Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Edi s.c. język angielski dla dzieci

ul. Jagiellońska 67, 70-382 Szczecin
tel. (91) 483-08-32, tel. kom. 504-404-588
www:   http://www.edi.strefa.pl
e-mail:   edi.school@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7176 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Zapraszamy również na:

- zajęcia taneczne
- zajęcia umuzykalniające
- warsztaty plastyczne
 

EDI S.C. JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI
angielski i niemiecki dla dzieci w wieku 1-12 lat

- nauka poprzez zabawę
- małe grupy 4-8 osób
- bezpłatne lekcje pokazowe
- doświadczona kadra
- różnorodne formy ćwiczeń i zabaw
   nie pozwalające dziecku na nudę

- kurs języka angielskiego przygotowujący
  do certyfikatu Cambridge YLE
  (dla dzieci w weku 8-12)

O NAS

Bajkowe postaci uśmiechające się promiennie ze ścian, wesołe pluszaki zapraszające do zabawy, skoczne dźwięki muzyki i radosny śmiech dzieci rozbrzmiewający w salach?

Wszyscy wokół - mali i duzi - mówią tutaj po angielsku lub niemiecku. Czy to Anglia? A może Niemcy? Nie! To "EDI" Centrum Języków Obcych dla najmłodszych.
Tutaj czas płynie szybko, dzieci bawią się w naturalny sposób, przyswajając języki obce. Na efekty nie trzeba długo czekać, z lekcji na lekcję maluchy zaskakują nas nowymi umiejętnościami. Po roku nauki i zabawy mały Krzyś bezbłędnie śpiewa angielskie piosenki, zna wiele obcojęzycznych słów, a ma zaledwie dwa latka. Pięcioletnia Ania swobodnie buduje swoje pierwsze zdania i ze zdumiewającym zrozumieniem wykonuje polecenia nauczyciela, w nieznanym jeszcze do niedawna języku.

Od sześciu lat ponad 150 rodziców przyprowadza do nas swoje pociechy, wspólnie przekonując się jak przyjemna może być nauka. Od nowego roku szkolnego kierujemy naszą ofertę również do szczecińskich przedszkoli. Jeśli chcesz aby w Twoim przedszkolu języki obce były prowadzone na wysokim poziomie, przez doświadczonych nauczycieli to skorzystaj z Naszej oferty!

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są na bazie autorskiego programu stworzonego z myślą o dzieciach w wieku 1-7 lat.

Starszakom proponujemy kursy poszerzone o elementy czytania i pisania, przygotowujące do dziecięcego certyfikatu Young Learners English stworzonego przez Cambridge ESOL – odział prestiżowego, znanego na całym świecie Uniwersytetu Cambridge.

METODA

"EDI" Centrum Języków Obcych powstało w 2005r. Już w pierwszym roku działalności zajęcia językowe cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zawdzięczamy to innowacyjnej metodzie uczenia języków obcych poprzez zabawę. Zajęcia prowadzone są w małych 4-8 os. grupach, w kolorowych, przypominających przedszkolne, salach. Nasi nauczyciele to młode, energiczne osoby, których filologiczne wykształcenie uzupełniane jest poprzez szkolenia z metodyki nauczania dzieci już od pierwszego roku życia.

Podstawą nauczania języków obcych w naszej szkole jest przestrzeganie kilku zasad:
 • używanie przez nauczyciela na zajęciach wyłącznie języka obcego
 • osłuchiwanie się z melodią języka za pośrednictwem płyt CD i DVD dołączonych do kursu
 • szybkie tempo zajęć, różnorodne formy ćwiczeń i zabaw nie pozwalające dziecku na nudę
 • emocjonalne angażowanie dziecka w naukę
 • poznawanie języków obcych przy wykorzystaniu życiowych doświadczeń, codziennych sytuacji, wszystkich zmysłów i bogatej wyobraźni dziecka
 • motywowanie dzieci do nauki poprzez liczne pochwały tak aby nauka stała się źródłem przyjemności
 • żadne działania nie są podejmowane na siłę, a każdy uczeń pracuje w swoim tempie
 • zapewnienie dzieciom komfortu i poczucia bezpieczeństwa językowego i psychicznego.

Zastosowanie wyżej wymienionych zasad podczas zajęć gwarantuje bardzo dobre efekty i solidne podstawy języka angielskiego i niemieckiego, buduje pewność siebie, rodzi entuzjazm i motywację do dalszej nauki w starszym wieku, w szkole.

NAUKA

"EDI" Centrum Języków Obcych wykorzystuje w swoich kursach podręczniki "English with Ellie", "English Adventure" i "Kid`s Box".

Na najniższych poziomach dzieci zapoznają się z j.ang.w towarzystwie przemiłego słonia Ellie i jego przyjaciół. Największy nacisk jest tu położony na przyswajanie języka, na naukę przy okazji (poprzez zabawę), nie do końca świadomą. Największy nacisk położony jest na przyswajanie języka, na naukę przy okazji (poprzez zabawę), nie do końca świadomą.

English Adventure to czterostopniowy kurs obejmujący:
 • English Adventure Starter – kontynuacja nauki dla najmłodszych lub kurs początkowy dla dzieci w wieku 5-6
 • English Adventure I - dla dzieci kontynuujących naukę
 • English Adventure II - dla dzieci kontynuujących naukę
 • English Adventure III - dla dzieci kontynuujących naukę

Na wyższych etapach kursu dzieci ćwiczą język w prawdziwych, konkretnych, wziętych z życia sytuacjach. Wraz z ich rozwojem możliwe jest poszerzanie obszarów leksykalnych, stopniowe przechodzenie od tego co uczniom bliskie i znajome, do zagadnień dalszych, bardziej ogólnych.

Kid`s box to nowoczesny, dynamiczny i pełen humoru kurs oparty na teorii inteligencji wielorakich Gardnera – co oznacza, że wykorzystuje metody nauczania, które angażują wszystkie zmysły dziecka. Sympatyczni bohaterowie książki przeżywają przygody, które stanowią doskonałe tło do wprowadzenia zagadnień językowych. Kurs został tak pomyślany, aby dzieci mogły pracować indywidualnie, w grupach, w parach, rozwijać talenty plastyczne, muzyczne i sprawności manualne, rozwiązywać zagadki, śpiewać, opowiadać historyjki, pracować wspólnie nad przedstawieniem. Ponadto kurs jest tak skonstruowany by chętni mogli przystąpić do dziecięcego certyfikatu Cambridge YLE.

Wszystkie etapy nauki w EDI CJO są odpowiednio przystosowane do tempa pracy dzieci i umiarkowanie stopniują trudności - zapewniając dzieciom najpierw bierne osłuchanie się ze strukturami leksykalno – gramatycznymi, a potem ich czynne użycie.

CERTYFIKATY CAMBRIDGE DLA DZIECI 8-12 LAT W EDI

EDI Centrum Języków Obcych zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na kurs języka angielskiego przygotowujący do certyfikatu Cambridge YLE.

Cambridge Young Learners English Tests to doskonały sposób by pokazać dzieciom jak dużo już umieją, a tym samym zachęcić je do dalszej nauki. Testy Cambridge YLE maja 3 stopnie trudności: Starters, Movers i Flyers. Są przeznaczone dla dzieci w wieku 8 - 12 lat. Zostały tak skonstruowane, że dzieci zaczynają od uczenia się prostych słów i zwrotów na poziomie Starters, a na następnych poziomach, Movers i Flyers, poznają coraz bardziej rozbudowany trudniejszy język.

Kurs przygotowujący do testów Cambridge YLE składa się z następujących części:
- czytanie i pisanie
- słuchanie
- mówienie

To oznacza, że nauka języka koncentruje się na praktycznych umiejętnościach językowych. Ze względu na cześć ustną testu dzieci są zachęcane by dużo mówić po angielsku w czasie zajęć. Zdobywają w ten sposób większą praktykę,a także nabierają pewności siebie w mówieniu. Testy Cambridge YLE są tworzone przez Cambridge ESOL.

CENY

Koszt zajęć w szkole "EDI" Centrum Języków Obcych kształtuje się następująco:

  
 • dzieci w wieku 1 roku - zajęcia 30 min.
  1 raz w tygodniu, koszt 60 zł m-c
 • dzieci w wieku 2-4 - zajęcia 30 min.
  2 razy w tygodniu, koszt 120 zł m-c
 • dzieci w wieku 4.5-7 - zajęcia 45 min.
  2 razy w tygodniu, koszt 150 zł m-c
 • dzieci w wieku 8-12 - zajęcia 45 min.
  2 razy w tygodniu, koszt 150 zł m-c

Ddla dzieci w wieku 8-12 możliwość wyboru zajęć z elementami czytania i pisania przygotowujących do dziecięcego certyfikatu Cambridge YLE.

Poszerzając naszą ofertę o szczecińskie przedszkola przygotowaliśmy ofertę wychodzącą na przeciw Państwa oczekiwaniom przedszkola zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

NASZA SZKOŁA

ul. Jagiellońska 67, Szczecin
tel. (91) 483-08-32
(w godzinach 14.30-19.30)

Zapisy na nowy rok szkolny również pod numerami telefonów:
507-043-753
504-404-588

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie