Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret

ul. Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz
tel/fax (56) 463-56-81
www:   http://www.concret.pl
http://www.szybkiangielski-grudziadz.pl
e-mail:   biuro@concret.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4036 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


SZKOLENIA OTWARTE

 

Centrum Językowe CEC “Concret” - Szkolenia Językowe

- kursy języka angielskiego
- angielski metodą Colina Rose
- kursy Business English
- urs semestralny dla maturzystów
i gimnazjalistów

- kurs tradycyjny
- intensywny kurs dla osób podróżujących, wyjeżdżających do pracy za granicę
- kursy językowe dla dzieci
- kurs indywidualny one-to-one
- kursy o specjalistycznym ukierunkowaniu

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

- szkolenia rozwojowe
- szkolenia handlowe
- szkolenia menedżerskie

Prowadzimy od kilkunastu lat szkolenia otwarte i dedykowane zamkniętym grupom. Posiadamy wykwalifikowanych trenerów z prawie każdej dziedziny treningów biznesowych tzw. miękkich i twardych. Oferujemy również sale szkoleniowe do wynajęcia.

Kursy językowe
Centrum Językowe CEC “Concret” w Grudziądzu jest pierwszym w województwie kujawsko-pomorskim akredytowanym partnerem Accelerated Learning Systems Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - wyłącznego dostawcy najnowszej metody nauki języków obcych, opracowanej przez brytyjskiego psychologa Colina Rose.

Macierzysta jednostka naszego Centrum Językowego: Centrum Edukacyjno-Consultingowe “Concret” to znany od wielu lat, liczący się partner szkoleniowy w województwie kujawsko-pomorskim, zajmujący się szeroką gamą szkoleń z zakresu rozwoju zawodowego, osobistego i coachingu.

Nasze Kursy

PRZYSPIESZONE KURSY JĘZYKOWE

UWAGA: wszystkie kursy poprzedza krótki, ustny i pisemny, test diagnozujący, który umożliwia wybór kursu oraz precyzyjne dobranie poziomu zaawansowania grupy dla uczestnika.

Angielski Metodą Colina Rose - Przyspieszone Uczenie się:
  • kurs ogólnego angielskiego; poziom 0 do B1. Czas trwania: 24 tygodnie. Nabór i rozpoczęcie zajęć: cały rok.


Angielski Metodą Colina Rose - Przyspieszone Uczenie się to przyspieszony kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych - początkujących lub tzw. “false beginners”, czyli osób, które nawet jeśli długo już uczą się języka, nie osiągnęły istotnych postępów lub utraciły sprawność w posługiwaniu się językiem.

Najważniejsza różnica między metodą Colina Rose a innymi metodami nauki języka - oprócz wyjątkowej skuteczności - to fakt, że jest to metoda polisensoryczna. Oznacza to, że w trakcie pracy na platformie internetowej oraz zajęć "na żywo" w grupie, angażuje wszystkie zmysły i kanały percepcji jednocześnie: wzrok, słuch, mowę, ruch ciała, emocje... Jest to sposób nauki, jaki odruchowo stosujemy, ucząc się własnego języka jako dzieci lub kiedy uczymy się języka "w akcji", przebywając za granicą. W efekcie uczymy się bardzo szybko i z naturalną łatwością.

KURS BUSINESS ENGLISH (POZIOM INTERMEDIATE: OD B1 DO B2)

“Business English” metodą Przyspieszonego Uczenia się: kurs biznesowego angielskiego, wykorzystujący techniki Przyspieszonego Uczenia się i materiały audio-video BBC. Poziom A2/B1 do B2. Czas trwania: 20 tygodni; Nabór i rozpoczęcie zajęć: cały rok.

“Business English” metodą Przyspieszonego Uczenia się to kurs przeznaczony dla osób pracujących w różnych dziedzinach biznesu, które pragną wzbogacić słownictwo, terminologię biznesową, rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych, negocjacji, profesjonalnych prezentacji. wprowadzenie szerokiego zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych umożliwiających komunikację w środowisku obcojęzycznym. Materiały źródłowe audio-wideo zostały opracowane przez BBC.

Szkolenia
Szkolenia to w dzisiejszych czasach najlepszy sposób podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Można bez wahania stwierdzić, że nie istnieją lepsze metody zdobywania wiedzy praktycznej, która bezsprzecznie warta jest więcej niż książkowa, często zdecydowanie oddalona od rzeczywistych warunków, w których przychodzi nam żyć i pracować. Teoria schodzi na drugi plan, szkolenia są przede wszystkim praktyczne. Praktyczne treningi – tylko takie mogą uczynić z nas ekspertów w swojej (i nie tylko) dziedzinie. Ćwiczenia praktyczne sprawdzają nasze umiejętności – stawiają nas przed problemami, z którymi prawdziwy ekspert powinien sobie radzić. Tak naprawdę szkolenia są olbrzymim pożytkiem zarówno dla firm, jak i dla poszczególnych pracowników. Szkolenie dostosowane do potrzeb danej firmy pozwala jej osiągnąć lepszą specjalizację, a co za tym idzie zbliżyć się do celu naczelnego – powiększenia wartości firmy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie