Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MERITUM Ośrodek Języków Obcych

ul. Generała Rayskiego 18/1, 71-442 Szczecin
tel. (91) 812-82-75, 801-000-507
www:   http://www.filolodzy.pl
e-mail:   biuro@filolodzy.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2828 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń językowych wyłącznie dla firm i instytucji

- kursy na wszystkich poziomach zaawansowania
- jezyk angielski
- język niemiecki
- język szwedzki
- język holenderski
- język rosyjski
- język duński
- język francuski
- język polski dla obcokrajowców
- tłumaczenia

O Nas
Ośrodek Języków Obcych MERITUM jest jednym z największych ośrodków językowych w Regionie Szczecińskim i jednym z najdynamiczniej rozwijających się. MERITUM jest w naszym województwie jedynym ośrodkiem specjalizującym się w prowadzeniu szkoleń językowych wyłącznie dla firm i instytucji. Obecnie prowadzimy też szkolenia na zlecenie firm na terenie całego kraju. Mamy bardzo bogate doświadczenie. Z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

Naszym celem jest najwyższa jakość obsługi: jesteśmy firmą uczącą się, co pozwala nam stale podnosić jakość usług dla naszych klientów. Zapewne z tego powodu, jak również i dlatego, że firma jest prowadzona przez tłumaczy przysięgłych, co jest pewnym gwarantem jakości, z roku na rok przedłużamy nasze kontrakty i stajemy się stałymi partnerami we współpracy.

Wszystkie programy szkoleniowe przygotowujemy pod kątem wymagań klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i grup zorganizowanych. Oczekiwania każdego klienta są inne, dlatego zawsze nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy.

Założenia szkoleniowe i cele dla każdej grupy oraz osoby uczącej się ustalamy indywidualnie na podstawie testów wstępnych i uzgodnień z kierownictwem/działem szkoleń firmy zamawiającej szkolenia. Efekty zajęć i osiągniętych celów są oceniane na podstawie testów, ankiet i ogólnych wyników nauczania dla każdej grupy i są przedstawiane do wiadomości dla działu szkoleń. Po każdym bloku szkoleniowych indywidualne osoby otrzymują ocenę poziomu zgodną z wymaganiami Common European Framework of Reference.

Dla firm zamawiających szkolenia i tłumaczenia w Meritum oferujemy pakiet szczególnych rabatów.

Zawsze jesteśmy gotowi poddać wyniki naszej pracy ocenie zewnętrznej. Jako lider w szkoleniach korporacyjnych zostaliśmy wybrani przez ETS (Educational Testing Service) – największą na świecie i niezależną organizację badającą umiejętności edukacyjne jako partner w zakresie edukacji i oceny wiedzy językowej. We współpracy z ETS przeprowadzamy testy TOEIC (Test of English for International Communication), TFI (Test de Français International). Są to najpopularniejsze na świecie testy językowe dla biznesu. W coraz większej ilości firm, szczególnie korporacji, przystępowanie do testów TOEIC i TFI staje się standardem.

Dzięki stałemu podnoszeniu jakości , dokładnej weryfikacji pracy lektorów i współpracy ze światowym liderem w edukacji i ocenie wiedzy językowej jesteśmy w stanie spełniać najwyższe światowe standardy. Równocześnie oferując bardzo konkurencyjną cenę za usługi.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie