Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Szkoleniowa Grace

ul. Karpia 65/67, 93-155 Łódź
tel.(42) 643-20-28, tel. kom. 510-484-800
www:   http://www.bezplatneszkolenia.eu
http://www.grace.edu.pl
e-mail:   szkolenia.grace@onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2321 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA I KURSY:

- wizażu
- fryzjerstwa
- stylizacji paznokci
- makijażu permamentnego
- podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pedagogiki
- dla bezrobotnych
- kreowania wizerunku


Akademia Szkoleniowa „Grace” jest nowo powstała placówką szkoleniową, która prowadzi kursy i warsztaty z zakresu stylizacji fryzur, wizażu, makijażu permanentnego, oraz stylizacji paznokci, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Naszą Akademię stworzyliśmy dla osób kreatywnych, ambitnych, chcących doskonalić posiadane już umiejętności oraz dla osób, które pragną zdobyć nowy fach. Kursy trwają już o 1 tygodnia do 3 miesięcy i jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą marnować czasu a chcą skoncentrować się na meritum wiedzy.

Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i weekendowym. Programy kursów skierowane są dla wszystkim tych którzy, chcą zwiększyć swoją szansę uzyskania lub utrzymania zatrudnienia na rynku pracy, w szczególności w przypadku braku kwalifikacji zawodowych, konieczności zmiany lub uzupełnienia kwalifikacji.

Kursy fryzjerskie to przede wszystkim praktyczna nauka zawodu, która stanowi 70% programu. Będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć w wykładach, prezentacjach, pokazach multimedialnych oraz samodzielnie wykonywać ćwiczenia pod okiem najlepszych stylistów.

Kursy z zakresu wizażu, stylizacji paznokci oraz makijażu permanentnego prowadzone będą przez wyszkolonych specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zawodzie, pełni pasji pragną dzielić się swymi profesjonalnymi umiejętnościami z innymi.

Na zajęciach z przedsiębiorczości kursanci zostaną przygotowani do pisania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego oraz do rozmów kwalifikacyjnych, aby zwrócić sobą uwagę pracodawcy. Dla zainteresowanych otworzeniem działalności gospodarczej będziemy służyć radą, jak również przygotowanymi materiałami dydaktycznymi.

Tylko u nas, wszystkim kursantom zapewniamy materiały biurowe – notatnik, długopis, segregator oraz skrypty tematyczne. W przerwach zajęć oferujemy serwis kawowy (kawę, herbatę, napoje, poczęstunek).

Pracujemy na profesjonalnych produktach renomowanych firm fryzjerskich i kosmetycznych. Kursy, w zależności od kierunku, prowadzimy zarówno na główkach treningowych, jak i przy współpracy z modelkami. Uczestnicy otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Certyfikaty w języku polskim i angielskim. Przygotowujemy również programy pod zlecenia instytucji.

Oferujemy również szkolenia w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Projekt „Podnoszę kwalifikacje” skierowany jest do 195 kobiet i mężczyzn (18-64 lat) pracujących na terenie województwa łódzkiego, o niskich lub zdezaktualizowanych kwalifikacjach zawodowych, które z własnej inicjatywy są zainteresowane uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności poza godzinami pracy. Beneficjenci otrzymują materiały szkoleniowe, Certyfikat, Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia/kursu.

Ponadto Projekt skierowany jest do osób zatrudnionych w sektorze MSP. Dotyczy to pracowników z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, handlu i obsługi klienta, hotelarstwa.
Udział w szkoleniach/kursach jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie