Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Tańca Urban Dance Zone

ul. Zachodnia 85, 90-402 Łódź
tel. kom. 695-385-254, 535-202-422
www:   http://www.urbandance.pl
e-mail:   biuro@urbandance.pl
dominik@urbandance.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2191 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA TAŃCA URBAN DANCE ZONE

- taniec w parach
- style kobiece
- street & stage - techniki uliczne, sceniczne, teledyskowe
- taniec dla dzieci - urban kids
- kursy dla narzeczonych
- formacje taneczne
- lekcje indywidualne


Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.
W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą tancerzy i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem jak i również młodzi wiekiem tancerze, którzy w UDZ mają otwartą drogę do kariery tanecznej.

Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie.

Na ponad 400 metrach, czekają na Was trzy przestronne sale, oraz dwie bajecznie przytulne garderoby z prysznicami: damska i męska.

Kochamy tańczyć i kochamy uczyć tańczyć. Każdego, bez względu na umiejętności oraz wiek!

Wyróżnia nas to, że z powodzeniem organizujemy największe i najlepsze Salsoteki w Łodzi. Możesz zatem uczyć się na kursie, a wieczorem, bawić się razem z nami w rytmach Latino (Salsa LA, Rueda, Cubana, Reggaeton, Bachata, Kizomba).
Oczywiście nie tylko Salsę zobaczysz w UDZ-cie. Doskonale uczymy Technik Streetowych, Towarzyskich i Użytkowych. Przekonaj się sam, wybierz swój kurs.

Kurs Tańca w Parach - W tej kategorii proponujemy między innymi naukę salsy, tańca towarzyskiego, Bachata (czyt. baciata) to muzyka i taniec z Dominikany, Cha-Cha jeden z bardziej energetycznych tańców. Proponujemy także kurs tańca dla słabosłyszących.

Style Kobiece - Nie musisz mieć partnera aby tańczyć. Nie musisz pytać nikogo o zdanie. Zatańcz dla siebie, a odkryjesz ile kobiecości dodaje taniec.

Street & Stage - techniki uliczne, teledyskowe i sceniczne - Street & Stage - So You think You Can Dance? MTV, VIVA, VH1, ..., Mezzo? Znasz to, zatańcz to.

Taniec dla Dzieci - URBAN KIDS - Korzyści z uprawiania tej formy ruchu znacznie przekraczają to, co można zobaczyć na parkiecie – taniec wspomaga koordynację półkul mózgowych, uczy koncentracji, samodyscypliny, wytrwałości i zasad fair play, umożliwia także wyrażenie wszelkich emocji w konstruktywny sposób.

Pierwszy taniec pary młodej - specjalne kursy i zajęcia indywidualne dla narzeczonych

Formacje taneczne - Pokazy, Oprawa Imprez - Najlepsi tancerze oraz kursanci UDZ tworzą formacje taneczne, które występują na pokazach tanecznych, oprawach imprez, kongresach.

Lekcje indywidualne - intensywna nauka tańca w Łodzi - Z myślą o najbardziej wymagających, przygotowaliśmy kurs indywidualny. To intensywny i niesamowicie skuteczny sposób opanowania wybranych technik tańca. Cała uwaga instruktora skupiona na Tobie pozwoli precyzyjnie szlifować warsztat taneczny.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie