Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Językowa Open School

ul. Jana Pawła II 20, 43-100 Tychy
tel. (32) 326-48-00
www:   http://www.openschool.pl
e-mail:   akademia_tychy@openschool.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3220 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Akademia Open School
prowadzi kursy:

- dla dzieci
- dla młodzieży
- dla dorosłych
- dla firm

O naszej Akademii Open School
Akademia Językowa Open School to jedna z najdynamiczniej rozwijających się placówek językowych w Polsce. Powstała na bazie długoletnich doświadczeń najlepszych menedżerów, metodyków i wykładowców współpracujących w przeszłości z największymi szkołami językowymi w Polsce takimi jak International House, Empik, Profi-Lingua czy British School. Jednak Akademia Open School w odróżnieniu od szkół językowych przystosowała się do ciągle rosnących potrzeb słuchaczy. W Akademii skupienie się na umiejętnościach konwersacji w językach obcych, zajęcia z native speakers, dodatkowe warsztaty tematyczne i inne metody uważane za wyróżniające to standardowa oferta dla słuchaczy.

Akademia Językowa Open School to nowoczesne centrum nauki języków obcych.

Dla przykładu w Open School możesz wybrać jaką metodą będziesz uczyć się języka angielskiego - tradycyjną czy Callana. W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji doradzimy Ci, którą z nich masz wybrać na danym poziomie, aby nauka była najbardziej efektywna. W Open School możesz uczyć się języków hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w tym egzaminacyjnych i maturalnych. Wszystkie kursy w Open School to zajęcia w Akademii oraz online - bezpłatne, dodatkowe lekcje języków obcych z wykorzystaniem najnowocześniejszej platformy internetowej do nauki języków obcych.

Lektorzy Akademii
W Akademii Językowej Open School zajęcia prowadzi blisko 60 pedagogów - native speakers (nauczyciele z kraju którego języka nauczają) jak i Polaków, najlepszych wykładowców w miastach, których działa Open School - absolwentów Uniwersytetów Jagiellońskiego, Śląskiego, Warszawskiego i innych wiodących uczelni w Polsce.
Dodatkowo każdy wykładowca pochodzenia polskiego musiał odbyć minimum 200-dniowe pobyty w krajach, których języków naucza.

Prowadzone kursy

Kursy dla dzieci

 1. język angielski
 2. język francuski
 3. język hiszpański
 4. język niemiecki
 5. język rosyjski
 6. język włoski

Open School to doskonałe miejsce nauki języków obcych dla Twoich dzieci. Rozumiemy potrzeby naszych najmłodszych studentów. Dzieci od 7 roku życia poznają w Akademii podstawy języka obcego. Dobieramy dla nich taką ścieżkę rozwoju językowego, która pozwala na płynne opanowanie języka obcego jeszcze przed osiągnięciem pełnoletniości. Nasi najmłodsi studenci porozumiewają się komunikatywnie w języku obcym już po ok. 3 latach.

Dbamy, aby Twoja pociecha robiła jak najszybsze postępy.

W Akademii dzieci w wieku 7-12 lat uczymy na 4 poziomach zaawansowania. Po ich ukończeniu dzieci płynnie przechodzą do grupy wiekowej "młodzież". W tym czasie wykładowcy o wieloletnim doświadczeniu w nauce najmłodszych są w bliskim kontakcie z dziećmi w czasie zajęć oraz pozostają w kontakcie w razie potrzeby między zajęciami.

Kursy dla młodzieży
 1. certyfikaty językowe
 2. język angielski
 3. język francuski
 4. język hiszpański
 5. język niemiecki
 6. język rosyjski
 7. język włoski
 8. kursy maturalne

W Open School przygotujesz się dobrze do matury, do egzaminów na studia oraz egzaminów językowych ze wszystkich popularnych języków europejskich (np. FCE. CAE, CPE z języka angielskiego). Akademia daje możliwość studentom uczącym się na wszystkich poziomach spotkania z nauczycielami z Anglii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Hiszpanii, Niemiec, Irlandii i Australii.

Kursy dla dorosłych
 1. certyfikaty językowe
 2. język angielski
 3. język francuski
 4. język hiszpański
 5. język niemiecki
 6. język rosyjski
 7. język włoski
 8. kursy biznesowe

W Open School dorośli już pracujący jak i studenci uczący się języka angielskiego mogą wybrać jaką metodą chcą się uczyć języka angielskiego - tradycyjną lub metodą Callana, stawiającą duży nacisk na komunikację.
Dorośli i studenci mogą uczestniczyć w kursach standardowych - odbywających się dwa razy w tygodniu i skupiających się na poznawaniu języków obcych na określonych poziomach zaawansowania, kursach egzaminacyjnych - przygotowujących do międzynarodowych egzaminów językowych z wszystkich języków, a także na kursach biznesowych pozwalających na poznanie słownictwa w zakresie biznesu i dających możliwość zdawania honorowanych na całym świecie międzynarodowych egzaminów z języka biznesu.

Kursy dla firm
 1. executives trainings
 2. kursy biznesowe
 3. kursy egzaminacyjne
 4. kursy ogólne
 5. kursy specjalistyczne

Małym, średnim i dużym firmom proponujemy nowoczesne i efektywne szkolenia językowe z dowolnych języków na wszystkich poziomach zaawansowania, całodobową opiekę konsultantów oraz jasne i przejrzyste procedury budżetowania szkoleń i mierzenia ich efektywności.
W Akademii opracowujemy na potrzeby klientów biznesowych modele szkoleniowe obejmujące kursy języka ogólnego, języka biznesu czy specjalistyczne zajęcia dotyczące specyfiki prowadzonej działalności. Specjalnym punktem w ofercie Open School są najwyższej klasy szkolenia dla managerów najwyższego szczebla executive trainings - miejscowe i zamiejscowe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie