Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Lingua Viva Języki Świata

Boh. Westerplatte 11, 65-036 Zielona Góra
tel. (68) 329-94-64
www:   http://www.linguaviva.pl
e-mail:   zgora@linguaviva.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3991 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LINGUA VIVA JĘZYKI ŚWIATA OFERUJE KURSY:

- dla dzieci
- dla młodzieży i dorosłych
- egzaminacyjne
- maturalne
- dla firm i instytucji

O Nas
Kursy językowe. Tłumaczenia. Wyjazdy językowe. Tym się zajmujemy. Na tym się znamy. Staramy się tworzyć szkołę, która jest maksymalnie dostosowana do Twoich wymagań.

Potrzebujesz tylko konwersacji - spotkasz się z naszymi native speakers, którzy przełamią strach przed mówieniem. Szwankuje gramatyka? Metodycznie podejdziemy do problemu i zrozumiesz to, co niezrozumiałe.

Zajęcia wieczorne odpadają? Ależ zapraszamy rano lub w południe. Nie możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych - zapraszamy na lekcje one-to-one.

Choroba lub nieobecność - u nas nie ma tego problemu. Po to właśnie wdrożyliśmy w naszej szkole nowoczesny e-learning - nie tylko możesz bez ograniczeń korzystać z nauki on-line, ale otrzymywać indywidualne wiadomości zadania od swego lektora oraz kontaktować się z Twoją grupą.

Oferujemy całe spectrum kursów językowych: zarówno dla Wyjątkowych Maluszków, młodzieży jak i specjalistyczne kursy branżowe i egzaminacyjne dla dorosłych.

Naszą kadrę lektorską tworzą doskonale wykształceni językowo i przygotowani pedagogicznie nauczyciele, także native speakers.

Dzięki współpracy z najlepszymi, światowymi wydawnictwami językowymi: Longman, Langenscheidt, Cambridge zapewniamy naszym Uczniom bezpłatne podręczniki i materiały dydaktyczne oraz profesjonalnie opracowane programy nauczania.

Tłumaczenia to kolejna nasza ważna domena. Tłumaczymy zarówno pojedyncze dokumenty "na dziś", jak i zaawansowane instrukcje techniczne dla naszych Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Pracują dla nas doskonali tłumacze przysięgli.

Wyjazdy językowe - to wyprawy na Wyspy Brytyjskie dla młodzieży - zwieńczenie roku nauki angielskiego, ale też pobyty w sprawdzonych, angielskich college'ach na 2, 3-tygodniowych lub nawet kilkumiesięcznych kursach angielskiego dla managerów firm i kadry zarządzającej.

W 2003 roku zostaliśmy wyróżnieni przez BRITISH COUNCIL, brytyjską organizację kulturalno-edukacyjną znaną na całym świecie. Jako jedyna szkoła w Zielonej Górze uzyskaliśmy prawo do przeprowadzania najpopularniejszych na świecie egzaminów z języka angielskiego University of Cambridge: FCE, CAE, BEC i inn., uzyskując status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego British Council.

W 2005 roku wdrożyliśmy system ISO 9001:2000. Oznacza to, że ktoś dokładnie nas sprawdził i stwierdził, że świetnie prowadzimy szkołę językową. ISO w naszej szkole działa bezbłędnie, co potwierdzają coroczne audity nadzoru, przeprowadzane przez firmy zewnętrzne.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie