Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia "Boroń"

ul. Kopernika 1/3, 90-515 Łódź
tel. 511-300-800
www:   http://szkolenia.boron.com.pl
e-mail:   boron@boron.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3652 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE

- makijażu permanentnego metodą cieniowania
- makijażu permanentnego metodą piórkową
- przedłużania rzęs metodą indywidualną
- wybielania zębów
- mezoterapii mikroigłowej


Firma "Boroń" jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce w zakresie makijażu permanentnego i przedłużania rzęs.

Firma jest wiodącą marką w makijażu permanentnym. Doświadczenia naszych kursantek pokazują, że uznanie, którym cieszymy się na rynku makijażu permanentnego przekłada się bezpośrednio na zaufanie i ilość klientów. Oprócz prestiżu naszego certyfikatu, przekazujemy kwalifikacje, pewność siebie i solidne przygotowanie do wykonywania zawodu. Szkolimy „do skutku” służąc potem wiedzą i bieżącym wsparciem.

To co przede wszystkim nas wyróżnia to plastyczno-estetyczne podejście do makijażu permanentnego. Jest to absolutnie kluczowa i najtrudniejsza do osiągnięcia kompetencja. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu i szkoleniach z makijażu permanentnego jest również absolwentem Akademii Sztuk Pięknych i artystą plastykiem. Oprócz doświadczenia i techniki, na szkoleniach przekazywane jest to, co najcenniejsze: jak uzyskać najlepszy możliwy efekt, dający pełne zadowolenie Klientek, które wracają i polecają nas innym. Dlatego szkolenia, które skupiają się wyłącznie na technikach wykonywania makijażu permanentnego nie przygotowują efektywnie do wykonywania zawodu i nie dają pewności siebie.

Kładziemy bardzo silny nacisk na kwestie artystyczno/estetyczne czyli teorię kolorów, dobór barwników do różnych typów skóry, dobór kształtów do różnych typów twarzy jak też dobór odpowiedniej metody. Poruszamy również kwestie techniczne takie jak znieczulenia, zalecenia po zabiegowe i przeciwwskazania. W trakcie szkolenia kursant wykonuje samodzielnie zabiegi na modelkach pod okiem instruktora. Co najmniej po kilka razy wykonujemy następujące zabiegi: brwi - metodą włosa oraz cieniowania, kreski - kreski na powiekach, kreski typu eyeliner oraz czarne kreski wewnątrz, usta - kontur, z wypełnieniem i z cieniowaniem.

Nowy, rozszerzony program szkolenia obejmuje także: formalno – prawne uwarunkowania związane z wykonywaniem makijażu permanentnego oraz kluczowe aspekty marketingu usług permanentnych. Uczymy zarządzania kontaktami z klientem, doboru odpowiedniego podejścia do klienta, metod doradztwa. Pokazujemy jak indywidualne podejście do klienta wpływa na potrzebę wykonania zabiegu.

Po szkoleniu oczywiście oferujemy stałe wsparcie merytoryczne i możliwość zakupu niezbędnych akcesoriów, produktów do przedłużania rzęs w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy również podstawową oprawę marketingową jak plakaty i inne materiały promocyjne.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie