Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego SPEED

ul. Barona 30, 43-100 Tychy
tel. 783-900-017
www:   http://www.myspeed.pl
e-mail:   tychy@myspeed.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6842 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SPEED SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- General English
- Metoda Avalon Direct English (ADE)
- Metoda Callana
- kursy dla dzieci
- kursy konwersacyjne
- kursy egzaminacyjne
- kursy maturalne
- kursy one2one

O Nas
Szkoła SPEED powstała we wrześniu 1997 roku. Obecnie ma filię w siedmiu miastach Polski: Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Opolu, Tychach i Wrocławiu. Od początku istnienia cieszy się doskonałą opinią zarówno wśród klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów stale pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty. Łączymy nowoczesne metody nauczania ze sprawdzonymi technikami, dostosowując się do potrzeb klientów. Tylko w ciągu ostatniego roku szkolnego w naszych kursach wzięło udział ponad 4.500 kursantów indywidualnych.

W naszej Szkole oferujemy Państwu najwyższej jakości kursy języka angielskiego. Obecnie wykorzystujemy dwie, bardzo nowoczesne i efektywne metody nauczania, które zwracają uwagę wszystkie cztery sprawności językowe, tj. czytanie (reading), pisanie (writing), mówienie (speaking) i słuchanie (listening). Zdajemy sobie jednak sprawę, iż mówienie zaliczane jest do najtrudniejszych umiejętności posługiwania się językiem, stąd obydwie metody oparte są w dużej mierze na konwersacji.

Jesteśmy świadomi faktu, że nauczyciele anglojęzyczni tzw. native speakers dają większą możliwość kontaktu z rzeczywistym językiem angielskim.

Nasze kursy prowadzone są przede wszystkim przez specjalnie wybranych lektorów z krajów anglojęzycznych, głównie z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii, co otwiera naszych kursantów na różne odmiany angielskiej wymowy.

Podczas zajęć nie rozmawiamy po polsku - jedynym sposobem komunikacji pozostaje angielski, którym również posługujemy się przy wprowadzaniu nowego materiału. Już po kilku lekcjach kursanci doceniają kontakt z żywym językiem i zauważają postępy.

Szkołę SPEED wyróżnia także fakt, że zajęcia w poszczególnych grupach prowadzone są nie przez jednego, a przez kilku lektorów. Obecność różnych lektorów pozwala przełamać barierę strachu przed komunikacją wyłącznie w języku angielskim.

Wszyscy lektorzy posiadają przygotowanie do nauczania metodą bezpośrednią, jak również wykształcenie pedagogiczne. Ponadto cechuje ich umiejętność współpracy z uczniami, kreatywność oraz komunikatywność.

Lektorzy są dyspozycyjni po zajęciach podczas dodatkowych bezpłatnych godzin konsultacyjnych tzw. "office hours", w trakcie których wyjaśniają wątpliwości uczniów i pomagają w uzupełnieniu braków powstałych w wyniku nieobecności. Na te dodatkowe zajęcia można umówić się o dogodnej porze.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie