Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Wsparcia Innowacji Sp. z o.o.

ul. Chrobrego 24 lok. nr 1, 85-047 Bydgoszcz
tel./fax (52) 581-03-77
www:   http://cwin.pl
e-mail:   cwin@cwin.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2544 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia z zakrseu ICT
- szkolenia z zakresu prawa
- szkolenia z zakrseu project management
- szkolenia z zakrseu zamówień publicznych


Centrum Wsparcia Innowacji Sp. z o.o. Jesteśmy firmą szkoleniową utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń i kompetencji specjalistów i project managerów IT naszej partnerskiej spółki SOFTBLUE.

Doświadczenia nabyte w projektach doradczych dotyczących informatyki w organizacji, projektach wdrożeń systemów IT oraz projektowania i restrukturyzacji architektury IT w firmach i instytucjach sektora publicznego, pozwoliły nam odpowiedzieć na zapotrzebowanie firm i instytucji publicznych na wiedzę i szkolenia z ww. zakresu.

Od 2003 roku pomagamy klientom w procesie wykorzystania narzędzi IT aby realizować założone cele biznesowe. Naszym celem jest całkowita koncentracja na potrzebach szkoleniowych klientów.

Wspieramy naszych klientów w następujących obszarach kompetencji:
 • IT
  • budowanie sieci szerokopasmowych
  • podpis elektroniczny w praktyce
  • system elektronicznego zarządzania dokumentami
  • aplikacje biurowe
  • kursy komputerowe

 • Project Management (Biuletyn Informacji Publicznej – narzędzie skutecznej informacji; Dostęp do informacji publicznej; Elektroniczna administracja – prawo związane z procesem informatyzacji państwa; Elektroniczna droga załatwiania spraw urzędowych; Negocjacje i renegocjacje umów w kryzysie; Ochrona danych osobowych; Prawo dostępu do informacji publicznej, a ochrona danych osobowych; Podpis elektroniczny; Postępowanie administracyjne; Udzielanie zamówień publicznych na dostawy skomplikowanych systemów informatycznych; Umowy na systemy informatyczne; Umowy SLA gwarancją optymalnego poziomu usług IT; Zmiany KPA wprowadzone nowelizacją Ustawy o informatyzacji - Administrator Bezpieczeństwa Informacji; Zmiany w ustawie o informatyzacji)

 • Zamówienia Publiczne (Efektywne zarządzanie czasem i kosztami w projektach; Metodyka zarządzania projektem IT; MindMapping w zarządzaniu projektami; Organizacja Biura Projektów PMO Podstawy zarządzania projektem - szkolenie dla Administracji Publicznej; Przywództwo w Zarządzaniu Projektami; Wykorzystanie aplikacji IT do zarządzania projektem – MS Project i; OpenProject; Zarządzanie negocjacjami w projektach; Zarządzanie ryzykiem w projektach)

 • Zarządzanie (Prawidłowe przeprowadzanie postępowania o zamówienie publiczne; Prawidłowy opis przedmiotu zamówienia; Prawidłowy opis warunków udziału w postępowaniu i sposób ich oceny dla początkujących, zaawansowanych; Specyfikacja istotnych warunków zamówienia – najważniejszy dokument w postępowaniu; Środki ochrony prawnej w zamówieniach publicznych; Tryby udzielania zamówień publicznych; Umowy w sprawie zamówienia publicznego; Zamówienia publiczne z punktu widzenia wykonawców; Zamówienia publiczne dla początkujących; Zamówienia publiczne dla zaawansowanych)

 • Prawo (Autoprezentacja w zarządzaniu; Budowanie wizerunku instytucji publicznej; Metody scenariuszowe w optymalizacji procesów decyzyjnych; Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych; Skuteczne wdrożenie zasad zarządzania przez cele; Skuteczny marketing; Zarządzanie relacjami z klientem – CRM)

Naszą misją jest wspomagać Klientów w rozwoju ich kadr, jako podstawowego czynnika sukcesu w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Największą wartością jest dla nas profesjonalna obsługa i wynikające z niej zaufanie Klientów.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie