Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "English Best"

ul. Czarnoleśna 1, 41-709 Ruda Śląska
tel. 606-104-490, 508-369-498
sekretariat: 535-815-025
www:   http://www.englishbest.pl
e-mail:   englishbest@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5330 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKOWE

- j. angielski: Direct English, Talking Kids (dla dzieci)
- j. niemiecki: Direkte Methode
- j. włoski: Metodo Diretto
- j. hiszpański Espanol Directo
- kursy metodami standardowymi - wszystkie języki
- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kursy dla dorosłych
- kursy przygotowawcze do matury
- przygotowujące do zdawania egzaminów międzynarodowych
- kursy indywidualne - wszystkie języki
- kursy dla firm - wszystkie języki
- platforma e-learningowa
- konwersacje z Native Speaker`ami (j. ang.)

Zapraszamy Państwa do naszej szkoły językowej ENGLISH BEST!!!

Proponujemy kursy na wszystkich poziomach od podstawowego po zaawansowany i kursy przygotowawcze do egzaminów pod patronatem University of Cambridge - FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English) oraz do egzaminu TELC (The European Language Certificates) na poziomach B1 i B2. Oferujemy także kursy przygotowawcze do matury.
Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania z języka niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego. Ponadto przygotowujemy do egzaminów ZD i ZMP oraz TELC z języka niemieckiego oraz do egzaminów TELC i matury z pozostałych języków.

Nasza Szkoła Językowa prowadzi również zajęcia języka angielskiego dla dzieci metodą Talking Kids w przedszkolach na terenie miast Ruda Śląska i Bytom.

METODA CALLANA

Metoda Callana została opracowana na początku lat sześćdziesiątych w Wielkiej Brytanii przez Robina Callana. Obecnie stosowana jest powszechnie w wielu krajach Europy, umożliwiając tysiącom słuchaczy opanowanie języka angielskiego do poziomu First Certificate około czterech razy szybciej niż jakakolwiek inna metoda.

12 600 słów na godzinę
Nauczyciele Callana mówią do studentów z prędkością ok. 240 słów na minutę (dwukrotnie szybciej niż w innych metodach) oraz zarówno nauczyciele jak i studenci mówią przez cały czas trwania lekcji. Średnia prędkość rozmowy podczas lekcji wnosi 210 słów na minutę, co oznacza, że student Callana słyszy ok. 12 600 słów na godzinę. W innych metodach jest to liczba tylko ok. 3 000 słów. Dzięki słuchaniu większej ilości słów na godzinę, mówieniu w klasie i używaniu samemu większej ilości słów, student oczywiście uczy się znacznie szybciej. Faktycznie jest to cztery razy szybciej.

Student uczy się więcej niż mu się zdaje
Podczas nauki Metodą Callana wykorzystywane są partie mózgu odpowiedzialne za podświadome procesy uczenia się. Szybkość zadawanych pytań i formułowanych odpowiedzi pozwala studentowi wyrobić właściwy refleks reagowania po angielsku. Owa szybkość zapobiega formułowaniu w myślach odpowiedzi w języku polskim i ich tłumaczeniu na język angielski. Student myśli i mówi bezpośrednio nowym językiem, nawet wtedy, gdy nie do końca rozumie swoje odpowiedzi. Zrozumienie przyjdzie później.

Brak prac domowych
W Metodzie Callana nie ma zadań domowych.

Cztery razy taniej
Czterokrotnie krótszy czas nauki oznacza czterokrotnie niższe koszty, ponieważ słuchacz płaci za czterokrotnie mniejszą liczbę godzin.

Pokonywanie nieśmiałości w mówieniu
Każdy słuchacz jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję - nie jest możliwe być obecnym w klasie i nie uczyć się. Cała lekcja odbywa się w języku angielskim - nauczyciel przez cały czas zadaje pytania, a słuchacze muszą na nie odpowiadać. Pozwala to słuchaczom na przełamanie bariery nieśmiałości i pomaga opanować płynność mówienia - każdy słuchacz w grupie mówi równie intensywnie, szybko i łatwo osiągając zdolność do konwersacji w języku angielskim.

English Best jest oficjalnie zarejestrowaną szkołą uczącą Metodą Callana

DIRECT ENGLISH

Praktycznie każde zajęcia zaczynają się od powtórki materiału z kilku ostatnich lekcji, po której wprowadzany jest nowy materiał. Prawie cała lekcja to praca ustna z lektorem, polegająca na tym, że lektor uczy nowego słownictwa lub zagadnienia gramatycznego, a potem zadaje pytania z użyciem tych słów i gramatyki tak, aby cały nowy materiał był ćwiczony w praktyce i w kontekście. Praca ustna jest przerywana czytaniami i dyktandami.

Szybkość jest podstawą
Nauczyciel mówi do słuchaczy dość szybko, w naturalnym tempie konwersacji. Mimo że początkowo taki sposób prowadzenia zajęć może dziwić słuchaczy, szybko przyzwyczają się do niego, co pozwala im później łatwo rozumieć rozmowy w obcym języku prowadzone z naturalną prędkością.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz francuskiego z dojazdem lektorów do siedziby Państwa firmy.
Lektorzy posiadają duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów językowych na terenie Śląska. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez lektorów z wyższym wykształceniem filologicznym posiadających doświadczenie w nauczaniu, również przez wykwalifikowanych native speakerów.

Skuteczna nauka języka obcego to nie tylko opanowanie gramatyki, ale przede wszystkim rozwinięcie umiejętności porozumiewania się. Właśnie dlatego chcielibyśmy Państwu zaoferować kursy językowe nastawione na komunikację oraz bezpłatne konwersacje z native speakerem z języka angielskiego.

  • zapewniamy bezpłatny test kwalifikacyjny
  • służymy radą i pomocą w doborze i realizacji szkolenia
  • gwarantujemy szczegółowe raporty i egzaminy z postępów w nauce
  • pomożemy wzbogacić naukę o specyficzny dla Państwa język branżowy
  • lekcja próbna GRATIS
  • możliwość przygotowania do egzaminu unijnego TELC (The European Language Certificate) patronowanego przez Radę Europy
  • możliwość przygotowania do międzynarodowych egzaminów FCE (The First Certificate in English) oraz CAE (Certificate in Advanced English) patronowanych przez University of Cambridge
  • minimum gramatyki - maksimum konwersacji przy tolerowaniu drobnych błędów nie wpływających na komunikację
  • zajęcia mogą się odbywać w naszej placówce w Rudzie Śląskiej bądź w lokalu Państwa Firmy

Proponujemy "Kursy Na Miarę" tj. długość, program, terminy, ceny oraz miejsce kursu ustalane są z Firmami indywidualnie.

Zapraszamy na zajęcia w ENGLISH BEST i życzymy Państwu przyjemnej nauki
i szybkich postępów!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie