Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Rysunku Architektonicznego VERSO

Al. Wolności 27, 42-200 Częstochowa
tel. kom. 502-327-654
www:   http://www.verso.edu.pl
e-mail:   verso.edu@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3474 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAJĘCIA W VERSO:

- kurs rysunku przygotowujący
na Architekturę i Urbanistykę

- kurs przygotowujący do zdania
na Architekturę Krajobrazu

- zajęcia dla grupy zdających na ASP


Szkoła Rysunku Architektonicznego VERSO istnieje od roku 2004, jednak nauczaniem rysunku zajmujemy się dłużej, bo od 1999r. Realizujemy program odpowiadający wymaganiom na egzaminach wstępnych na Wydziałach Architektury prestiżowych uczelni w Krakowie, Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie oraz Gdańsku. Specyfika egzaminówna tych uczelniach jest zdecydowanie różna, jednak doświadzczenie zdobyty w czasie wieloletniej praktyki pozwoliło wypracować bardzo skuteczny system, przekładający się na wysoką zdawalność.

Dodatkowym atutem szkoły są plenery rysunkowe odbywające się rokrocznie w Krakowie dwa tygodnie przed egzaminami. Czas zajęć w czasie pleneru wydłużony jest do 8godzin.

Od 2006r. we współpracy z częstochowskim oddziałem SARP organizujemy wystawy pod hasłem "Młodzi w architekturze", które odbywały się w Muzeum Częstochowskim (Ratusz ul. NMP 45A), w siedzibie Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie – Konduktorownia (ul. Piłsudskiego 34/36, 42-202 Częstochowa) oraz w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego (Park im. S. Staszica). W ramach tejże wystawy organizowane są także warsztaty projektowe, w których biorą udział uczniowie szkoły VERSO. Prace wykonane przez kursantów przeznaczane są na licytacje charytatywne organizowane przez fundacje i szkoły.

Poza kursem rysunku, w szkole prowadzone są także zajęcia z geometrii wykreślnej, historii sztuki, modelowania form przestrzennych czy malowania akwarelą. Dodatkowym atutem kursu są plenery rysunkowe odbywające się rokrocznie w Krakowie dwa tygodnie przed egzaminami. Różnorodność i wielopłaszczyznowość prowadzonych zajęć przyczynia się do faktu, że nasi uczniowie dostają się do kilku uczelni jednocześnie.


Od roku 2012 w szkole prowadzone są zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych na Akademie Sztuk Pięknych. Ich program skupia się w podobnym stopniu na ogólnoplastycznym rozwoju jak przygotowaniem pod kryteria konkretnych, wybranych kierunków. W ramach zajęć realizowane są prace rysunkowe, malarskie, projektowe oraz przestrzenne modele.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie