Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MKEJ Konsorcjum Iustitia Instytut

ul. Sienkiewicza 57/12, 25-002 Kielce
tel./fax (41) 344-87-94
www:   http://www.mkej.pl
e-mail:   mkejiustitia@wp.pl
sekretariat@mkej.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5546 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

NASZA OFERTA TO RÓWNIEŻ

- kursy dla gimnazjalistów i dzieci
- kursy do matury
- centrum korepetycyjne
- nowoczesne szkolenia językowe dla firm
- międzynarodowe egzaminy językowe
- otwarte szkolenia tematyczne
- kursy wakacyjne
 

MKEJ OFERUJE NAUKĘ JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język hiszpański
- język francuski
- język rosyjski
- inne języki: szwedzki, arabski, niderlandzki, ukraiński, bułgarski, czeski, łaciński, portugalski, grecki, węgierski, chorwacki, serbski, perski, duński, norweski, fiński, japoński, chiński, koreański, turecki, hebrajski, esperanto
- język polski dla obcokrajowców

Kursy i korepetycje z różnych przedmiotów

DLACZEGO WŁAŚNIE MKEJ? Renomowana firma językowa.
Od kilku lat jesteśmy w ścisłej czołówce firm najlepiej uczących języków obcych. Osiągamy to, dzięki realizowaniu naszych najważniejszych celów: świadczeniu usług o wysokiej jakości, skuteczności nauczania, elastyczności działania.

W dowód uznania wysokiej jakości świadczonych przez nas usług cztery znane na całym świecie instytucje przyznały naszej firmie status ośrodka egzaminacyjnego i prawo do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych. Dzięki temu mogą państwo w MKEJ zdawać i zdobyć uznane, popularne, międzynarodowe certyfikaty z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego. Istnieje możliwość zdawania egzaminów również z języka hiszpańskiego.

Sukces zawdzięczamy także dobrej opinii, jaką słuchacze przekazują swoim znajomym. Ponad 70% naszych kursantów to osoby, którym znajomi polecili właśnie nas!

MKEJ od początku swojego istnienia, przy ciągłym podnoszeniu jakości swoich usług, stara się - utrzymać przyjazne, dostępne dla przeciętnego mieszkańca naszego regionu ceny kursów (m.in.: dzięki własnym salom lekcyjnym, sprawnym zarządzaniu). Zapewnia także wygodny system opłat i elastyczność godzin kursowych.

W MKEJ oferujemy kursy, które cechują się praktycznością i skutecznością. Co roku wśród naszych kursantów jest wiele osób, które wróciły z pobytów zagranicznych i kontynuują naukę u nas; informują przy okazji, że zdobyta na kursach w MKEJ wiedza i umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym rzeczywiście skutecznie sprawdziły się w różnych sytuacjach życiowych i/lub zawodowych.

Lektorzy
W MKEJ uczą starannie wybrani, wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, których pasją jest nauczanie. Wielu z nich posiada licencję międzynarodowego egzaminatora, uprawnienia egzaminatora maturalnego. Jednym z warunków, który trzeba spełniać by nauczać w MKEJ jest - realizowanie obowiązku stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki temu, że MKEJ jest ośrodkiem egzaminacyjnym nasi lektorzy uczestniczą w specjalnych, zamkniętych warsztatach szkoleniowych. Zajęcia te prowadzą wybitni metodycy, autorzy podręczników, egzaminatorzy (tak więc, jeśli uczą się - to od najlepszych). Mają także dostęp do nieosiągalnych dla wielu nauczycieli - materiałów dydaktycznych.

Nasi lektorzy cechują się również następującymi umiejętnościami:
  • efektywnie i ciekawie organizują pracę słuchaczy na zajęciach
  • umiejętnie motywują kursantów do skutecznej nauki przekazują wiedzę w sposób jasny i zrozumiały dla wszystkich, a zauważone u słuchaczy błędy językowe umiejętnie poprawiają

O skutecznym i wysokim poziomie nauczania, dobrym poziomowaniu wiedzy świadczy np. bardzo wysoka zdawalność przez naszych kursantów międzynarodowych egzaminów językowych (skuteczność w zależności od języka i poziomu 96% - 100%) oraz egzaminów maturalnych (skuteczność 100 %).

MKEJ to również przyjemne i wygodne sale dydaktyczne, nowoczesny sprzęt (w tym odtwarzacze CD, DVD, kamera), materiały do nauki renomowanych wydawnictw, autorskie materiały do nauczania, mnóstwo dodatkowych materiałów w tym również takich, które są nieosiągalne dla lektorów innych szkół językowych (domena ośrodka egzaminacyjnego). Zajęcia w centrum miasta, darmowy parking dla kursantów.

W MKEJ już od kilku lat programy i poziomy nauczania są dostosowane i zgodne z wytycznymi Rady Europy ( zawartymi w Common European Framework of Reference for Languages: learning, teaching, assessment). Gwarantuje to porównywalność wyników nauczania w skali całej Europy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie