Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Eko - Futura Sp z o.o.

ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź
tel. (42) 630-70-52
www:   http://www.ekofutura.com.pl
e-mail:   ekofutura@ekofutura.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2375 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

EKO - FUTURA OFERUJE:

- szkolenia otwarte
- szkolenia ogólnopolskie
- szkolenia indywidualne
- szkolenia zamknięte

O Nas


EKO-FUTURA Sp. z o.o. powstała w Łodzi w 1996 roku. Wyzwaniem, które nas zainspirowało było przekonanie, iż przyszłość należy do ekologii - ochrony środowiska, a więc także ochrony człowieka w środowisku pracy i życia. Byliśmy przekonani, że działania i regulacje prawne w tym zakresie podejmowane na zachodzie Europy dotrą do Polski szybciej, niż się ówcześnie uważało. Podjęliśmy przygotowania, aby w zakresie bezpieczeństwa chemicznego zgromadzić zespół najlepszych ekspertów i stworzyć firmę konsultingową, która mogłaby stać się profesjonalnym doradcą dla przedsiębiorstw szeroko rozumianej branży chemicznej w Polsce.

Od ponad 10 lat zajmujemy się doradztwem, szkoleniem i opracowywaniem dokumentacji związanej z produkcją, wprowadzaniem do obrotu i stosowaniem niebezpiecznych substancji chemicznymi oraz preparatów i wyrobów zawierających chemikalia.

Do grona współpracujących z nami ekspertów należą m.in. polscy i europejscy konsultanci tworzonych regulacji prawnych obowiązujących w tym zakresie (w tym rozporządzenia REACH) oraz specjaliści z urzędów i instytucji powołanych w krajach Unii Europejskiej do nadzorowania problematyki kontroli obrotu chemikaliami. Najlepsi eksperci z ośrodków naukowych, instytucji i dużych firm, których stawiamy do Państwa dyspozycji - dają rękojmię kompetencji i profesjonalnego wsparcia w rozwiązywaniu problemów.

EKO-FUTURA współpracuje, w różnym zakresie z ponad 600 polskimi oraz działającymi w Polsce międzynarodowymi przedsiębiorstwami z branży chemicznej i branż stosujących chemikalia, oferując kompleksową usługę w zakresie przygotowania firm do wypełniania obowiązków nałożonych przez REACH i przepisy krajowe.

Nasze podejście do rozwiązywania problemów oparte jest na profesjonalnym łączeniu znajomości międzynarodowych i krajowych regulacji prawnych, procedur, wymogów i standardów ze zrozumieniem wymagań rynku, potrzeb i oczekiwań naszych partnerów.

EKO-FUTURA od ponad 5 lat oferuje specjalistom i kadrze kierowniczej z firm branży chemicznej specjalistyczne konferencje, seminaria, szkolenia i warsztaty z zakresu problematyki bezpieczeństwa chemicznego. Współpracujemy z kilkudziesięcioosobowym zespołem ekspertów i konsultantów uczestniczących w tworzeniu europejskiej regulacji REACH i poradników RIP (REACH Implementation Project), ze specjalistami z Biura do Spraw Substancji i Preparatów Chemicznych w Łodzi oraz z ekspertami innych uczelni i instytutów naukowych zaangażowanych w działania na poziomie krajowym m.in. w rozporządzeniach REACH i GHS.

Nasze szkolenia dotyczą aktualnych i przewidywanych przepisów prawnych regulujących obrót i stosowanie chemikaliów, obecnie w szczególności w zakresie rozporządzenia REACH, kart charakterystyki, Dobrej Praktyki Laboratoryjnej, GHS oraz produktów biobójczych.

Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje zaświadczenie wydane przez Centrum Szkoleń Specjalistycznych "EKOFUTURA" zgodne z § 6 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216).

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie