Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nurkowe AQUATEK

ul. Duracza 7, 85-791 Bydgoszcz
tel. (52) 346-90-75, kom. 502-098-212
www:   http://aquatek.pl
e-mail:   info@aquatek.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1867 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY KURSY:

- nurkowanie Rekreacyjne PADI
- nurkowanie Osób niepełnosprawnych IAHD
- nurkowanie Techniczne ETDO
- programy dla dzieci
- szkolenia teambuildingowe i imprezy
integracyjne

Aquatek jest organizatorem turystyki nurkowej krajowej i zagranicznej. Nasze działania obejmują całość logistyki wyjazdu tzn.: zapewnienie noclegów, organizację nurkowań z opieką przewodnika pod wodą, wypełnienie wolnego czasu osób nienurkujących, ubezpieczenia oraz opcjonalnie - transport i wyżywienie. Dla osób nie posiadających własnego sprzętu, umożliwiamy wypożyczenie go na czas wyjazdu

Celem jaki stawia sobie ten program jest przedstawienie nurkowania w bezpieczny, kontrolowany i przyjemny sposób osobom, które nigdy nie próbowały nurkować. Ma on również za zadanie obalić wszelkie mity jakie narosły wokół tego sposobu spędzania wolnego czasu. Program daje nie-nurkującym osobom okazję odbycia nurkowania w warunkach basenowych lub przybrzeżnych wodach jeziora. Jest doskonałą propozycją dla osób, które jeszcze nie są do końca zdecydowane na kurs i chciałyby najpierw zobaczyć jak to wyglada w praktyce.

Po niedługim wyjaśnieniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i zapoznaniu się ze sprzętem uczestnicy wykonuja jedno nurkowanie pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora nurkowania.

Program ten przeprowadzamy zarówno na basenie jak i w okolicznych pod Bydgoskich jeziorach podczas naszych co niedzielnych wyjazdów nurkowych.

Posiadając certyfikat PADI możecie na całym świecie wypożyczyć sprzęt czy też zdobywać kolejne stopnie i umiejętności nurkowe. Cena naszych kursów jest ceną ostateczną. Nie ma w nich ukrytych kosztów. W cenę każdego kursu wliczony jest certyfikat oraz niezbędny sprzęt. Szkolenia prowadzimy w maksymalnie pięcioosobowych grupach, dzięki temu edukacja nurkowa stoi na wysokim poziomie, nie traci na jakości i bezpieczeństwie. Na grupę szkolących się osób przypada minimum dwóch instruktorów.

Po ukończeniu kursu zapewniamy możliwość rozwijania Waszych umiejętności. Co tydzień organizujemy nurkowania dla naszych tzw. „teamowiczów” czyli osób które z nami nurkują zapewniając im potrzebny sprzęt i organizując całość. Ponadto dla naszych teamowiczów stosujemy preferencyjne ceny podczas zakupów sprzętu w naszej firmie. Co roku organizujemy w pełni wyjazd w egzotyczne miejsca nurkowe typu: Egipt, Tajlandia. W naszej pracy kierujemy się mottem: „work hard, dive easy”. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań żeby Wasze nurkowania były bezpieczne, ciekawe i sprawiały Wam ogromną przyjemność dając relaks po ciężkim tygodniu pracy.

Uprawnienia zdobyte w naszej szkole dają pewność, że w żadnym miejscu na świecie nikt nie zabroni Wam nurkować!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie