Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Smart Aero - Szkolenia Lotnicze

ul. Wybraniecka 32, 25-128 Kielce
tel. kom. 506-471-893
www:   http://smartaero.pl
e-mail:   info@smartaero.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1055 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA LOTNICZE:

- licencja turystyczna PPL(A)
- licencja zawodowa CPL(A)
- licencja liniowa ATPL(A)
- uprawnienie do lotów według przyrządów IR(A)
- uprawnienie do lotów VFR w przestrzeni kontrolowanej
- uprawnienie do lotów VFR w nocy
- uprawnienie do lotów na samolotach wielosilnikowych MEP(L)
- uprawnienie instruktora pilotażu FI(A)

Szkoła Lotnicza Smart Aero Service zlokalizowana jest na malowniczo położonym lotnisku Modlin (EPMO) w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego, ok. 30 km na północny zachód od Warszawy (trasa gdańska: nr 7). Szkoła swe powstanie zawdzięcza prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w lotnictwie i kontynuacji rodzinnej tradycji jej założycieli, Andrzeja i Tomasza Malec. Na co dzień wykonują oni zawód Pilota liniowego, a od lat są również czynnymi instruktorami samolotowymi. Teraz połączyli siły, by stworzyć miejsce, w którym podzielą się swą pasją z nowymi adeptami sztuki latania.

Misją naszej szkoły pilotów jest bezpieczne kształcenie lotników, którzy będą mogli godnie reprezentować wartości, jakimi charakteryzowali się pionierzy awiacji. Dlatego w szkoleniu stawiamy na doświadczoną kadrę instruktorską, dbałość o szczegóły i najwyższej klasy sprzęt.

Naszym uczniom zapewniamy dostęp do najnowszych publikacji naukowych i urządzeń treningowych. Pozwalają one na odbycie wszechstronnego szkolenia, poruszającego takie kwestie jak sytuacje niebezpieczne, loty międzynarodowe czy korespondencja lotnicza.

Szkolenia lotnicze, szkoła pilotów
Kompletny proces szkolenia pilota składa się z wielu etapów, dlatego też mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych uczniów, przed przystąpieniem do nauki, każdemu kandydatowi zostaje przydzielony „instruktor opiekun”. Ma on za zadanie przeprowadzić krótki wywiad i zaproponować „ścieżkę kształcenia” pozwalającą w optymalny sposób osiągnąć założone cele. Po rozpoczęciu właściwego szkolenia będzie monitorował postępy swojego podopiecznego, jak i odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości.

Licencja turystyczna PPL(A) - Szkolenie składa się z części teoretycznej 100 godzin i praktycznej 45 godzin, prowadzone jest na samolocie typu Cessna 152.

Licencja zawodowa CPL(A) - Zdobycie licencji pilota zawodowego (Commercial Pilot Licence) jest niezbędne dla każdego, kto planuje powiązać swoją karierę zawodową z lotnictwem. Podczas szkolenia nauczymy cię latać w trudnych warunkach atmosferycznych, odbędziesz loty nocne oraz zapoznasz się ze specyfikacją wykonywania operacji lotniczych w przestrzeni kontrolowanej. Minimalne wymagania do rozpoczęcia szkolenia to posiadanie licencji turystycznej PPL(A) i 150 godzin nalotu ogólnego.

Licencja liniowa ATPL(A) - Szkolenie składa się z 80-120 godzin wykładów i tzw. „Distance learning” gdzie uczeń wykorzystując zatwierdzone publikacje naukowe przygotowuje się samodzielnie do egzaminu.

Uprawnienie do lotów według przyrządów IR(A) - Pozwala ci na wykonywanie operacji lotniczych w przestrzeni kontrolowanej i trudnych warunkach atmosferycznych bez wzrokowego kontaktu z ziemią. W lotach IFR do nawigacji wykorzystujemy urządzenia zabudowane na pokładzie samolotu jak i zlokalizowane na ziemi. Dodatkowo cały lot odbywa się pod nadzorem kontrolera lotniczego, odpowiedzialnego za koordynację ruchu statków powietrznych.

Uprawnienie do lotów VFR w przestrzeni kontrolowanej - Jeśli planujesz korzystać z lotnisk kontrolowanych takich jak np. Warszawskie Okęcie jednak nie zamierzasz zdobyć licencji zawodowej CPL(A), proponujemy odbycie kursu do lotów w przestrzeni kontrolowanej VFR, podczas którego zapoznasz się z wszelkimi procedurami mającymi zastosowanie na lotniskach komunikacyjnych i w przestrzeni kontrolowanej.

Uprawnienie do lotów VFR w nocy - W trakcie kursu nauczysz się prowadzić nawigację podczas przelotów oraz oswoisz się z wykonywaniem startów i lądowań w nocy.

Uprawnienie do lotów na samolotach wielosilnikowych MEP(L) - Szkolenie teoretyczne składa się z 7 godzin wykładów. Szkolenie praktyczne składa się z 6 godzin lotu na samolocie Piper PA30 Twin Comanche.

Uprawnienie instruktora pilotażu FI(A)

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie