Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nauczania i Języków Obcych "Underground"

ul. Górnickiego 12, 32-600 Oświęcim
tel. kom. 792-773-762
www:   http://www.cunderground.pl
e-mail:   cjo-underground@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3569 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


KURSY TEMATYCZNE

- kursy skierowane do osób przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego bądź też egzaminu na studiach
- z przedmiotów tematycznych takich jak: matematyka, chemia, fizyka, historia, biologia i wiele innych

KOREPETYCJE

 

CENTRUM NAUCZANIA I JĘZYKÓW OBCYCH "UNDERGROUND"

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język portugalski
- język francuski
- język włoski
- język łaciński

NASZE KURSY

- kursy dla dzieci, młodzieży
- kursy dla dorosłych
- dla seniorów
- kursy indywidualne
- kursy dla firm
- kurs przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego
- kurs przygotowawczy do egzaminu maturalnego
- kurs przygotowawczy do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOEIC

Działamy od 2009r. Jesteśmy grupą ludzi z pasją dążąca do sukcesu naszego jak i naszych słuchaczy. Stawiamy przede wszystkim na jakość i poziom naszych usług. Grono naszych lektorów zostało specjalnie wyselekcjonowane pod względem umiejętności, kwalifikacji, charakteru i doświadczenia co niejednokrotnie ma przełożenie na jakość prowadzonych szkoleń. Nie jesteśmy firmą nastawioną tylko i wyłącznie na zawartość twojego portfela a na zadowolenie które osiągniesz na każdym poziomie naszej współpracy. Myślą przyświecającą nam zakładając to Centrum Nauczania była chęć stworzenia niewielkiej szkoły gdzie ludzie będą się swobodnie czuć i uczyć za rozsądne pieniądze. Współpracujemy z takimi podmiotami jak agencja pracy A4E przy projektach unijnych dla osób po 45 roku życia i wiele innych.

Lektorzy
Grono pedagogiczne zostało skrupulatnie wyselekcjonowane tak by sprostać najtrudniejszym wyzwaniom przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Nasi lektorzy to ludzie przede wszystkim z pasją nauczania, posiadający wewnętrzną siłę do maksymalnego zachęcenia i zmotywowania naszych słuchaczy. Postawiliśmy przede wszystkim na ludzi którzy z lekkością i gracją potrafią operować wiedzą a co za tym idzie przekazywać innym.

Kwalifikacje lektorów nie odbiegają od najwyższych standardów. Zatrudniamy również młodszą kadrę dydaktyczną, która zbiera u nas swoje pierwsze szlify, jednak czuwa nad nimi nasz wewnętrzny system jakości. System ten opiera się na przeprowadzaniu stałych audytów podczas zajęć oraz przeprowadzania szkoleń metodycznych. Dzięki temu systematycznie rozwijamy nasze kwalifikacje a jednocześnie wzbogacamy nasz bagaż doświadczeń co daje z roku na rok coraz lepsze rezultaty.

Kursy grupowe
Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach od 3 do 6 osób co pozwala na lepsze zindywidualizowanie dla poszczególnych słuchaczy. Zajęcia prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych lektorów. W ofercie kursów standardowych proponujemy zbalansowany system nauczania polegający na nauce wszystkich elementów (gramatyka, słownictwo, konwersacja, czytanie, pisanie, słuchanie) jednocześnie przy systematycznym poszerzaniu zakresu materiału z zachowaniu takiej samej ilości informacji.
W ofercie jest również możliwość skorzystania z konwersacji prowadzonych przez native speaker-a.

Program
Opieramy się na zbalansowanym programie nauczania polegającym na równomiernym wprowadzaniu wszystkich elementów językowych (gramatyka, słownictwo, konwersacja, pisanie, czytanie) jednocześnie przy zachowaniu takich samych ilości informacji w poszczególnych partiach materiału. Program jest dostosowywany na bieżąco do możliwości i poziomu grupy, możliwe jest to dzięki systematycznemu sprawdzaniu wiedzy i umiejętności naszych słuchaczy. W razie wystąpienia potrzeby ze strony grupy o zintensyfikowaniu jakiegokolwiek elementu program zostaje dostosowany do ich potrzeb. Nie trzymamy się sztywnych ram wyznaczonych przez zestaw naszych materiałów, potrafimy działać elastycznie dzięki czemu uzyskaliśmy uznanie wśród naszych klientów.

W programie zawarliśmy takie elementy jak nauka przez zabawę w postaci konkursów, przeprowadzanie symulacji hipotetycznych sytuacji których można doświadczyć w codziennym życiu, praca z publikacjami w obcym języku. Aby dodać zróżnicowania zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatkowe zajęcia konwersacyjne z native speaker-ami, co stawia kursantów w sytuacji praktycznego wykorzystania zdobytych już umiejętności jednocześnie ucząc przełamywania bariery językowej i stresu związanego z pierwszym kontaktem z obcokrajowcami.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie