Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacji Języka Niemieckiego - Germanica

ul. Strusia 2, 71-696 Szczecin
tel. kom. 514-599-385
www:   http://www.germanica-szczecin.pl
e-mail:   biuro@germanica-szczecin.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2919 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Centrum Edukacji Języka Niemieckiego - Germanica

- kursy językowe (język niemiecki)
- lekcje indywidualne
- tandem i e-tandem
- szkolenia biznesowe
- warsztaty językowe
- tłumaczenia
- zapraszamy 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty)

Centrum Edukacji Języka Niemieckiego to Centrum zajmujące się kompleksowo i specjalistycznie językiem niemieckim. Za pomysł stworzenia Centrum zajmującego się specjalistycznie językiem niemieckim, innowacyjne pomysły dotyczące prowadzenia zajęć i indywidualne podejście do klienta otrzymaliśmy bezzwrotną dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu realizowanego przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego pn. "Paszport do przedsiębiorczości" z Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W nauczaniu języka niemieckiego stosujemy nowoczesne metody oparte na zasadach metodycznych i dostosowane do europejskiego poziomu nauczania. Naszą zaletą są również zajęcia prowadzone w małych grupach, dzięki czemu nasze lekcje są dopasowane indywidualnie do umiejętności, wieku i potrzeb uczestników.

Metody
W nauczaniu języka niemieckiego posługujemy się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym i efektywnym rozwijaniu głównych sprawności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Dlatego też podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Ponadto podczas zajęć posługujemy się indywidualnie opracowanymi konspektami lekcyjnymi oraz stosujemy zróżnicowane ćwiczenia w formie:

  1. Werbalnej: rozpoznawanie znaczeń z kontekstu, porównanie słownictwa innych języków obcych, synonimy, antonimy, kolokacje, idiomy, parafrazy, definicje itp.
  2. Niewerbalnej: obrazki, zdjęcia, rysunki, pantomina, mimika, gesty, symbole itp.

Wszystkie zajęcia prowadzone są wg zasad metodycznych, są objęte innowacyjnymi metodami nauczania oraz dostosowane do umiejętności, wieku i potrzeb uczestników.

Kursy językowe prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania i dostosowane do europejskiego poziomu nauczania (A1-C2). Każdy uczestnik przed rozpoczęciem kursu zapraszany jest najpierw na indywidualną rozmowę i poproszony o napisanie testu kwalifikującego go do odpowiedniego poziomu grupy.

Zaletą kursów są zajęcia prowadzone w małych grupach max. 8 - osobowych, tak aby lektor podczas prowadzenia lekcji miał możliwość podejść indywidualnie do każdego uczestnika.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie