Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Psychologiczne "Adviser"

ul. Długa 32a/68, 88-100 Inowrocław
tel. kom. 505-559-357, 787-882-209
www:   http://www.adviser-adviser.pl
e-mail:   advisers@poczta.fm

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1279 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE "ADVISER"
Szkolenia z zakresu zarządzania i psychologii:

- negocjacje
- techniki sprzedaży
- komunikacja interpersonalna
- zarządzanie czasem
- rozwiązywanie konfliktów
- techniki redukcji stresu
- trudności wychowawcze
- agresja u dzieci
- nadpobudliwość psychoruchowa
- wychowanie dorastającego nastolatka
- i inne

SZKOLENIA

Doskonalenie umiejętności leżące u podłoża każdego rozwoju gwarantuje przewagę rynkową i osiągnięcie sukcesu.

Organizujemy szkolenia i warsztaty obejmujące następujące obszary tematyczne:
  • Budowanie zespołów
Szkolenie pozwala na opanowanie umiejętności efektywnego budowania i kierowania zespołem. Jest prezentacją metod i technik zarządzania zespołem, m.in. w zakresie organizacji pracy, określania priorytetów, motywowania zespołu, komunikacji, stylów kierowania i przewodzenia. Uczestnicy dokonują identyfikacji własnych predyspozycji w kierowaniu zespołem, zapoznają się z formami ewaluacji zespołów.
  • Skuteczna komunikacja interpersonalna
Szkolenie uczy praktycznych zasad skutecznej komunikacji. Prezentuje nowoczesne techniki i metody sprawnego porozumiewania się. Znajomość ich pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów zarówno w codziennej działalności zawodowej, w kontaktach ze współpracownikami, w procesie obsługi klienta jak i w życiu osobistym. Proces przekazu informacji determinuje jakość większości działań prowadzonych w firmie, takich jak tworzenie i podział zadań, motywowanie i ocenianie pracowników, prowadzenie zebrań, negocjacje itp.
  • Rozwiązywanie konfliktów
Szkolenie umożliwia uzyskanie wiedzy dotyczącej podstawowych i specyficznych praw rządzących konfliktem międzyludzkim oraz wypracowanie metod rozwiązywania konfliktów i łagodzenia jego skutków. Szkolenie skierowane jest do osób, które w swojej pracy zawodowej kierują zespołami ludzi i muszą efektywnie zarządzać różnorodnymi zespołami pracowników i współpracowników. Zdobyte podczas szkolenia umiejętności będą również nieocenione w bezpośrednich kontaktach z klientem, partnerem.
  • Negocjacje w biznesie
Szkolenie nastawione na rozwój indywidualnych umiejętności negocjacyjnych, poznanie własnych zasobów i predyspozycji negocjacyjnych. Umożliwia zapoznanie z nowoczesnymi technikami negocjacyjnymi, dostarcza umiejętności i technik współdziałania, komunikowania się na poziomie werbalnym i niewerbalnym, pozwala na poznanie i zrozumienie mechanizmów grupowych. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w pracy zawodowej często prowadzą negocjacje, np. pracownicy działów sprzedaży, menedżerowie, dyrektorzy personalni, handlowcy.
  • Zarządzanie czasem
Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć umiejętności zarządzania samym sobą i planowaniem własnej pracy oraz dla menedżerów planujących i organizujących pracę podległym pracownikom. Szkolenie uczy sprawnej organizacji działania prowadzącej do efektywnego realizowania zaplanowanych celów. Pokazuje, jak organizowanie czasu pozwala uzyskać większe efekty przy mniejszym wysiłku.
  • Integracja grupowa
Zasadniczym celem szkolenia jest integracja grupy osób razem pracujących lub przebywających, zwiększenie identyfikacji z zespołem i firmą, rozszerzenie płaszczyzny współpracy i zrozumienia, budowanie przez uczestników dobrych relacji, wzajemne poznanie strategii swoich zachowań, oraz rozwijanie komunikacji wewnętrznej w zespole. Szkolenie to połączone są z dobrą zabawą i relaksem.
  • Twórcze myślenie
Szkolenie skoncentrowane na kształceniu giętkości myślenia, pomysłowości i potencjału twórczego. Dostarcza technik i heurystyk znajdowania rozwiązań, sposobów przełamywania stereotypowego podejścia do problemów i przekraczania schematów, towarzyszących nam podczas rozwiązywania problemów w życiu osobistym i zawodowym. Uczy wykorzystywania wyobraźni i fantazji w pracy umysłowej, podejmowania ryzyka badawczego i odwagi we wprowadzaniu nietypowych rozwiązań.
  • I INNE...

Szkolenia i warsztaty przeprowadzamy w systemie otwartym i zamkniętym. Zapewniamy materiały szkoleniowe. Każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie