Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Serwis Zamówień Publicznych

Olszewski & Kunikowski Spółka Jawna

ul. Polanki 136/7, 80-322 Gdańsk
tel. (58) 320-99-90, fax (58) 320-99-94
www:   http://serwis-zp.pl
e-mail:   info@serwis-zp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1586 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia otwarte
- szkolenia dla pracowników działu zamówień publicznych
- szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych
- szkolenia zamknięte


Serwis Zamówień Publicznych. Doradztwo i szkolenia.
Celem Serwisu Zamówień Publicznych jest świadczenie fachowych usług doradczych i szkoleniowych wszystkim uczestnikom procesu udzielania zamówień publicznych, zarówno zamawiającym jak i wykonawcom.

Systematycznemu wzrostowi wydatków publicznych w Polsce towarzyszyło, szczególnie widoczne w ostatnich latach, wprowadzanie coraz bardziej skomplikowanych procedur, które w założeniu miały uczynić proces przyznawania zamówień publicznych przejrzystym i dającym gwarancję uczciwości. Jak jednak okazało się w praktyce, stosowanie norm prawnych z zakresu zamówień publicznych napotykało na wiele trudności natury interpretacyjnej.

Otwierający się przed polskimi przedsiębiorcami rynek Wspólnot Europejskich daje szansę uzyskania intratnych zamówień w krajach Unii, pozwalając jednocześnie firmom europejskim ubiegać się o zamówienia udzielane w Polsce. Istotnego znaczenia nabiera znajomość norm z zakresu zamówień publicznych obowiązujących nie tylko w naszym kraju, ale i w pozostałych państwach członkowskich.

Posiadane kwalifikacje poparte praktyką gwarantują profesjonalne i kompleksowe usługi doradcze, zarówno doradztwa stałego, jak i doraźnego, oraz szkolenie personelu odpowiadającego za proces udzielania zamówień publicznych.

Szkolenia
Gwarantem sukcesu oferowanych przez nasz Serwis szkoleń jest autorski program opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń w stosowaniu prawa zamówień publicznych. Szkolenia prowadzone są osobno dla zamawiających i dla potencjalnych wykonawców, co pozwala w krótkim czasie przekazać całkowitą niezbędną z punktu widzenia danej grupy odbiorców wiedzę o procesie udzielania zamówień publicznych. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność przełożenia norm prawnych na działania praktyczne związane m.in. z przygotowaniem oferty, czemu niewątpliwie służy wnikliwa analiza najczęściej popełnianych błędów. Dzięki naszym szkoleniom pracodawca zyskuje pewność szybkiego i rzetelnego przygotowania pracowników do nowych wyzwań rynku zamówień publicznych.

Prowadzimy szkolenia otwarte, adresowane do wszystkich uczestniczących w procesie udzielania zamówień publicznych jak i zainteresowanych tym rynkiem, oraz szkolenia zamknięte, wynikające z indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Oferujemy szkolenia dla pracowników działu zamówień publicznych oraz wszystkich osób uczestniczących w procesie udzielania zamówień publicznych. Program szkoleń – tematyka i zakres – jest zawsze dostosowany do specyfiki udzielanych przez Klienta zamówień, w tym także ich wartości szacunkowej, jak również podporządkowany jest kompetencjom pracowników uczestniczących w szkoleniach. Szkolenia otwarte odbywają się w wybranych przez nas, atrakcyjnie skomunikowanych ośrodkach szkoleniowych posiadających nowoczesne zaplecze techniczne zapewniające wysoki standard zajęć. Zajęcia o charakterze zamkniętym organizujemy w miejscach wskazanych przez Klienta.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie