Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Chińskiego i Mandaryńskiego HAOPENGYOU

ul. Świętokrzyska 20/508, 00-002 Warszawa
tel.; kom. 604-846-084
www:   http://szkolachinskiego.eu
HAOPENGYOU na Facebooku
e-mail:   info@szkolachinskiego.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8971 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA CHIŃSKIEGO MANDARYŃSKIEGO HAOPENGYOU

- profesjonalne kursy języka chińskiego
- dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- nabór na wszystkich poziomach A1, A2,
  B1, B2, C1, C2

- lekcje indywidualne (w szkole oraz za
  pośrednictwem skype

- kurs turystyczny
- kursy wakacyjne
- kursy dla studentów

Misją szkoły HaoPengYou (z chińskiego: dobry przyjaciel) jest pomoc słuchaczom w nauce języka chińskiego mandaryńskiego i przybliżenie kultury Państwa Środka. Nasi lektorzy to dyplomowani native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem posługujący się językiem polskim w stopniu komunikatywnym i językiem angielskim w stopniu biegłym, dzięki czemu zajęcia mogą odbywać się częściowo po angielsku. Ta unikalna kombinacja daje studentom podwójną korzyść - ucząc się języka chińskiego jednocześnie utrwalają angielski.

Oferujemy profesjonale kursy językowe. W naszej szkole spotkacie Państwo doświadczonych, kompetentnych i dyplomowanych nauczycieli języka chińskiego. Misją naszej szkoły jest pomoc naszym słuchaczom, aby poznali przydatne słownictwo w języku chińskim mandaryńskim.

Szkoła HaoPengYou oferuje też bieżący kontakt z bogatą tradycją i kulturą chińską - nasi studenci uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez chińskie centra kulturowe w Warszawie. Jeśli chcesz poznać smak dobrze parzonej zielonej herbaty, zgłębić tajniki chińskiej kaligrafii, medycyny naturalnej, nauczyć się chińskich wycinanek, gry w madżong i wiele, wiele innych - przyjdź do HaoPengYou.

Świadectwo ukończenia kursu w naszej szkole

Świadectwo otrzymają uczniowie którzy ukończyli każdy poziom realizacji w naszej szkole, student może otrzymać zaświadczenie wydane przez naszą szkołę. Świadectwo pokazuje, jak wiele chińskich znaków, zwrotów i gramatyki uczniowie nauczyli się w naszej szkole.

Czekamy na Ciebie!

Mgr. Ting Yu ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy lektora języka angielskiego jako drugiego języka oraz długoletnie doświadczenie w uczeniu języka chińskiego jako native speaker w Polsce. Poprzez swoje szerokie kontakty w chińskim środowisku akademickim, pomaga również naszym studentom zdobyć stypendium na Tajwanie oraz w Chinach kontynentalnych. Jest absolwentką anglistyki Uniwersytetu TamKang, Tajpei (2004). Posiada certyfikat nauczania chińskiego jako obcego języka z renomowanego Uniwersytetu Chengchi, w Tajpej (2003). W latach 2004 - 2005 uzyskała drugie magisterium na Uniwersytecie Lancaster, w W. Brytanii w zakresie socjologii (ze specjalizacją biznesu). Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Socjologii, na Uniwersytecie Warszawskim.

Mgr. Ting Yu Li mówi komunikatywnie w języku polskim oraz biegle w języku angielskim. Dzięki temu część wykładów może odbywać się w języku angielskim oraz chińskim. Fakt ten pozwala nie tyko uczyć się nowego języka ale także utrwalać angielski np. trenować konwersacje. Studenci którzy nie mają na co dzień styczności z językiem angielskim a posiedli już tą umiejętność odnoszą podwójna korzyść.

METODY NAUCZANIA

Metoda bezpośrednia
Klasa - instrukcje są prowadzone wyłącznie w języku docelowym (chiński mandaryński).
Uczymy tylko słownictwa i praktycznych zadań w codziennym życiu.
Pytania i odpowiedzi są wymieniane między nauczycielami i uczniami w małych, intensywnych 3 i 6 osobowych grupach, studenci uczą się od początku zadawania pytań, jak również odpowiedzi na nie.
Gramatyka jest nauczana indukcyjnie. Metoda indukcyjna polega na przyswajaniu reguł gramatycznych z kontekstu.
Metoda nauki słownictwa poprzez wskazywanie obiektów i obrazów; streszczenie słownictwa jest prowadzone przez skojarzenia. Poprawna wymowa i gramatyka są najważniejsze. Student powinien mówić co najmniej 80% czasu podczas lekcji.

Metoda komunikacyjna
Nacisk na naukę komunikacji poprzez interakcję w języku docelowym (chiński mandaryński). Zapewnianie możliwości dla uczących skupienia się nie tylko na języku, ale także na procesie zarządzania nauką.
Wzmocnienie u ucznia osobistego doświadczenia jako ważnych elementów przyczyniających się do skupienia i aktywności podczas lekcji.

Próba połączenia nauki języka w klasie z działalnością poza szkolną, treningowe wyjścia na zakupy w azjatyckich sklepach, wizyty w chińskich restauracjach podsumowujące semestr, możliwość złożenia samodzielnego zamówienia.
Wprowadzenie autentycznych tekstów w sytuacji uczenia się.

Nauczanie języka oparte na zadaniach językowych
Oparte na praktycznym wprowadzaniu konstrukcji gramatycznych w codziennych zadaniach językowych. Skojarzenia z codziennymi sytuacjami mają za zadanie uruchomić wyobraźnię oraz uaktywnić słownictwo oraz konstrukcję gramatyczną.

DLACZEGO CHIŃSKI

Możemy rozróżnić kilka grup dialektów języka chińskiego. Posługuje się nimi ponad 1,3 mld ludzi zamieszkujących Chińską Republikę Ludową, Republikę Chińską (Tajwan) (20 mln), Malezję (5 mln), Tajlandię (4 mln), Indonezję i Singapur (po 2 mln). Języki chińskie są językami ojczystymi ponad miliarda Chińczyków (Han), a także ludów zasymilowanych m.in. Mandżurów, Hui czy She.

Liczbę cudzoziemców władających tym językiem lub uczących się go władze chińskie szacują na ok. 30 mln osób.

  • znajomość języka chińskiego umożliwia komunikację z milionami ludzi na całym świecie
  • przedsiębiorcy, którzy posługują się językiem chińskim mają ogromną przewagę w pozyskiwaniu partnerów z rynku chińskiego


Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie