Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Specjalistów FINANSUS

ul. Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź
tel.fax: (42) 236-24-91, tel. kom. 728-207-579
www:   http://www.akademiaspecjalistow.edu.pl
e-mail:   szkolenia@finansuslodz.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2078 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA SPECJALISTÓW FINANSUS OFERUJE:

- kursy zawodowe
- szkolenia komputerowe
- kursy językowe

Akademia Specjalistów FINANSUS została utworzona w 2012 roku jako marka, pod którą firma FINANSUS Katarzyna Zientalska-Kalita kontynuuje swoją dotychczasową działalność szkoleniową, działając na rynku łódzkim od 2000 roku. W ramach swojego biura rachunkowego FINANSUS, p. Katarzyna współpracowała z różnymi firmami w zakresie prowadzenia szkoleń, między innymi z SEKA S.A., Szkolenia Łódź. Prowadziła również zajęcia w Policealnej Szkole PROFESJA w Łodzi. Swoją wiedzą i praktyką zdobytą w trakcie pracy zawodowej stara się dzielić ze Słuchaczami na kursach.

Z dniem 1.02.2015 roku Akademia Specjalistów FINANSUS stała się Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego. Powstała, aby dostarczać najwyższą jakość kursów i szkoleń. Programy kursów są oparte na długoletnim doświadczeniu właścicielki, które zdobyła przez ponad 15 lat pracy w księgowości i prowadzeniu szkoleń zawodowych.
Wszystko zmienia się w mgnieniu oka. Przepisy prawne, ustawy, kodeksy zmieniają się zastraszająco często.
Przeciętny człowiek, pracownicy działów księgowych, przedsiębiorcy aby nadążyć za zmieniającymi się przepisami powinni dbać o ciągłe podnoszenie kwalifikacji i własny rozwój.

Wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę lub przekwalifikować się, a także rozpoczynających pracę w księgowości i działach pokrewnych zapraszamy na kursy zawodowe z księgowości, kadr i płac zakończone wewnętrznym egzaminem.
Zapraszamy również osoby, które chcą aby komputer i Internet nie był im już całkiem obcy, oraz wszystkich, którym na co dzień i od święta znajomość programów Word i Excel się przyda.
U nas nauczycie się pisać pisma i tworzyć tabelki.

Akademia Specjalistów zaprasza na zajęcia językowe
  • dla małych dzieci zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim od szóstego miesiąca życia do trzech lat. Zajęcia polegają na nauce i powtarzaniu piosenek, wyliczanek, branie udziału w grach i zabawach odpowiednich dla wieku uczestników. Dzieci w sposób naturalny zapamiętują słówka i zwroty w stosunkowo krótkim czasie. W zajęciach uczestniczą dzieci razem z rodzicami. Jest to program autorski prowadzony od 2003 roku.
  • dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum nauka odbywa się z wykorzystaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych, które ułatwiają przyswajanie wiedzy.
  • dla dzieci w wieku przedszkolnym, nauka odbywa się poprzez zabawę z wykorzystaniem obrazków, gier edukacyjnych, materiałów audiowizualnych. Ma na celu nauczenie dzieci słówek i zwrotów, wykorzystując naturalne procesy przyswajania wiedzy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów i szkoleń.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie