Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Teneo - Szkolenia i Doradztwo s.c.Urszula Gościcka, Monika Pujszo

al. Rzeczypospolitej 33 lok P1, 80-483 Gdańsk
tel. kom. 601-625-125, 603-509-999
www:   http://www.teneo-szkolenia.pl
e-mail:   urszula.goscicka@teneo.com.pl
monika.pujszo@teneo.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2238 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

W NASZEJ OFERCIE:

- szkolenia dla menedżerów
- szkolenia dla pracowników
- nowe trendy w szkoleniach
- szkoła dla trenera
- badanie potrzeb szkoleniowych


Firma TENEO zrodziła się z przyjaźni zawodowej jej założycieli. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie świadczenia usług szkoleniowych i doradczych dla biznesu.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które mają wspomóc firmy w zakresie efektywnego zarządzania kapitałem ludzkim. Realizujemy szkolenia z psychologii biznesu skierowane zarówno do kadry menedżerskiej, jak i pracowników niższego szczebla. Dodatkowo świadczymy usługi doradcze dotyczące badania potencjału pracowników, planowania ścieżek karier, coachingu i zarządzania kompetencjami w organizacji.

Przygotowanie każdego szkolenia Trenerzy TENEO rozpoczynają od szczegółowej analizy potrzeb rozwojowych Uczestników. Dzięki temu oferujemy projekty na różnym poziomie zaawansowania, adekwatne do realiów pracowników danej firmy. Różne formy analizy aktualnych umiejętności Uczestników, pozwalają dopasować program zajęć do ich poziomu kompetencji. Dzięki temu oferujemy szkolenia adekwatne do potrzeb i oczekiwań Uczestników.

Przykładowe metody badania potrzeb szkoleniowych:
  • Ankieta - skierowana jest do wszystkich Uczestników szkolenia. Zawiera prośbę o wymienienie i opisanie trudnych sytuacji w pracy zawodowej dotyczących tematu szkolenia. Zawiera też pytania o oczekiwania Uczestników względem programu.
  • Obserwacje - przez kilka godzin Konsultant firmy TENEO analizuje zachowania Uczestników w realnym środowisku biznesowym. Obserwacja obejmuje kompetencje pracowników, trudne sytuacje i prowadzona jest w oparciu o uzgodniony arkusz . Pozwala to na diagnozę newralgicznych sytuacji oraz zachęca pracowników do uczestnictwa w szkoleniu. Zachowana jest klauzula poufności.
  • Tajemniczy Klient - Konsultant firmy TENEO wciela się w rolę Klienta danej firmy. Razem z Państwem ustalamy scenariusz kontaktu i stopień trudności rozmowy Tajemniczego Klienta z pracownikiem. Ocena dokonywana jest w oparciu o przygotowany wcześniej arkusz. Badanie to pozwala precyzyjnie zdiagnozować kompetencje pracowników.

Dbamy, aby nasi Klienci otrzymywali rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i kultury organizacyjnej. Nawiązujemy z Klientami długofalową współpracę opartą na szczegółowej znajomości potrzeb i specyfiki firmy. Łączą nas często bliskie i przyjazne relacje.

Firma TENEO jest dla nas pasją i życiowym projektem, dlatego stale się rozwijamy. Oferujemy usługi w oparciu o sprawdzone metody pracy, które nieustannie doskonalimy. Z projektów czerpiemy doświadczenia, które uwzględniamy w naszym warsztacie pracy. Kontakt z każdą firmą jest dla nas źródłem wielu inspiracji.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie