Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PROGRES Szkoła Języków Obcych

ul. Wólczańska 127, 90-521 Łódź
tel. (42) 630-28-80, (42) 632-88-97, tel. kom. 600-010-189
www:   http://www.progres.edu.ple-mail:   info@progres.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2946 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

- CELI (Certificato di Conoscenza della Lingua Italiana)
- English For Business LCCI
- London Tests of English PLA
- Cambridge ESOL
- TELC
- Zertifikat Deutsch Plus
- DELE
- DELF
 

OFERUJEMY NAUKĘ JĘZYKÓW:

- angielskiego
- niemieckiego
- włoskiego
- hiszpańskiego
- francuskiego
- kursy wakacyjne
- kursy za granicą

SZKOLENIA DLA FIRM

- kursy językowe dla kadry kierowniczej
- kursy językowe dla pracowników

O nas

Od 1993 roku staramy się "uwolnić wasze języki", każdego roku słuchacze Progresu przystępują do licznych egzaminów międzynarodowych uzyskując niezmiennie doskonałe wyniki. Dla osób niezdecydowanych - proponujemy bezpłatną lekcję próbną - sami oceńcie czy warto.

Na sukces szkoły składa się wiele czynników takich jak: szeroki wybór kursów, dogodna lokalizacja szkoły, świetne wyniki egzaminów, mała liczba osób w grupie, wyrównana średnia wieku słuchaczy. Jednym z najważniejszych jednak jest nasz profesjonalizm i dbałość o jakość świadczonych usług.

Te rezultaty mają ścisły związek z polityką szkoły - jesteśmy wymagający, a nasi uczniowie szybko przyzwyczają się do rytmu pracy wyznaczonego przez kartkówki, sprawdziany i prace domowe.

Wielkość

Zajęcia w Progresie odbywają się w małych, kameralnych, maksymalnie 12 osobowych grupach. Jeżeli grupa liczy 12 osób, jest grupą zamkniętą, nikt więcej nie zostanie do niej przyjęty.

W przypadku niektórych terminów liczba słuchaczy nie przekracza 6 osób. Cena za naukę w tych grupach nie ulega zmianie!

Dobór kadry

Zdajemy sobie sprawę, że w procesie nauczania lektorzy są ogniwem najważniejszym, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do doboru kadry.

Doskonałe kwalifikacje, ciekawa osobowość, komunikatywność, cierpliwość - to tylko niektóre z wymogów, którym muszą sprostać nasi kandydaci. Tym, którym się powiodło, Progres stwarza szerokie możliwości rozwoju.

Nasi lektorzy poddawani są ciągłemu procesowi szkoleń i hospitacji. Podnoszą swoje kwalifikacje podczas warsztatów metodycznych i konferencji językowych; dwukrotnie w semestrze wizytowani są przez metodyków szkoły, a hospitowane zajęcia omawiane są na podstawie protokołu hospitacji.

Dodatkowo, w corocznej ankiecie, słuchacze sami oceniają pracę i zaangażowanie lektorów.

Motywacja

Częstym powodem braku sukcesu w nauce języków obcych jest niska motywacja do nauki. Samo postanowienie czy chęć poznania języka nie zawsze wystarcza.

Progres motywuje swoich słuchaczy nie tylko poprzez system regularnych prac domowych, kartkówek i testów. Czynnikami motywującymi są również:

  • gwarancja na kursach egzaminacyjnych,
  • regulamin kursu,
  • egzaminy kwalifikacyjne i próbne,
  • rabaty dla osób z wysoką frekwencją i inne.

SZKOLENIA DLA FIRM

Oferta Progresu obejmuje również kursy językowe dla kadry kierowniczej i pracowników firm. Kursy dla przedsiębiorstw są bardzo zindywidualizowaną ofertą szkoleniową modyfikowaną w zależności od potrzeb zleceniodawców (np. elementy Business English przy poziomach początkujących). Kursy prowadzone są w siedzibie firmy bądź w siedzibie Progresu. Intensywność i terminy zajęć dostosowujemy do wymagań naszych klientów.

Przed rozpoczęciem kursu metodycy Progresu dokonują precyzyjnej oceny poziomu kompetencji językowej słuchaczy, określają cel i układają program szkolenia. Wyrównany poziom znajomości języka angielskiego w grupie ma istotny wpływ na skuteczność, dynamikę i komfort nauki oraz satysfakcję słuchaczy. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia zaproponujemy Państwu rodzaj kursu maksymalnie dostosowany do umiejętności pracowników i odzwierciedlający ich rzeczywiste potrzeby językowe. Szczycimy się współpracą z wieloma firmami i wierzymy, że profesjonalizm naszego podejścia do nauczania przekona inne przedsiębiorstwa do podjęcia z nami współpracy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie