Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Językowa "Open School"

ul. Małkowskiego 26/16, 70-305 Szczecin
tel. (91) 434-80-00
www:   http://www.openschool.pl
e-mail:   akademia_szczecin@openschool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2303 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA JĘZYKOWA "OPEN SCHOOL"
kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego

- kursy dla dzieci najmłodszych (3-6 lat)
- kursy dla dzieci w wieku 7-12 lat
- kursy przygotowujące do matury
- kursy przygotowujące na studia
- kursy przygotowujące do egzaminów (np. FCE, CAE, CPE z języka angielskiego)
- kursy dla dorosłych
- kursy dla firm
- metoda komunikatywna lub DIRECT

Zapraszamy Państwa do Akademii Open School, ośrodka nauki języków obcych na europejskim poziomie w Szczecinie i jedynego miejsca, w którym możecie wybrać preferowaną metodę nauki języka angielskiego - metodę komunikatywną lub DIRECT.

W Open School pomagamy opanować biegle takie języki jak: angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski czy hiszpański.

Zespół metodyków i nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą opracował propozycje kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia to doskonałe miejsce na przygotowanie się do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów na studia, czy międzynarodowych certyfikatów oraz dla wszystkich tych, którzy chcą komunikować się w językach obcych.

Kursy dla najmłodszych
Open Kids to ogólnopolska akademia językowa dla najmłodszych. Uczymy języka angielskiego. Naszymi studentami mogą zostać dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Open Kids jest częścią ogólnopolskiej Akademii Językowej Open School. Po ukończeniu kursów w Open Kids Państwa dzieci będą mogły kontynuować naukę w Open School zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia językowego. Open Kids podobnie jak Open School objęta jest patronatem edukacyjnym wydawnictwa Uniwersytetu Cambridge.

Nauczyciele i materiały dydaktyczne
Każdy z kursów bazuje na podręcznikach wydawnictwa Uniwersytetu Cambridge, partnera merytorycznego Open Kids. Dzięki tej współpracy dzieci uczące się w Open Kids korzystają z jednych z najlepszych, dostępnych materiałów dydaktycznych. Wszystko to pod okiem doświadczonych, przygotowanych do pracy z najmłodszymi, wykładowców Open Kids.

Kursy biznesowe
Coraz więcej osób w pracy porozumiewa się z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Wielu naszych przełożonych to obcokrajowcy. W tych okolicznościach znajomość tzw. języka ogólnego przestaje wystarczać.

Umiejętność prowadzenia prezentacji w języku obcym, prowadzenia spotkań, negocjacji czy telefonowania wymaga znajomości specjalistycznego słownictwa poznawanego właśnie na kursach biznesowych.

Dowodem swobodnego porozumiewania się w środowisku biznesowym są certyfikaty z języka biznesu. W Open School przygotowujemy do egzaminów biznesowych z różnych języków. Jednak ze względu na duże zainteresowanie Business English, dla przykładu, wyszczególniamy poniżej egzaminy z języka angielskiego. W Akademii przygotowujemy do dwóch najpopularniejszych egzaminów z Business English organizowanych przez Cambridge ESOL Examinations oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie