Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Multimedialne Centrum Kształcenia "Adler"

ul. Piłsudskiego 4, 32-500 Chrzanów
tel. (32) 623-45-85, kom. 501-075-826
www:   http://www.mckadler.eu
e-mail:   mckadler@vp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2397 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MULTIMEDIALNE CENTRUM KSZTAŁCENIA "ADLER"

- kursy językowe dla dzieci
- kursy językowe dla młodzieży
- kursy językowe dla dorosłych i seniorów
- kursy językowe dla firm i instytucji
- kursy plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- podstawy obsługi komputera i Internetu
- kursy gimnazjalne
- kursy maturalne
- kursy wakacyjne
- kursy ortograficzne
- kursy przedsiębiorczości
- kursy rachunkowości
- zajęcia logopedyczne

O Nas
Multimedialne Centrum Kształcenia "ADLER" oferuje usługi w zakresie nauczania języków obcych (niemieckiego, angielskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego). Kształcenie przebiega na różnych poziomach, w zależności od wiedzy i umiejętności słuchacza.

Ponadto firma prowadzi kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z wszystkich przedmiotów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Podczas zajęć rozwiązywane są ćwiczenia i testy typowo maturalne, praca przebiega na arkuszach egzaminacyjnych oraz w przypadku egzaminów ustnych na zestawach maturalnych.

MCK "ADLER" prowadzi też kursy plastyczne oraz kursy podstawowej obsługi komputera i Internetu. MCK "ADLER" prowadzi własną bibliotekę "Dla orłów", która zaopatrzona jest w podręczniki i materiały ćwiczeniowe do nauki języków obcych i przedmiotów maturalnych, w książki i czasopisma w oryginale niemieckim oraz materiały dotyczące pracy z uczniem trudnym. Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczestnicy kursów.

Wszystkie usługi kierowane są do klientów indywidualnych oraz firm. Zajęcia prowadzone są w nowatorski sposób, przy użyciu nowoczesnych metod i technik nauczania, w tym multimedialnej pracowni językowej wyposażonej w tablicę interaktywną oraz laboratorium językowe. Nauka możliwa jest w grupach do 12 osób, w parach lub indywidualnie.

Wykładowcy i lektorzy stanowią wysoce wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, znającą standardy wymagań egzaminacyjnych oraz podstawy programowe nauczania. Posiadają bardzo bogate doświadczenie, kompetencje i uprawnienia do nauczania, są egzaminatorami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Lektorzy języków obcych posiadają wiedzę i umiejętności zdobyte nie tylko podczas kształcenia w kraju. Swoje doświadczenie zdobywali również poza jego granicami.

Odpowiednie wykształcenie idące w parze z umiejętnościami interpersonalnymi oraz cechami osobowościowymi zapewniają wysoki komfort i skuteczność nauczania. Wykładowcy, poza przekazywaniem wiedzy, mają na celu wskazanie słuchaczom metod i sposobów oraz narzędzi do dalszego, samodzielnego dokształcania się.

W MCK "ADLER" kształcenie przebiega przy pomocy nowoczesnych metod nauczania będących kombinacją znanych i popularnych metod, takich jak: Helen Doron czy Leonardo dla dzieci, Method Callan, Direct itp. dla starszych słuchaczy.

Nasze doświadczenie pozwala nam śmiało zdefiniować tezę, iż nie ma jednej 100% skutecznej metody nauczania. Czerpiemy z różnych metod to, co najlepsze, najskuteczniejsze, dopasowując je do każdego słuchacza oraz do wykładanych treści. Modne metody nie zawsze sprawdzają się w praktyce, ważne by rozsądnie wykorzystywać z nich to, co najlepsze na danych zajęciach, adekwatnie do danej grupy, wieku, poziomu i możliwości słuchaczy.

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia, młodzież, dorosłych,
seniorów oraz przedstawicieli firm!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie