Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Go! Languages Kursy Języków Obcych

Deptak Bogusława 48/3, 70-440 Szczecin
tel. (91) 433-84-06
www:   http://golang.pl
http://www.go4it.home.pl
e-mail:   info@golang.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2786 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GO! LANGUAGES
SZKOŁA JĘZYKOWA

- język angielski
  • przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (FCE, CAE,CPE)

- język niemiecki
- kursy dla początkująctych
- kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych
- kursy dla firm (Business English)
- kurs maturalny
- lekcje indywidualne

Go Languages to placówka o szczególnej atmosferze. Spędzamy dużo czasu z naszymi uczniami nie tylko na zajęciach ale i poza nimi. Nasi kursanci niezależnie od wieku są dla nas bardzo ważni. Staramy się koncentrować na ich potrzebach i wymaganiach. Dążymy do tego, aby długi i często trudny proces uczenia się języka sprawiał im jak najwięcej przyjemności. To między innymi dlatego w naszych zajęciach często biorą udział całe rodziny.

Nasze kursy językowe prowadzimy w siedzibie firmy, znajdującej się przy Deptaku Bogusława 48/3, ale także w siedzibach naszych klientów, które zlokalizowane są w różnych rejonach Szczecina.

W Go! Languages koncentrujemy się głównie na kursach języka angielskiego.Mamy drożność nauczania-prowadzimy naukę języka od grup początkujących do zaawansowanych.Uczymy angielskiego zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Oferujemy zajęcia grupowe, jak i indywidualne – "skrojone na potrzeby klienta".
Prowadzimy językowe kursy specjalistyczne w siedzibach naszych klientów.

CHARAKTERYSTYKA KURSÓW

Dorośli oraz młodzież
Kurs języka angielskiego obejmuje 108 godzin nauki, podzielonych na dwa semestry (październik-luty oraz luty-czerwiec) po 54 godziny. Półtoragodzinne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupach maksymalnie 10-osobowych.

W nauce największy nacisk kładziemy na komunikację (Communicative Approach). Zajęcia oparte są na pracy z podręcznikiem i rozwijaniu wszystkich czterech sprawności językowych, tj. rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz wysławiania się w mowie i piśmie.

Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach – dla początkujących i zaawansowanych. Po każdym semestrze sprawdzamy postępy w nauce wewnętrznym egzaminem, a na końcu samego kursu wystawiamy certyfikat jego ukończenia.

Oferujemy kursy przygotowawcze dla przystępujących do Cambridge First Certificate of English, Certificate of Advanced English oraz Certificate of Proficiency English, podczas których nowo nabyta wiedza uczniów jest często sprawdzana z pomocą testów i arkuszy egzaminacyjnych. Uczniów przygotowujących się do zdania matury zapraszamy na specjalny, przyspieszony oraz skrócony w stosunku do pozostałych, kurs maturalny.

Kursy dla gimnazjum oraz szkół podstawowych
Lekcje dla uczniów szkół podstawowych i niektórych grup gimnazjalnych są krótsze – trwają godzinę zegarową – i są prowadzone w grupach dziesięcioosobowych; cały kurs obejmuje 60 lekcji podzielonych na dwa semestry (październik – luty oraz luty – czerwiec).

Wszystkie umiejętności kształcone są w trakcie zabawy językiem, dzięki czemu dzieci na każde zajęcia przychodzą pełne chęci. Ta metoda bardzo szybko przynosi dobre wyniki. Uczniowie, podobnie jak w kursach dla dorosłych oraz młodzieży, otrzymują certyfikaty ukończenia kursu.
Dodatkowo oprócz nauki w klasach organizujemy także zabawy w Halloween oraz Święta Bożego Narodzenia.

Największy nacisk kładziemy na doskonalenie umiejętności mówienia, słuchania ze zrozumieniem, oraz czytania ze zrozumieniem. Staramy się uatrakcyjniać nasze zajęcia wykorzystując gry, zabawy i ciekawostki ze świata.

Co kilka bloków lekcyjnych uczniowie biorą udział w testach na poziomach Movers, KET, lub PET, które mają na celu sprawdzenie nabytych umiejętności, a także oswajanie dzieci i młodzieży z tymi formami testowania.

Kursy dla dzieci
Wydaje się oczywiste, że im wcześniej dzieci zaczną uczyć się języka obcego, tym lepiej. Młodzi uczniowie z zerówek oraz pierwszych klas podstawówki przychodzą na bezstresowe, pełne zabawy i przyjemnej nauki zajęcia 45-minutowe zajęcia. Kurs obejmuje 30 lekcji w semestrze (60 w ciągu roku). Dodatkowo oprócz nauki w klasach - organizujemy także zabawy w Halloween oraz Święta Bożego Narodzenia. Co roku też przygotowujemy przedstawienia teatralne, które prezentujemy publicznie pod koniec czerwca.

Naszym głównym celem jest zachęcenie najmlodszych do nauki języka, a także sprawienie, by poprzez zabawę i ciekawie spędzony czas dzieci zrobily jak największe postępy językowe.
Co jakiś czas dzieci robią testy na poziomie Starters, Movers, lub Flyers.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie