Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia, doradztwo, usługi psychologiczne

Wojciech Imielski

ul. Nowa 5/19, 32-332 Bukowno
tel. kom. 883-043-516
www:   http://wojciechimielski.pl
e-mail:   biuro@wojciechimielski.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1044 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- stres i psychologia zdrowia
- rozwój osobisty
- psychologia twórczości
- szkolenia integracyjne


Firma "Wojciech Imielski – szkolenia, doradztwo, usługi psychologiczne" od 2008 roku oferuje nowoczesne rozwiązania szkoleniowe dla firm i instytucji.

Szkolenia:
Projektowane i przygotowywane zgodnie z potrzebami konkretnego Klienta i w ścisłej z nim współpracy - mogą Państwo być pewni, że program szkoleniowy na pewno odpowiada bieżącemu zapotrzebowaniu i oczekiwaniom a zainwestowany czas i środki spożytkowane zostają w sposób sprzyjający optymalnemu rozwojowi Uczestników i ich Przedsiębiorstwa.

Realizowane zawsze zgodnie z planowanymi terminami wszelkich działań, na każdym etapie współpracy - zyskują Państwo solidnego i pewnego partnera w realizacji przedsięwzięć szkoleniowych. Wykorzystujące wyłącznie racjonalną, naukową wiedzę psychologiczną - otrzymują Państwo rozsądne i skuteczne rozwiązania szkoleniowe, zgodne z aktualnym stanem wiedzy psychologii jako nowoczesnej nauki.

Prowadzone z zastosowaniem różnorodnych technik szkoleniowych - mogą Państwo liczyć na ciekawe, urozmaicone i inspirujące zajęcia oraz na wartościowe, wysokiej jakości materiały szkoleniowe.

Dzięki wszechstronnym doświadczeniom na gruncie psychologii praktycznej firma zapewnia Uczestnikom szkoleń pomoc i konsultacje wykraczające poza ramy konkretnych zajęć - Państwa Pracownicy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie w wielu zakresach psychologii stosowanej.

Tradycją firmy jest dbanie o kulturę języka, między innymi poprzez unikanie zbytniej anglicyzacji i zbędnych anglicyzmów, co od lat spotyka się z dużym uznaniem Uczestników szkoleń.

Szkolenia integracyjne
Służą nawiązywaniu pozytywnych relacji w Państwa Przedsiębiorstwie, pozwalają poznać współpracowników z innej strony, umożliwiają tworzenie i pogłębianie więzi międzyludzkich w warunkach swobodnej i nieskrępowanej współpracy, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne traktowane z dystansem i humorem, z innej niż zwykle, niecodziennej perspektywy.

W celach integracyjnych proponujemy przede wszystkim wykorzystanie następujących zagadnień szkoleniowych:
  • komunikacja interpersonalna
  • psychologia twórczego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów
  • gry i symulacje szkoleniowe

Psychologia twórczości
To dział wiedzy psychologicznej uczący jak stymulować i wykorzystać naturalny potencjał twórczy tkwiący w każdym człowieku. Twórczość rozumiana jest jako umiejętność znajdowania nowych i wartościowych rozwiązań wszelkich problemów, niezależnie od tego, jaki jest charakter podejmowanej aktywności.

Rozwój osobisty
Asertywność - Szkolenia mają charakter zarówno teoretyczny, jak i warsztatowy. Obejmują analizę problemów wolności jednostki, praw obywatelskich i stosunków interpersonalnych w różnych sytuacjach życiowych. Wykorzystują techniki dyskusji grupowej i samodzielnej pracy uczestników, podejmują temat osobistych i firmowych systemów wartości.

Komunikacja interpersonalna - W trakcie szkoleń kształtuje się umiejętności efektywnego i satysfakcjonującego porozumiewania się poprzez warsztatowe, interaktywne zadania o charakterze grupowym oraz własną i grupową analizę umiejętności komunikacyjnych u poszczególnych uczestników.

Zarządzanie stresem
Uczestnicy poznają w działaniu podstawowe, najskuteczniejsze, praktyczne i łatwe do zastosowania metody walki z codziennym stresem, prezentowane w oparciu przede wszystkim o bogatą praktykę psychologiczną trenerów.

Ćwiczenia warsztatowe obejmują zastosowanie technik relaksacji, z wykorzystaniem elementów jogi, medytacji statycznej i w ruchu, masażu relaksacyjnego, elementy psychologii sportu i inne.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie