Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
QUMAM - Pozytywne Szkolenie Psów

ul. Wrocławska 53, 30-011 Kraków
tel. kom. 607-424-300
www:   http://www.qumam.come-mail:   biuro@qumam.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1708 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA PSÓW

- podstawowe
- podstawowe w trybie przyśpieszonym
- zajęcia indywidualne
- zaawansowane
- kurs tropienia


Pozytywne Szkolenie Psów QUMAM w Krakowie zaprasza!

Szkolenie podstawowe
Szkolenie psa ma na celu przede wszystkim zbudowanie odpowiedniej relacji między przewodnikiem (właścicielem, domownikami) a psem. W trakcie kursu podstawowego, oprócz komend, uczymy się jak stworzyć tą prawidłową relację. Kurs obejmuje 14 spotkań grupowych, oraz w razie konieczności spotkanie indywidualne. W naszym pojęciu najważniejsze jest to, aby w relacji człowiek - pies było wzajemne zrozumienie i zaufanie. W aspekcie szkolenia, chcemy przedstawić metodę pracy, którą każdy kursant będzie mógł wykorzystać sam w kształtowaniu zachowań swojego psa.

Kurs obejmuje tematy związane z wychowaniem psa, nauką komend oraz eliminacją jego niepożądanych zachowań. W przeciwieństwie do obiegowej opinii "szkoła dla psów" nie uczy psów jak mają się zachowywać, jak wykonywać komendy, szkoła uczy właścicieli jak mają z nimi postępować i jak mają uczyć swoje psy aby dążyć do obopólnej satysfakcji z pracy.

Psie Przedszkole ma na celu maksymalną socjalizację szczeniąt z ludźmi, innymi psami, środowiskiem i różnego rodzaju bodźcami.

Każde spotkanie trwa pomiędzy 45 minut a 1 godzinę zegarową, w tym podczas niektórych zajęć jest również czas dla psów na kontrolowaną zabawę. Przewidzianych jest 10 spotkań dla szczeniąt do 6 miesiąca życia. Koszt to 280zł.

W programie psiego przedszkola będą uwzględnione elementy szeroko pojętej socjalizacji, podstawowe ćwiczenia (wstęp do szkolenia), oraz wiele wartościowych informacji dla właścicieli, m.in. o tworzeniu relacji z nowym członkiem rodziny, ustalaniu reguł w domu, uczeniu czystości i wiele innych.

Zajęcia indywidualne/Porady behawioralne
Podczas spotkań indywidualnych jest możliwość pracy nad jakimś konkretnym ćwiczeniem szkoleniowym lub problemem z zachowaniem psa.

W ramach zajęć indywidualnych możemy pracować nad komendami takimi jak: siad, waruj, do mnie, chodzenie na smyczy, aportowanie zabawki, podawanie przedmiotów, zajęcia z tropienia, i wiele innych ćwiczeń, również z zakresu szkolenia specjalistycznego.

Przy poradach behawioralnych miejsce spotkania jest dostosowane do potrzeb danego zwierzęcia i temat spotkania jest określony przez dane zachowanie. Opiekunowie zwierzęcia muszą się przygotować na odpowiedzenie na pytania z zakresu: obyczajów domu / psa, karmienia psa, schematów spacerów i aktywności zwierzęcia, oraz wszelkie inne tematy, które mogą być pomocne przy rozwiązywaniu problemu z zachowaniem.

Szkolenie zaawansowane
Program kursu jest ułożony pod kontem rozwijania dotychczasowych umiejętności psów. Kurs zawiera także elementy obedience oraz PT. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli szkolenie podstawowe u nas, ale nie tylko. Przewidzianych jest 12 spotkań szkoleniowych, w tym dwa spotkania plenerowo - praktyczne.

Kurs tropienia ma na celu pokazać właścicielom jak na prawdę wygląda psi świat, a psom umożliwić odkrycie niezwykłych zdolności używania nosa! Podstawy uczą psa wybierać właściwy zapach - czyli ślad - i podążać za tym śladem. Kurs obejmuje 5 spotkań i trwa dwa zjazdy weekendowe. Spotkania odbywają się w godzinach wczesno porannych, lub popołudniowych, na terenach zielonych w Krakowie lub wokół Krakowa.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie