Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum AKCES Sp. z o.o.

ul. Struga 42, 70-784 Szczecin
tel. (091) 464-52-35
www:   http://www.akces.info
e-mail:   szczecin@akces.info


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2282 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki

OFERTA

- FCE i CAE
- Matura
- Konwersacje
- Intensywne kursy wakacyjne
- Półkolonie językowe
- Lekcje indywidualne
- Kursy dla firm

Centrum AKCES Uczy porozumiewania się w języku obcym wykorzystując Metodę Callana? od ponad dziesięciu lat. W tym celu buduje trwałe relacje ze słuchaczami oparte na partnerstwie i profesjonalizmie.

Oferta

Dorośli

  • Program STANDARD - Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języków angielskiego i niemieckiego. Dzięki wykorzystaniu Metody Callana nauka trwa czterokrotnie krócej niż w przypadku jakiejkolwiek innej metody.
  • Program HIGHWAY - Program przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs Metodą Callana i pragną poszerzyć swoją znajomość języka obcego o wiedzę w zakresie kariery zawodowej, firmy, zarządzania i wielu innych.
  • Program SINGLE - Program SINGLE został stworzony z myślą o osobach, które nie mogą sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach dwa razy w tygodniu.
  • Program WEEKEND - Program Weekend stworzyliśmy z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dla nich placówki są otwarte w soboty i niedziele.
  • Program COMFORT - Zajęcia w programie Comfort odbywają się w bardzo małych 4-5 osobowych grupach. Metodyka zajęć pozostaje taka sama jak w programie Standard, ale warunki zajęć przeznaczone są dla bardziej wymagających klientów.

Dzieci

Z wieloletnich doświadczeń nabytych podczas wykorzystywania Metody Callana? przy pracy dydaktycznej z dziećmi wynika, że dzieci do lat 13 nie są w stanie skorzystać z całej gamy możliwości, jakie ta metoda daje dorosłym.

Dlatego Centrum AKCES stworzył trzy wyjątkowe programy nauki języka angielskiego dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Każdy z nich łączy zalety Metody CallanaTM oraz metod tradycyjnych, w proporcjach dobranych odpowiednio do wieku dziecka. Specjaliści brali pod uwagę nie tylko dobór odpowiednich metod do danych partii materiału, ale też czas trwania zajęć, częstotliwość spotkań i liczebność grup (max. 10 osób).

FCE i CAE

Centrum Akces po raz pierwszy przeprowadziło kurs przygotowawczy do egzaminu FCE 5 lat temu. Widząc zadowolenie klientów i mając w ręku dowód wysokiego procentu zdawalności po każdej kolejnej sesji, postanowiono stworzyć Centrum Certyfikacyjne, które skoncentruje się tylko na zajęciach certyfikatowych przygotowujących do egzaminów Cambridge.

Klienci powracający po zdaniu egzaminu FCE (First Certificate in English) zachęcili do poszerzenia oferty o kursy CAE i BEC (Certificate in Advanced English i Business English Certificate), a polecając kursy certyfikatowe wszystkim znajomym przekonali o potrzebie utworzenia Centrum Certyfikacyjnego dla wszystkich chętnych, nie ograniczając grup certyfikatowych tylko do słuchaczy AKCES.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie