Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe EUROCLUB

ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk
tel. kom. 0508-260-753
www:   http://www.euroclub.edu.pl
e-mail:   biuro@euroclub.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3112 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

EUROCLUB
oferuje:

- kursy popołudniowe, wieczorne i weekendowe
- naukę języków w ciągu roku szkolnego i w okresie wakacyjnym
- tylko małe grupy 4-8 osób
- przyjazną i ciepłą atmosferę
- nauczanie na najwyższym poziomie
- naukę języka angielskiego od podstaw dla każdego
- kursy egzaminacyjne - YLE, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS i inne
- kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- 3 oddziały: Żabianka, Jasień, Łostowice

JĘZYKI

- angielski, niemiecki, rosyjski, norweski, duński, szwedzki, hiszpański, francuski, włoski

Odkryj w sobie pasję do języków...
Zapraszamy do naszych oddziałów:
 • Gdańsk - Żabianka, SP 60, ul. Chłopska 64, tel. 508 260 753
 • Gdańsk - Jasień, Gimnazjum nr 48, ul. Stolema 59, tel. 510 560 730
 • Gdańsk - Łostowice, ZKPiG nr 4, ul. Wielkopolska 20, tel. 504 978 547

Dawno, dawno temu uczyłeś się i chcesz "odkurzyć" swoją wiedzę?
Zaczniemy od "szukania" tego co jeszcze zostało w Twojej głowie - jednocześnie dodając elementy wiedzy, które Cię interesują...

Masz dość dużych grup?
Gwarantujemy małe, kameralne grupy, max. 8 osób, jeśli zbierzesz grupkę znajomych - zorganizujemy zajęcia tylko dla Was.

Od wieków myślisz o zdaniu egzaminu językowego?
...ale nigdy się nie zdecydowałeś? Myślisz, że nadal jesteś nieprzygotowany... nasz lektor wyznaczy Ci termin i wspólnymi siłami dojdziemy do Twojego sukcesu.

Jeśli do tej pory uważałeś, że nie ma możliwości nauczyć się języka w ciągu roku...
Zapraszamy na nasze zajęcia... jednak PAMIĘTAJ, że wszystko zależy od Ciebie, nikt jeszcze nie znalazł super środka na naukę bez Twojego udziału i ciężkiej pracy! Nasi profesjonalni lektorzy pomogą Ci poruszać się w niuansach językowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową współtworzoną przez zespół młodych ludzi. Uczymy z pasją, zatrudniamy tylko najlepszych, kreatywnych lektorów, z którymi nie nudzisz się na zajęciach. Zapewniamy nowoczesne, efektywne metody nauczania oraz najnowsze materiały dydaktyczne.

Od początku istnienia naszym celem jest prowadzenie kursów językowych na najwyższym poziomie dla firm, dorosłych, studentów, młodzieży i dzieci. Możemy poszczycić się doświadczeniem oraz gronem stałych słuchaczy, którzy rekomendują nas swoim znajomym.

Na końcu każdego etapu nauki słuchacze otrzymują świadectwo ukończenia kursu, z wyszczególnionym poziomem zaawansowania i liczbą przeprowadzonych godzin lekcyjnych.

Przy szkole powstał projekt EUROCLUB CAFE - Wasza prywatna kawiarenka pełna konwersacji, WARSZTATY JĘZYKOWE, które wychodzą naprzeciw sugestiom naszych Słuchaczy oraz coraz większemu zainteresowaniu kulturą krajów obcojęzycznych. Dla zabieganych proponujemy E-learning, BLENDED LEARNING.

Nasza filozofia jest prosta - PASJA

Chcemy być doskonali we wszystkim co robimy, aby móc sprostać Twoim wymaganiom! Pragniemy nauczyć jak największą ilość słuchaczy swobodnego posługiwania się językami obcymi w każdej sytuacji - od zamówienia posiłku i kupienia biletu do uczestniczenia w wykładach lub przeprowadzania prezentacji w wybranym języku. Twoja satysfakcja z dobrze wykonanej pracy to ukoronowanie naszej pracy.

My nauczamy, ponieważ kochamy języki obce, a Ty dlaczego się uczysz?

PROGRAM AUTORSKI DYSLEKSJA

PROGRAM AUTORSKI DYSLEKSJA wprowadzamy od roku szkolnego 2008/2009 - program ma na celu wspomaganie nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Szczegóły programu nadzorowane są przez specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych oraz naszych metodyków.
Dysleksja jest jednym z wielu różnych rodzajów trudności w uczeniu się. Przez specjalistów określana jest mianem specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu. To zaburzenie, o podłożu językowym, charakteryzuje się trudnościami w dekodowaniu czyli rozumieniu pojedynczych słów i manifestowane jest w odniesieniu do rożnych form komunikacji językowej.

Do najczęstszych objawów dysleksji zalicza się:

 • opóźnienie w nauce czytania i pisania,
 • duże kłopoty z opanowaniem poprawnej pisowni,
 • rażące trudności z przyporządkowaniem dźwięków mowy do symboli graficznych, np. głosek do liter,
 • trudności w nauczeniu się tabliczki mnożenia i rozwiązywaniu zadań matematycznych,
 • kłopoty w ustawieniu symboli w logicznej kolejności np. liter w alfabecie, nazw miesięcy w roku,
 • problemy z określaniem czasu i kierunku, np. przed - za, lewo - prawo,
 • problemy z zapamiętaniem dużej ilości informacji, serii poleceń czy wykonywaniem szeregu zadań.

Jeśli Twoje dziecko boryka się na co dzień z takimi problemami, na pewno ma również kłopoty z nauką języków obcych. Daj mu szansę na przezwyciężenie problemów dotyczących poprawnego posługiwania się językiem obcym. Nauka języka obcego przy takich trudnościach wymaga odpowiedniego podejścia i dostosowania ćwiczeń do indywidualnych potrzeb, dlatego nasza szkoła oferuje zajęcia oparte o system wielokrotnych powtórek, które jednak modyfikujemy i urozmaicamy tak, aby dziecko ani przez chwilę nie czuło się znudzone nauką tego samego materiału. Na naszych zajęciach wprowadziliśmy bardzo wiele metod aktywizujących pracę dzieci.

Uczniowie mają:

 • patrzeć, słuchać, mówić,
 • słuchać i śpiewać,
 • patrzeć i wskazywać,
 • patrzeć, słuchać i czytać,
 • mówić, dotykać i wąchać.

Zajęcia prowadzone są w grupach: klasy 1-3, klasy 4-6, gimnazjum. Ilość miejsc jest ograniczona - zapraszamy do zapisów.

BLENDED LEARNING

Co to jest Blended Learning?

To połączenie tradycyjnej metody nauczania oraz pracy z komputerem - wystarczy dostęp do komputera z podłączeniem do internetu w dowolnym miejscu.

Czteroczęściowy kurs języka angielskiego dedykowany jest dla dorosłych, prowadząc ich od poziomu początkującego (A1) do poziomu wyższego średnio zaawansowanego (B2). Pozwala opanować język angielski w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację dzięki:

 • nagraniom wideo i audio, prezentującym język w autentycznym kontekście,
 • interaktywnym ćwiczeniom, które:
  • wszechstronnie rozwijają sprawności mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania,
  • zapewniają solidne podstawy gramatyczne,
  • poszerzają słownictwo i doskonalą wymowę.

BLENDED LEARNING stanowi idealne rozwiązanie dla studentów oraz osób pracujących i lubiących naukę z komputerem. Może być wykorzystany do samodzielnej nauki lub jako uzupełnienie tradycyjnego nauczania w klasie.

Każdy z dostępnych czterech poziomów kursu zapewnia dostęp przez 1 rok do materiału przewidzianego na 100 godzin nauki. Roczny dostęp liczony jest od momentu aktywacji kodu dostępu.

Test uplasowania (placement test) określający poziom zaawansowania językowego uczestników pozwala określić, który poziom kursu powinien być wybrany.

Najważniejsze cechy programu:

 • możliwość nauki z każdego miejsca z dostępem do Internetu, o każdym czasie,
 • łatwość obsługi,
 • aktualne materiały wideo,
 • systematyczna ocena wyników,
 • regularne sprawozdania o czynionych postępach,
 • możliwość komunikacji między nauczycielem i uczniem,
 • przejrzysty plan nauki,
 • obsługa poleceń w języku polskim (poziom 1 i poziom 2),
 • wyjaśnienia zagadnień gramatycznych,
 • dostęp do ciekawych informacji kulturowych,
 • słownik angielsko-angielski.

Lektor:

 • może decydować o realizacji programu,
 • zadaje uczestnikom kursu wybrane przez siebie zadania,
 • otrzymują informację zwrotną o wynikach uczniów,
 • systematycznie śledzi czynione przez nich postępy.

Z dostępnego na każdym poziomie materiału nauczyciel wybiera zadania widoczne dla uczniów, co pozwala dopasować kurs do potrzeb i możliwości każdego z jego uczestników.

Dziennik ocen pozwala nadzorować wyniki pracy poszczególnych uczniów, jak i całej grupy. Monitorowany jest stopień wykonania zadanych zadań, a ukończenie wszystkich ćwiczeń oznacza ukończenie kursu.

Uczestnicy kursu:

 • mogą pracować z programem samodzielnie,
 • korzystając z programu w ramach zajęć w szkole, otrzymują od nauczyciela zadania do wykonania, ich postępy są monitorowane, podczas spotkań konwersatoryjnych sudenci ćwiczą zdobytą wiedzę

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU MATURALNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kurs jest przeznaczony dla młodzieży szkół średnich, uczniów klas maturalnych, którzy zamierzają zdawać egzamin maturalny z języka angielskiego. Kurs przeznaczony jest dla osób, które uczyły się języka angielskiego przez minimum 400 - 500 godzin i osiągnęły poziom średnio zaawansowany tj. pozwalający na dosyć swobodne porozumiewanie się po angielsku zarówno w mowie jak i piśmie. W obrębie tego kursu wyróżniamy: kursy przygotowujące do matury pisemnej i ustnej na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym. Oferujemy też dwuletnie kursy dla uczniów II klasy. Celem kursu przygotowującego do matury ustnej jest wypracowanie w słuchaczach umiejętności wypowiadania się na różnorodne tematy, reagowania w sytuacjach życia codziennego, relacjonowania wydarzeń oraz prezentacji i argumentacji. W czasie kursu przygotowującego do matury pisemnej uczestnik nabywa umiejętność stosowania różnych form wypowiedzi pisemnej, doskonali także umiejętność czytania i rozumienia tekstu słuchanego. Systematycznie utrwalane są także zagadnienia gramatyczne. W trakcie kursu studenci regularnie piszą testy i zaliczają poszczególne zagadnienia. Każdy semestr kończy się egzaminem próbnym. Warunkiem przyjęcia do odpowiedniej grupy jest pozytywne zdanie testu kwalifikacyjnego i przejście rozmowy kwalifikacyjnej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie