Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa "Kotoba"

ul. Św. Barbary 6/2, 71-516 Szczecin
tel. kom. 603-606-005
www:   http://www.kotoba.pl
e-mail:   maciek@kotoba.pl
magdalena@kotoba.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2873 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA "KOTOBA"

- język japoński
- język polski
- język angielski

W OFERCIE RÓWNIEŻ

- kurs japońskiej kaligrafii SHODÕ
- kurs IKEBANA
- kurs ORIGAMI
- tłumaczenia

Od 2001 roku prowadzimy zajęcia, na których uczymy języka japońskiego, kaligrafii japońskiej, poznajemy japońskie zwyczaje, święta, dzieła sztuki, filmy, mangi, literaturę, haiku, historię Japonii, mitologię Japonii, znaki kanji, geografię Japonii, muzykę dworską gagaku, J-rock, najpopularniejsze piosenki japońskie, bajki japońskie, przysłowia japońskie i wiele wiele więcej.

Prowadzimy kursy języka japońskiego w szkole językowej KOTOBA-NO GAKKÕ na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy także do egzaminów z języka japońskiego Nihongo nõryoku shiken od 5 do 1 kyu.

Pod naszymi auspicjami cyklicznie odbywają się warsztaty kaligrafii japońskiej Shodõ, prowadzone przez mistrzynię kaligrafii Mahõ Ikushima z UAM w Poznaniu.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem ENSO, co roku w październiku organizujemy w Szczecinie festiwal kultury japońskiej JAPAN FEST. W bieżącym 2011 roku spotkamy się już po raz czwarty.

Współpracujemy przy organizacji konwentów, festiwali, zawodów i obozów sztuk walki dla dzieci i młodzieży, a także wykładów i pokazów różnych przejawów kultury japońskiej dla młodzieży i dorosłych. Z przyjemnością pomożemy wszystkim zainteresowanym przebogatą kulturą japońską rozwijać zainteresowania.

JĘZYK ANGIELSKI

Mamy doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego. Jesteśmy egzaminatorami Nowej Matury i bierzemy udział w pracach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej od 2005 roku.

Prowadzimy zajęcia ze studentami na wyższych uczelniach państwowych i prywatnych. Uczymy także języka angielskiego w biznesie - business English.

Współpracujemy z firmami w województwie zachodniopomorskim i na życzenie przeprowadzamy zajęcia na terenie firmy.

Organizujemy również kursy językowe na poziomach od elementary do proficiency. Uczestnikami naszych kursów są zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

JĘZYK POLSKI

Nasi lektorzy mają wieloletnie doświadczenie w nauce młodzieży, szczególnie w przygotowaniu do Nowej Matury od jej wprowadzenia do szkół w roku 2005.

Naszym atutem jest dopasowanie metod nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Z naszych usług skorzystało kilkadziesiąt osób w różnym wieku i opierając się na ich opinii wciąż utrzymujemy jakość naszych zajęć na wysokim poziomie.

Nauczyciele w firmie KOTOBA mają uprawnienia nauczycieli szkół publicznych i legitymują się najwyższym stopniem awansu zawodowego nauczycieli - tytułem nauczyciela dyplomowanego. Nasi uczniowie mogą korzystać nieodpłatnie z najnowszych materiałów wydawnictw takich jak WSZPWN, OPERON, WSIP.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie