Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych EMPIK

ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, III p.), 80-244 Gdańsk-Wrzeszcz
tel. 695-213-738
www:   https://empikschool.com/gdansk
Empik School na Facebooku
e-mail:  
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 20010 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Egzaminy, które możesz zdać w empik school

- JETSET
- LCCI EFB
- TELC

Egzaminy, do których możesz przygotować się w empik school

- Cambridge ESOL: FCE, CAE, CPE
- TOEFL
- BEC
- IELTS

Kursy dla firm

Kursy dla ósmoklasistów i maturzystów

 

NASZA OFERTA
Nauczane języki obce:

- angielski, francuski, włoski,
  hiszpański, niemiecki, rosyjski, polski

- orientalne: japoński, arabski, chiński oraz
  wiele innych


Kursy dla dorosłych

- kursy wakacyjne
- kursy standardowe
- kursy krótkie
- kursy Fast&S.M.A.R.T.
- kursy egzaminacyjne
- kursy Forever Young (50+)
- kursy dla studentów
- kursy dla obcokrajowców
- kursy indywidualne/korepetycje z lektorem
- kurs języka angielskiego dla nauczycieli
  przedszkola

- courses for foreigners

Kursy dla dzieci:

- kursy standardowe
- Disney English

- kursy egzaminacyjne - przygotowujemy
  do egzaminów YLE oraz Cambridge ESOL

- kurs roczny Disney English
- warsztaty wakacyjne
- egzaminy językowe
- kurs wakacyjny Disney English

Kursy językowe online z lektorem

O empik school

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku. Zajęcia prowadzimy w oparciu o autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD, dzięki której szybko zyskasz umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach.

Zapewniamy swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in.: tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Będąc słuchaczem empik school możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.


Metoda nauczania INSELL


Pełna nazwa metody INSELL to Interactional Sequential Language Learning. „Interactional” odnosi się do najważniejszej cechy metody, jaką jest dobrze zaplanowana interakcja (czyli mówienie, rozmawianie, reagowanie w języku obcym) na zajęciach. Duża ilość dobrze przeprowadzonej interakcji między słuchaczami jest tym, co wyróżnia empik school na rynku.

Drugim, ważnym elementem metody INSELL jest sekwencyjność, która odnosi się do sposobu organizacji materiału na kursie językowym. Materiał wprowadzamy w starannie zaplanowanej, logicznej kolejności, stopniując jego poziom trudności oraz mając na uwadze różne style nauki języków obcych preferowane przez naszych słuchaczy (wzrokowcy, słuchowcy, kinestetycy).

Podsumowując – metoda INSELL to interakcyjne (oparte na mówieniu), sekwencyjne (materiał wprowadzamy w określonej kolejności) uczenie się języka. Nasza autorska metoda nauczania jest idealna dla osób, które chcą nauczyć komunikować się w języku obcym, są aktywne, lubią rozmawiać z ludźmi i czuć się z nimi dobrze. Jeśli należysz do osób raczej cichych, zamkniętych – pomożemy Ci przełamać barierę w mówieniu, ośmielimy do podjęcia rozmowy z osobą obcojęzyczną.

Lektorzy


Nasi lektorzy oraz native speakers to świetni nauczyciele, którzy swoim profesjonalizmem, jak i pozytywną energią zachęcą Cię do nauki. Możemy pochwalić się znakomitym zespołem lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Dbamy o to, by relacje pomiędzy uczniem a nauczycielem były jak najlepsze. W razie potrzeby masz możliwość zmiany lektora bądź native speakera na takiego, którego charakter oraz sposób pracy bardziej Ci odpowiada.

Nadzór metodyczny


W każdej szkole języków obcych empik school pracuje metodyk – wykwalifikowany nauczyciel, który odpowiada za wysoki poziom i standard nauczania. Metodycy organizują profesjonalne warsztaty, wykłady oraz inne formy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli. Metodycy służą swoją wiedzą i doświadczeniem także słuchaczom szkoły.Zajęcia Disney English

Odkryj wyjątkowe lekcje języka angielskiego dla dzieci już od 4 roku życia, które sprawdziły się już w 150 szkołach na całym świecie. Są przyjazne, magiczne a co najważniejsze – skuteczne, bo dzieci w ich trakcie bawią się i uczą jednocześnie. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko rozpoczęło przygodę z angielskim w świecie Disneya.

Co wyróżnia kursy Disney English:
  • Skuteczna metoda, sprawdzona w 150 szkołach na całym świecie
  • Świat Disneya jest unikalny i wesoły, znany i uwielbiany przez dzieci. Dzięki czemu dzieci łatwiej przyswajają język
  • Indywidualne podejście i małe grupy (do 8 osób) gwarantują tryb pracy dostosowany do możliwości dziecka
  • Doświadczeni lektorzy uwielbiają pracę z dziećmi i tworzą pozytywną atmosferę
  • Nowoczesne technologie bardziej angażują dzieci w naukę, tablice interaktywne są nieodłącznym elementem wszystkich zajęć
  • Wsparcie rodziców w postaci angielskich i polskich instrukcji w materiałach kursowych oraz regularne raporty pozwalają na monitorowanie postępów dziecka w nauce

Serdecznie Zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie