Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Tańca Pasja

Wioleta Wojciechowicz

Ul. Jana Pawła II 4A, 75-452 Koszalin
tel. kom. 509-229-798‎
www:   http://www.studiotancapasja.pl
e-mail:   studiotanca-pasja@home.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8940 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STUDIO TAŃCA PASJA

- pokazy taneczne
- oferta dla przedszkoli
- oferta obozu tanca towarzyskiego
- lekcje indywidualne
- oferta dla firm
- hip-hop
- taniec towarzyski
- latino solo
- taniec nowoczesny
- aerobic
- rytmika
- kurs dla nowoczeńców

O Nas
Początki naszego studia sięgają czasów gdy taniec towarzyski i inne formy taneczne nie były jeszcze tak popularne jak obecnie w Polsce. Początkowo studio posiadało nazwę RRitmo (nazwa pochodząca od inicjałów Robert Rowiński) i działało przy Miejskim Ośrodku Kultury w Koszalinie. Po uczestnictwie w telewizyjnym show TVN „Taniec z Gwiazdami” Robert Rowiński wraz ze swoją siostrą Wioletą Wojciechowicz postanowili stworzyć prywatną działalność gospodarczą i tym samym w roku 2006 powstało Studio Tańca Pasja.

Po spektakularnych wyczynach tancerzy w programach telewizyjnych chętnych na zajęcia taneczne było wielu. Natychmiast utworzyły się grupy taneczne tańca nowoczesnego „Akcent” i „Akcencik” wyróżniane w ogólnopolskich przeglądach tanecznych oraz pary tańca towarzyskiego – domeny naszego studia.

W roku 2007 przyłączyło się do Nas Studio Tańca „Sukces” działające przy Centrum Rozrywki na Pięterku wraz z ich instruktorem Agatą Krajewską, co dało lepsze warunki i większe możliwości w dostępie do trenerów dla zaawansowanych tancerzy.

Z każdym rokiem poszerza się też wachlarz zajęć oferowanych przez Studio Tańca Pasja. Zainteresowanie wzrasta również dzięki kreatywnym kampaniom reklamowych , a co najważniejsze przez profesjonalizm i zaangażowanie kadry. Studio wykształca bardzo dobrych tancerzy, co sprzyja promowaniu Studia Tańca Pasja „drogą pantoflową” jako marka o najwyższej jakości w Koszalinie.

W 2009 roku dołączyła do Nas nowa instruktorka wraz z grupą taneczną „Efekt” zdobywającą prestiżowe miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych przeglądach tanecznych. Ta utytułowana grupa prowadzona jest przez Agnieszkę Bil nowego instruktora hip- hopu w Studio Tańca Pasja,

Studio Tańca Pasja powstało na koszalińskim rynku z jednej głównej przyczyny , Poza pasją do tańca i nauczaniem „daje możliwości, których koszalinianin Robert Rowiński w swojej osiemnastoletniej karierze tanecznej nie posiadał, musiał podróżować do dużych miast, gdzie byli światowi trenerzy” teraz wszystko jest w zasięgu ręki...

NASZA OFERTA

Hip-Hop

Hip Hop
Hip-hop – ruch kulturowy i gatunek muzyczny powstały w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych we wczesnych latach 70. XX wieku, zainicjowany przez Afroamerykanów i Latynosów. Od momentu powstania w nowojorskiej dzielnicy Bronx hip-hop rozprzestrzenił się na całym świecie. Cztery główne elementy hip-hopu to rapowanie, graffiti, taniec breakdance i DJing. Pozostałe elementy to moda i slang hip-hopowy oraz beatbox.

W Studio Tańca Pasja najlepszą grupą hip hopową jest "Efekt", prowadzona przez instruktora o wielkich osiągnięciach w tej dziedzinie, stąd też grupa ta może pochwalić się nietuzinkowymi wynikami. Rozpoczynając zajęcia osoby przechodzą kolejno stopnie grup od początkującej przez średniozaawanowanej zmierzając do grupy "Efekt" zaawansowanej.

Taniec Towarzyski

Taniec Towarzyski to rodzaj tańca, w którym nasze studio się specjalizuje. Do niego należy pięć tańców standardowych: Walc angielski, Tango Walc wiedeński, Foxtrot i Quickstep oraz pięć tańców latynoamerykańskich: Samba , Cha-cha, Rumba Pasodoble i Jive. W Studio tańca pasja wyróżniamy:

1)Sportowy taniec towarzyski. Taniec towarzyski nie jest dyscypliną olimpijską i jest jednym z najmniej popularnych sportów świata. Mimo to posiada ścisłe zasady. Wszystkich sportowych tancerzy dzieli się na kategorie: wiekowe i klasowe. Kategorie wiekowe to "do 7 lat", "8-9 lat", "10-11 lat", "12-13 lat", "14-15 lat" i "powyżej 15 lat". Kategorie klasowe mogą być HOBBY("H", "G", "F"), lub sportowe. Klasy sportowe od najsłabszej, do najlepszej to: "E", "D", "C", "B", "A", "S". Aby zdobyć wyższą klasę taneczną należy na turniejach tanecznych organizowanych przez PTT zdobyć odpowiednią ilość punktów i odpowiednią ilość razy stanąć na podium

2)Kursy dla dorosłych. Zajęcia te mają za zadanie dostarczyć Państwu fantastycznej zabawy przy jednoczesnym opanowaniu podstawowych kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich. Kurs realizuje następujące tańce: Disco Samba ( ułatwiona samba) Salsa, Cha-cha, Rumba , Rock end Roll ( ułatwiony Jive), Walc angielski, Walc wiedeński, Tango i Foxtrot. Do zrealizowania ww. tańców wystarczy zaledwie dwa miesiące, aby poznać podstawy każdego z nich ( 8 tańców)

Latino Solo

Latino Solo. Kurs przeznaczony wyłącznie dla Pań. Są to elementy tańca towarzyskiego tworzące choreografię, którą tańczy się indywidualnie. Kurs ten naucza podstaw tańców wyłącznie latynoamerykańskich: Samba, Cha Cha, Rumba Jive i Salsa . Intensywność i szybkość wykonywanych tańców jest tak wielka, iż poza nauką tańca jest on doskonałym antidotum na walkę z nadwagą i wyrzeźbienia sylwetki. Kurs ten polecany jest ze względu na jego uniwersalność.

Taniec nowoczesny

Zajęcia z tańca nowoczesnego to zajęcia dla dzieci chcących poznać różne rodzaje tańca. Docelowym zadaniem zajęć jest przygotowanie młodego uczestnika do przyłączeniu go do grupy tanecznej tańca nowoczesnego „Akcent” i „Akcencik” prosperujących w studio. Na każdych zajęciach przeprowadzana jest rozgrzewka z elementami stretchingu, jazzu czy tańca klasycznego. Na zajęciach realizowane są choreografie z dziedziny disco czy pop, które usprawniają ciało młodych tancerzy i przygotowują do bardziej skomplikowanej choreografii prezentowanych na różnych przeglądach i pokazach tanecznych.

Aerobic

Forma tej aktywności kładzie szczególny nacisk na poprawienie sylwetki. Panie uczestniczące w zajęciach oprócz wyspecjalizowanych figur aerobowych wzmacniają poszczególne mięśnie tak, aby ich sylwetka i ciało było jędrne, smukłe i wyrzeźbione. Z pewnością ta forma ćwiczeń zapewnia Panią walkę z nadwagą, czy też poprawienie samopoczucia po wyczerpującym treningu.

Rytmika

Sekcja ta przeznaczona jest dla dzieci od 4 do 7 lat. Są to zajęcia mające za zadanie rozwijać dziecko w dziedzinie muzyki słuchu ruchu i tańca. Na zajęciach również korygowana jest sylwetka dziecka. Oprócz zabaw prezentowane są elementy tańca towarzyskiego i nowoczesnego tak by dziecko już w tym najmłodszym wieku poznawało podstawowe kroki poszczególnych tańców. Rytmika pozwala dziecku na zawieranie znajomości, otwiera je na rówieśników, co jest istotnym elementem przy prawidłowym rozwoju dziecka.

Kurs dla nowoczeńców

Oferta tego kursu jest skierowana do par, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego i chcą się przygotować do pierwszego tańca oraz do tej szczególnej nocy weselnej. Na zajęciach głównie realizowany jest Walc angielski tak, aby uczestnicy mieli pełną swobodę zatańczenia go podczas pierwszego tańca prezentowanego na weselu. Pozostałe tańce pozwolą poznać podstawy tańców, które pomogą w tą wyjątkową noc. Do nich należą Disco samba, Foxtrot, Cha-cha i Rocen Roll.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie