Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ELSTEC - język niemiecki

mgr Alina Retecka

ul. Jabłoniowa 3, 86-005 Zielonka
tel. 609-723-888
www:   http://www.elstec.com.pl
e-mail:   elstec@elstec.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2280 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ELSTEC - JĘZYK NIEMIECKI
Kursy językowe, korepetycje, konwersacje

- niemiecki dla dzieci
- niemiecki dla młodzieży i dorosłych
- niemiecki dla wyjeżdżających za granicę
- niemiecki dla firm - business deutsch
- niemiecki dla firm - specjalistyczne
- niemiecki dla gimnazjalistów
- niemiecki dla maturzystów
- zajęcia indiwidualne

Kursy językowe dla dzieci
Nasi najmłodsi uczniowie są bardzo wymagający, dlatego też opracowaliśmy program specjalnie dla ruchliwych i ciekawych świata przedszkolaków, który oparty jest głównie na zabawie. Dzieci poznają język poprzez dźwięk, obraz, dotyk, ruch.

Zajęcia plastyczne, ruchowe, piosenki, gry i zabawy są nieodłącznym elementem naszych zajęć językowych. Nie tylko pomagają dzieciom szybciej i efektywniej przyswoić materiał, ale równocześnie umilają czas nauki języka niemieckiego. Podczas spotkań rodzice lub opiekunowie mogą aktywnie lub biernie uczestniczyć w warsztatach językowych. Po każdych zajęciach otrzymacie Państwo materiały do codziennej nauki w domu. Zajęcia mogą odbywać się w przedszkolu, w domu dziecka lub lektora.

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych
Nauka języka dla młodzieży i dorosłych odbywa się na różnych poziomach zaawansowania. Największe efekty przynoszą zajęcia indywidualne lub w grupach dwu-, trzy-osobowych, wówczas można idealnie dostosować program do potrzeb i możliwości osoby uczącej się.

Materiały dydaktyczne, teksty, ćwiczenia i tematyka konwersacji jest starannie dobierana do indywidualnych zainteresowań i oczekiwań ucznia. Podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem, uczymy swobodnego i poprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego, formułowania opinii i argumentowania. Bez szkolnej tremy, z maksymalnym wykorzystaniem czasu i potencjału zainteresowanej osoby.

Kursy językowe dla wyjeżdżających za granicę
Zajęcia przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych, które planują wyjazd zagraniczny do kraju niemieckojęzycznego. Jest to intensywny kurs opierający się głównie o komunikację. Szczególny nacisk kładziemy na swobodne porozumiewanie się - rozumienie i mówienie.

Kursy językowe dla firm - Business Deutsch
Zajęcia przeznaczone dla pracowników i kadry kierowniczej firm współpracujących z niemieckojęzycznymi partnerami. Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań firmy koncentrujemy się na umiejętności swobodnego komunikowania się z dostawcami, kontrahentami, partnerami w zakresie realizacji zamówień, składania ofert, negocjacji kondycji zakupowych, zawierania umów handlowych, załatwiania reklamacji itp.

Proponujemy symulacje rozmów telefonicznych, negocjacji, prezentacji PowerPoint, pisanie wzorcowych maili, zapytań ofertowych. Tematyka do uzgodnienia. Zajęcia mogą odbywać się przed, w trakcie lub po pracy bezpośrednio w firmie.

Kursy językowe dla firm - specjalistyczne
Zajęcia przeznaczone dla pracowników i kadry kierowniczej firm współpracujących z niemieckojęzycznymi partnerami w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej a także z branży blacharsko-lakierniczej.

Proponujemy symulacje rozmów telefonicznych, negocjacji, prezentacji PowerPoint, pisanie wzorcowych maili, zapytań ofertowych z uwzględnieniem fachowego języka technicznego.

Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Zajęcia mogą odbywać się przed, w trakcie lub po pracy bezpośrednio w firmie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie