Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Firma Szkoleniowa "Edu-Komp"

Borkowo, ul. Różana 24, 80-180 Gdańsk
tel. kom. 783-305-249
www:   http://www.edu-komp.ple-mail:   info@edu-komp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 910 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

EDU-KOMP KOMPUTERY I SZKOLENIA

- szkolenia komputerowe
- szkolenia umiejętności interpersonalnych
- szkolenia BHP


Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową skupiającą ambitnych ludzi, których nadrzędnym celem jest kompleksowa obsługa i zadowolenie klienta. Jesteśmy dla ludzi, którzy szanują swój czas i cenią wygodę.

Oferujemy szeroką gamę usług: profesjonalne szkolenia z obsługi komputerów, zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym, indywidualne oraz grupowe, a także fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu komputerowego i akcesoriów, sprzedaż oraz dostawę sprzętu komputerowego. Dajemy gwarancję korzystnej ceny na sprzedawane produkty i usługi.

Szkolenia komputerowe

Obsługa komputera i Internetu dla Seniora - Szkolenia prowadzimy w małych grupach od 3 do 6 osób. Zapewniamy kameralną atmosferę i dogodne warunki w siedzibie EDU-KOMP, pomagamy w dojeździe do nas, ale też dojeżdżamy do klientów zorganizowanych - kursy mogą odbywać się prawie w każdej miejscowości/dzielnicy. Kursanci nabywając umiejętności poruszania się w środowisku internetowym, przełamią barierę wieku, ułatwiając sobie kontakt z innymi grupami wiekowymi.

Podstawy obsługi komputera - System operacyjny Windows 7. Nauczysz się między innymi uruchamiać i zamykać programy, personalizować pulpit, zarządzać oknami, ikonami, wyświetlać i ukrywać paski narzędziowe, tworzyć i zapisywać, otwierać i zamykać pliki, pracować w edytorze tekstu WordPad, pracować z programem Eksplorator Windows, podstawowych skrótów klawiaturowych.

Obsługa Internetu i Poczty Elektronicznej - Nauczysz się: używać pocztę elektroniczną, zakładać książkę adresową, wysyłać wiadomości, wysyłać wiadomości z załącznikami, korzystać z opcji prześlij dalej, odpowiedz nadawcy, odpowiedz wszystkim, korzystać z wyszukiwarki w Internecie, znajdować szukane informacje i strony w Internecie, opracowywać własne dokumenty na bazie zdobytych w Internecie zasobów, korzystać z grup dyskusyjnych i udzielać się na forum internetowym.

Szkolenia z pakietu biurowego Microsoft Office, OpenOffice.

Szkolenia umiejętności interpersonalnych

ABC przedsiębiorczości – jak założyć i prowadzić firmę - celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy o zakładaniu i efektywnym prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Szkolenie porusza zagadnienia prawodawstwa oraz opodatkowania, czynników warunkujących sukces firmy, zarządzania i organizacji, marketingu.

Autoprezentacja z elementami wizażu, wywieranie wpływu na innych - Kurs koncentruje się na zagadnieniach tworzenia własnego wizerunku, podniesienia efektywności komunikacyjnej, rozwinięcia: umiejętności, określonych postaw i zachowań, budujących umiejętności wywierania pozytywnego wpływu na innych.

Dobry biznes plan jako atut przy wystąpieniu o dotację unijną - Szkolenie bazuje na zajęciach warsztatowych, podczas których w praktyce tworzymy biznes plan dopasowany do potrzeb naszego przedsięwzięcia. Omówiona zostanie istota, cel i znaczenie biznes planu dla strategii małej firmy, a także konstrukcja i struktura tego dokumentu pod kątem dyrektyw i wymogów unijnych.

Profilaktyka kondycji psychicznej, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, asertywność - Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy o naturze stresu, źródłach i mechanizmach stresu oraz poznanie własnego stylu reagowania. Pozwoli on na rozwinięcie umiejętności reorganizowania trudnych sytuacji, by stres redukować, a także nauczy rozwijać nasze umiejętności wzmacniania odporności na stres.

Już wkrótce w naszej ofercie szkolenia BHP.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie