Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Top Student - Szkoła Języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

ul. Zofii Nałkowskiej 8, 70-785 Szczecin
tel. 795-482-001
www:   http://www.topstudent.ple-mail:   info@topstudent.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1746 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

KURSY DLA GIMNAZJALISTÓW

- oferjemy zajęcia na 3 poziomach – podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym

Oferujemy intensywne kursy językowe dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Przygotowaliśmy odpowiedni, autorski program nauczania dla dzieci, które jeszcze będąc szkrabami miały swój pierwszy kontakt z językiem angielskim i mając już pewną wiedzę są gotowe do jej poszerzania i wzbogacania w takie aspekty poznawania języka jak nauka czytania, pisania oraz gramatyka czy fonetyka. Zapraszamy również tych, którzy uczą się języka angielskiego tradycyjnymi metodami na lekcjach w szkole, aby poznali inny, ciekawszy i skuteczniejszy sposób nauki a także te osoby, które dotąd nie miały styczności z językiem angielskim i chciałyby się go nauczyć.

Uczeń w mig nauczy się słownictwa, zwrotów, gramatyki i pokona wszelkie bariery językowe.
  • Główny nacisk kładziemy na naukę swobodnego komunikowania się w języku angielskim i oferujemy konwersacje, które prowadzi wykwalifikowany native speaker.
  • Kursy odbywają się w szkole wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny w tym tablice interaktywne.
  • Zajęcia odbywają się w małych maksymalnie ośmioosobowych grupkach, a zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy.
  • Konkurencyjne ceny oraz rabaty dla rodzeństw.

W ramach zajęć nasi słuchacze będą mieli okazję poznać kulturę krajów anglojęzycznych, brać udział w warsztatach językowych oraz projektach tematycznych, stawić czoła pierwszym próbom aktorskim oraz mówić, mówić i jeszcze raz mówić w języku angielskim. Ponadto gwarantujemy naukę w mało licznych, 5-8 osobowych grupach, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, uwielbiających dzieci i młodzież oraz swoją pracę.

Współpracujemy z Wydawnictwem Oxford University Press.

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu daje Państwu pewność, że nauka będzie naprawdę skuteczna, a dzięki częstej kontroli postępów i możliwości indywidualnych konsultacji z lektorami możecie Państwo na bieżąco śledzić postępy dzieci.

DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych uczestniczą w zajęciach 2 razy w tygodniu po 45 min. Jedne zajęcia przeznaczone są na poznawanie i ćwiczenie słownictwa, gramatyki, naukę czytania i pisania (oczywiście na poziomie dostosowanym do wieku naszych uczniów) oraz pracę z podręcznikiem i ćwiczeniami na tablicy interaktywnej. Druga lekcja odbywa się w tzw. „sali poduszkowej”, gdzie poznany wcześniej materiał ćwiczymy w praktyce, w formie gier i zabaw językowych oraz zajęć konwersacyjnych.

Klasy 4-6 to lekcje 2 razy w tygodniu po 50 minut, w systemie podobnym do klas młodszych, jednak przy poziomach Incredible English 4-6 są to naprawdę bardzo intensywne kursy języka angielskiego i wymagana jest od uczniów również systematyczna praca w domu, w celu powtarzania materiału z lekcji. Nasi uczniowie bez trudu zdają testy kwalifikujące do gimnazjum i trafiają do grup językowych na najwyższych poziomach.

Oprócz bazowego podręcznika, na każdym z poziomów przerabiana jest gramatyka dla dzieci (adekwatnie do poziomu podręcznika IE) oraz mnóstwo słownictwa i zwrotów daleko wykraczającego poza poziom SP, dzięki czemu nasi uczniowie mają wiedzę i umiejętności dużo większe niż jest to wymagane w szkole.

OFERTA DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Kursy dla gimnazjalistów odbywają się 2 razy w tygodniu po 55 minut. Jedne zajęcia w tygodniu, to praca z podręcznikiem i tablicą interaktywną, ćwiczenie gramatyki oraz pisemnych form wypowiedzi, zajęcia leksykalne oraz fonetyczne. Druga lekcja w tygodniu to zajęcia konwersacyjne i ćwiczenie słownictwa oraz zwrotów językowych w praktyce.

Znajdujemy
również czas na gry językowe, tak aby nasze lekcje nie były nudne i by w przyjemnej dla uczniów formie utrwalać w pamięci poznany wcześniej materiał. Nasi uczniowie bez najmniejszego stresu mogą podchodzić do egzaminu gimnazjalnego, gdyż już od poziomu pierwszego są do niego przygotowywani, poznając cały potrzebny do egzaminu gimnazjalnego materiał oraz pisząc co najmniej 2 przykładowe testy w semestrze.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie