Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej

ul. Mickiewicza 23A, 34-200 Sucha Beskidzka
tel./fax (033) 874-56-00
www:   http://www.nkjo.prv.pl
e-mail:   nkjokadry@pro.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4108 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH

- język niemiecki
- język angielski

Serdecznie zachęcamy absolwentów szkół średnich, zainteresowanych studiami językowymi, do podjęcia nauki w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej, które istnieje od 1992 roku.

Kształcimy nauczycieli języków obcych, przygotowując ich do pracy w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych i szkołach średnich. Po trzech latach nasi absolwenci otrzymują dyplom ukończenia kolegium oraz stopień licencjata nadawany przez Uniwersytet Jagielloński (po złożeniu egzaminu licencjackiego).

Nasze Kolegium jest szkołą publiczną, kształcącą nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego. Studia trwają trzy lata i są bezpłatne. Prowadzimy także dokształcanie czynnych nauczycieli języków obcych z województwa małopolskiego.

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych ma swoją siedzibę w Suchej Beskidzkiej, mieście powiatowym położonym w Beskidach w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego. Korzystne połączenie kolejowe (trasa Kraków - Zakopane, Bielsko-Biała - Żywiec - Sucha Beskidzka) oraz autobusowe umożliwiają dogodny dojazd do Suchej nawet z dalszych miejscowości.

Opiekę naukową nad naszym Kolegium sprawuje Uniwersytet Jagielloński w Krakowie poprzez Instytut Filologii Germańskiej i Instytut Filologii Angielskiej. Opieka Uniwersytetu to dbałość o dobry poziom kształcenia w Kolegium oraz umożliwienie absolwentom Kolegium złożenia egzaminu licencjackiego przed Komisją Uniwersytecką. Po egzaminie na Uniwersytecie absolwenci uzyskują dyplom ukończenia wyższych studiów zawodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem licencjata i mają prawo do podjęcia uzupełniających studiów magisterskich na dowolnej uczelni w kraju.

Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w naszym Kolegium jest uzyskanie dyplomu UJ przez 96% absolwentów ze średnią ocen 4,0. Większość absolwentów podejmuje uzupełniające studia magisterskie na różnych kierunkach. 100% absolwentów znajduje zatrudnienie, przeważnie w charakterze nauczycieli języka obcego.

Nasze Kolegium posiada dobrze wyposażoną bibliotekę, z komputerową bazą danych. Zbiory biblioteczne są na bieżąco uzupełniane o najnowsze pozycje dzięki współpracy z Instytutem Goethego i Instytutem Brytyjskim. Pomoce naukowe najnowszej generacji zapewniają uczącym dobrą jakość przekazu wiedzy, a studiującym nabycie umiejętności ich wykorzystania w przyszłej pracy zawodowej. Nauczanie prowadzone jest w kameralnych warunkach przy zastosowaniu metod aktywnych. Słuchacze mają możliwość zamieszkania w bursie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie