchaczy.

Szkolenia z zakresu specjalistycznego języka obcego nacechowane są naciskiem ze strony lektora na opanowanie przez słuchaczy niezbędnego słownictwa branżowego oraz swobodnego posługiwania się nim w mowie i piśmie natomiast pozostałe kursy oraz szkolenia cechują się naciskiem na komunikatywność słuchaczy nie zaniedbując jednocześnie pozostałych umiejętności językowych (pisanie, czytanie).

Alternative Courses (kursy języka angielskiego)

FAST
Kursy językowe z serii FAST to intensywna nauka języka obcego w krótkim czasie. FAST to doskonały i niezawodny sposób nauki języka obcego, z którego najchętniej korzystają osoby planujące wkrótce wyjazd za granicę w celach zarobkowych bądź turystycznych, osoby którym język obcy przyda się w życiu zagranicą. Kursy FAST polecamy również osobom które są zmotywowane do wytężonej pracy i oczekują szybkich efektów.

W ciągu pięciu tygodni przerabiamy roczny kurs czyli jeden poziom zaawansowania. Jeśli znasz język, ale długa przerwa w obcowaniu z nim spowodowała że nie czujesz się pewnie, to FAST jest świetnym sposobem na szybkie i efektywne "zanurzenie" się w temacie i odzyskanie dawnej sprawności językowej.

 • FAST to 60 godzin języka obcego przerobione w okresie pięciu tygodni.
 • FAST to 12 godzin nauki tygodniowo przeprowadzanych w dwu wariantach:
 • FAST 1 to dwa sześciogodzinne moduły, z których zajęcia odbywać się będą w piątkowe popołudnia i sobotnie przedpołudnia.
 • FAST 2 to trzy czterogodzinne spotkania w tygodniu, w godzinach porannych/przedpołudniowych lub po południu.

Profesjonalni wykładowcy zapewniają sprzyjającą nauce atmosferę podczas zajęć oraz motywują słuchaczy do wytężonej pracy.

TAKE IT EASY
60 godzin kursu +20 godzin konsultacji z lektorem do dyspozycji słuchaczy razem 80 godzin

Jest to kurs języka dla osób, które cenią sobie naukę w małych grupach, swobodnym tempem, gdzie istnieje możliwość dopytania lektora, wyjaśnienia wątpliwości tak wiele razy ile słuchacz potrzebuje, w tempie nauki dostosowanym do potrzeb słuchaczy. Take It Easy to kurs 'bez pośpiechu' stawiający na komfort słuchaczy i solidne ugruntowanie ich wiedzy. 60 godzin kursu i 20 godzin konsultacji (w cenie) z lektorem po każdych zajęciach- w celu ugruntowania wiedzy to najlepszy sposób na naukę dla osób dorosłych. Polecamy osobom które chcą "bezstresowo", bez pośpiechu nauczyć się języka. Małe kameralne grupy (około 4 osób) gwarantują komfort i maksymalne wykorzystanie czasu na naukę.

FALSE BEGINNERS
Jeżeli uczyłeś się języka obcego jakiś czas temu, lecz niewiele już pamiętasz i nie czujesz się na siłach żeby wziąć udział w kursie na kolejnym poziomie, a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na uczęszczanie na kurs z tego samego poziomu FALSE BEGINNERS to rozwiązanie dla Ciebie.

FALSE BEGINNERS to semestralny kurs "odświeżający" i poszerzający Twoją wiedzę. Wraz z osobami, które są w podobnej sytuacji szybko i sprawnie wdrożysz się w naukę języka.

Podczas dwóch dwugodzinnych spotkań w tygodniu z naszym lektorem sześćdziesiąt godzin wysiłku upłynie w miłej i przyjaznej atmosferze.

MOMMY ENGLISH
Career Center ma zaszczyt zaprosić wszystkie MAMY na kurs języka angielskiego stworzony specjalnie z myślą o nich. Nasz kurs języka angielskiego MOMMY ENGLISH jest przeznaczony specjalnie dla MAM, które chciałyby wyjść z domu nie zaniedbując przy tym obowiązków domowych i rodziny. Dlatego też, nasze zajęcia dostosowane są wyłącznie do potrzeb i możliwości MAM, których czas wolny jest ograniczony i bezcenny.

Ze względu na dużą liczbę MAM o zróżnicowanych poziomach zaawansowania CAREER CENTER oferuje grupy na każdym poziomie języka angielskiego.

KURSY EGZAMINACYJNE:

 • CAMBRIDGE EXAMS: FCE, CAE, CPE
 • TELC: A1,A2,B1,B2
 • TOEFL
 • LCCI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie