Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Sztaplarek i BHP - Kursy Zawodowe

ul. Hryniewickiego 10/25, 81-340 Gdynia
tel. kom. 513-503-082
www:   http://www.sztaplarek.com.pl
e-mail:   biuro@sztaplarek.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2262 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZTAPLAREK I BHP - KURSY ZAWODOWE

- kurs na operatora żurawi przenośnych
- kurs na operatora ładowarki teleskopowej
- kurs na operatora wózków widłowych
- kurs na operatora HDS
- szkolenia BHP i PPOŻ
- kursy na obsługę pił mechanicznych


Sztaplarek i BHP - Kursy Zawodowe
Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla nas strategiczne. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Konsekwentne działania według tych założeń zaprocentowało stale rosnącą grupą lojalnych klientów Naszej Firmy.

Organizujemy

Wózki widłowe - Przygotowanie do obsługi wózków jezdniowych wszystkich typów z napędem silnikowym oraz z bezpieczną wymianą butli z gazem. Organizacja szkolenia: czas trwania kursu 4 spotkania. Po odbytym szkoleniu otrzymujesz od nas uprawnienia na wszystkie typy wózków, czyli: widłowe, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe, specjalizowane oraz zdalnie sterowane. Uprawnienia wydawane są bezterminowo.

Szkolenia BHP i PPOŻ - Zgodnie z Rozporzadzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm) każdy pracownik jak i pracodawca musi być przeszkolony z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szkolenia z tej tematyki. Szkolenie jest prowadzone jako szkolenie wstępne i szkolenie okresowe.

Żurawie HDS - Uzyskanie kwalifikacji zawodowych przez osoby obsługujące żurawie oraz przygotowanie słuchaczy do egzaminu dającego uprawnienia operatora. Kurs przeznaczony jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy realizujących operacje transportu pionowego z wykorzystaniem żurawi samojezdnych, stacjonarnych, przewoźnych oraz wieżowych.

Suwnice - Uzyskanie kwalifikacji zawodowych przez osoby obsługujące suwnice oraz przygotowanie słuchaczy do egzaminu dającego uprawnienia operatora. Kurs przeznaczony jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy realizujących operacje transportu pionowego z wykorzystaniem suwnic, układnic magazynowych, wciągników i wciągarek.

Dźwigi - Uzyskanie kwalifikacji zawodowych przez osoby obsługujące dźwigi oraz przygotowanie słuchaczy do egzaminu dającego uprawnienia operatora. Kurs przeznaczony jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy realizujących operacje transportu pionowego z wykorzystaniem dźwigów budowlanych, towarowych i szpitalnych.

W ofercie dostępne także inne kursy zawodowe.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie