Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Perfekt Szybka Nauka Języków

ul. Gdańska 62, 85-021 Bydgoszcz
tel. (52) 347-88-00
www:   http://www.perfekt.edu.pl
e-mail:   bydgoszcz@perfekt.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5695 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy standardowe
- kursy weekendowe
- kursy intensywne
- język angielski
- język niemiecki
- jezyk hiszpański
- metoda bezpośrednia - język angielski
- DIRECT Method for English

Szkoła PERFEKT powstała w roku 2000 jako Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana PERFEKT. Od roku 2007 prowadzimy również kursy języka niemieckiego metodą bezpośrednią, a nowością w 2010 są kursy języka hiszpańskiego z podręcznika Espanol Directo.

Od początku działalności prowadziliśmy kursy Metodą Callana, dzięki którym Słuchacze mogą bardzo szybko opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się skutecznie komunikować w języku obcym. W roku 2007 wprowadziliśmy nowoczesne podręczniki Direct English (zobacz www.directenglish.pl), które - zachowując wszystkie zalety Metody Callana - oferują aktualne i praktyczne słownictwo oraz przystępniejszą gramatykę, a także uwzględniają potrzeby polskiego słuchacza.

Metoda bezpośrednia - praktyczna nauka mówienia
Stosujemy bezpośrednie metody nauczania, dzięki czemu Słuchacz bierze aktywny udział w lekcji i mówi w języku obcym ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach nauczania - czas każdej lekcji jest wykorzystany w 100%. Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Uczymy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.

Nie nudzisz się na lekcji
Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Słuchacze odbierają naukę w szkole PERFEKT jako łatwą, interesującą i przyjemną, szybkie postępy w nauce są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy.

Małe grupy
W naszej szkole grupy liczą maksymalnie 10 osób (a średnio 7-8), dzięki czemu lektor może poświęcić o wiele więcej uwagi każdemu Słuchaczowi, niż w innych szkołach językowych, gdzie grupy mają często po 12, a nawet 15 Słuchaczy.

Świetna kadra
Wysoki standard dydaktyczny zajęć zapewniony jest przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy nie tylko sami doskonale znają język obcy, ale potrafią także przekazać swoją wiedzę. Zajęcia prowadzą native speakers oraz polscy lektorzy z odpowiednim wykształceniem (filologia angielska). Lektorzy przechodzą regularne szkolenia oraz systematycznie udoskonalają swój warsztat z pomocą dyrektora metodycznego.

Jakość z certyfikatem
W naszej szkole pracujemy według wymagań Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Od początku istnienia szkoły towarzyszy nam dbałość o zadowolenie naszych Klientów - Słuchaczy oraz jak najwyższą jakość kursów. Właśnie dlatego wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce. Uzyskaliśmy także Akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz wpis do rejestru jednostek szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct English Publishers.

Nowoczesne rozwiązania
W związku z coraz większym znaczeniem nowoczesnych technologii w nauce języków obcych, bezpłatnie udostępniamy naszym Słuchaczom platformę internetową. Jest to serwis internetowy wspomagający naukę z podręczników DIRECT Method for English, który zawiera 3 moduły: testy z 4000 słówek, 100 dyktand oraz 650 ćwiczeń do gramatyki i słownictwa. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą nauczyć się o wiele więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów - na platformie wykorzystają nawet 100 godzin nauki gratis!

Lekcje próbne - sprawdź nas sam
Po zapisaniu się do szkoły każdy Słuchacz korzysta z zajęć próbnych, aby lepiej nas poznać i podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu kursu w naszej szkole. Lekcje te są bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie