Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Instytut Inowacji i Biznesu

ul. Staszica 1, 25-008 Kielce
tel. (41) 368-06-99
www:   http://www.iib.com.pl
e-mail:   biuro@iib.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1088 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzanie i przywództwo
- sprzedaż i obsługa klienta
- marketing
- badania ankietowego
- diagnozowania
- szkoleń otwartych i zamkniętych

Instytut Innowacji i Biznesu powstał dzięki pasji do ciągłego usprawniania otaczającego nas świata. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, a także szkół i uczelni wyższych. Działania, które prowadzimy pozwalają naszym klientom na realizację długofalowych planów przy wsparciu finansowym z krajowych i unijnych funduszy. Prowadzone przez nas projekty przyniosły i przynoszą naszym klientom mierzalne efekty w postaci realizacji kosztownych inwestycji oraz wzrostu konkurencyjności i innowacyjności.

Naszą misją jest świadczenie usług konsultingowych i szkoleniowych na najwyższym poziomie, w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracowników Instytutu oraz bliską współpracę z instytucjami rządowymi, samorządowymi, organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami gospodarczymi.

Instytut Innowacji i Biznesu jest synonimem tego co najlepsze i najnowocześniejsze w gospodarce krajowej. Działalność i wizerunek Instytutu odzwierciedlają innowacyjny charakter organizacji i dynamiczny rozwój regionu, przy zachowaniu najwyższych standardów etyki biznesu.

Oferta Instytutu Innowacji i Biznesu skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz szkół i uczelni wyższych. Korzystając ze zdobytej wiedzy teoretycznej oraz doświadczeń praktycznych, rozwiązujemy problemy naszych klientów szybko i z należytą starannością, stawiając przede wszystkim na jakość oraz efekty świadczonych przez nas usług.

Szkolenie to różne działania i formy doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swojej osobowości oraz poszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy.

Nasi trenerzy to specjaliści oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu oraz doskonałym umiejętnościom dydaktycznym nasze szkolenia otrzymują wysokie oceny najbardziej wymagających uczestników.

Realizujemy szkolenia o tematyce mieszczącej się w następujących kategoriach:
  • zarządzanie i przywództwo,
  • sprzedaż i obsługa klienta,
  • marketing,
  • badania ankietowego,
  • diagnozowania,
  • szkoleń otwartych i zamkniętych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie