Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Psia Szkoła - Monika Suchowiak

ul. Litewska 24/42, 30-014 Kraków
tel. kom. 500-552-546
www:   http://www.psia.szkola.pl
e-mail:   info@psia.szkola.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2096 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PSIA SZKOŁA - MONIKA SUCHOWIAK

- psie przedszkole
- szkolenie podstawowe dla początkujących
- szkolenie dla średnio-zaawansowanych
- zaawansowane szkolenia psa z zakresu posłuszeństwa
- warsztaty trenerskie
- dogoterapia
- lekcje indywidualne


Zapraszamy na kursy szkolenia psów z Psią Szkołą w Krakowie - Nowej Hucie oraz Myślenicach. Kursy organizowane są przez cały tydzień, zarówno w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych. Zajęcia prowadzone są w terenie, w warunkach naturalnych rozproszeń, z jakimi właściciel spotyka się na co dzień. Podczas trwania kursu szkolenia psów jesteśmy do dyspozycji naszych kursantów, służąc poradą telefoniczną lub mailową. Po zakończeniu zajęć zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych organizowanych przez Psią Szkołę.

Warsztaty trenerskie (praktyczna praca z psem)
Przeznaczone są dla osób, które ukończyły studia zoopsychologii zwierząt, kursy i szkolenia z zakresu szkolenia psów i zamierzają samodzielnie prowadzić własną szkołę szkolenia psów, zajęcia terapeutyczne lub chcą poznać praktyczne podstawy szkolenia psa.

Osoby uczestniczące w warsztatach zdobędą praktyczne umiejętności i wiedzę dotyczącą zachowania i uczenia się psa, w jaki sposób ułożyć program szkolenia psa, plan terapeutyczny, aby przyszły klient mógł go zrealizować podczas wspólnej pracy z własnym psem. Celem warsztatów jest stworzenie aktywnych grup wsparcia, które będą wymieniać się doświadczeniem w pracy zawodowej oraz będą wspólnie szlifować umiejętności zdobyte podczas naszych warsztatów.

Dogoterapia - Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać podstawy szkolenia psa pracującego w dogoterapii, opartego na wzajemnym zaufaniu, utrwalić wyuczone zachowania oraz poszerzyć zakres jego umiejętności. Podczas kursu uczymy technik obniżających pobudzenie psa, w jaki sposób radzić sobie ze stresem psa podczas jego szkolenia i w przyszłej pracy w dogoterapii, poleceń z zakresu posłuszeństwa - indywidualnie dobranych do każdego psa w grupie. Omawiamy techniki pozwalające na radzenie sobie z zachowaniami problemowymi, które pojawiają się podczas wspólnej pracy.

Lekcje indywidualne przeznaczone są dla osób, które chcą realizować specjalny program szkolenia psa w domu lub zachowania psa wymagają ułożenia odpowiedniego programu terapeutycznego. Zakres szkolenia oraz liczba zajęć dopasowana jest ściśle do potrzeb opiekuna i możliwości psa. Dodatkowo opiekun może wybrać ćwiczenia z zakresu umiejętności podstawowych lub specjalnych, które chce realizować ze swoim psem. Szkoła oferuje poradnictwo w zakresie rozwiązywania zachowań problemowych oraz żywienia psa.

Psia Szkoła proponuje szeroką gamę kursów i warsztatów, które pozwolą na zbudowanie prawidłowej więzi z psem, uczenie psa właściwych zachowań i zrozumienie jego podstawowych potrzeb. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze, w trakcie których realizujemy program kursu, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do każdego właściciela psa. Stawiamy na dobrą wspólną zabawę i przyjemność, jaką można czerpać z kontaktu z psem. To co jest dla nas bardzo ważne - w naszej szkole szkolenia psów nie stosujemy żadnej formy przymusu, siły lub karania.

Celem Psiej Szkoły jest nauka właścicieli psów pracy w warunkach naturalnych rozproszeń, jaki funduje nam codzienny spacer (biegające dookoła psy, przejeżdżający rowerzyści, piszczące i bawiące się dzieci). Podczas zajęć uczymy, w jaki sposób pracować z psem nie popadając w frustrację wywołaną rozproszeniami. Metoda, którą stosujemy, czyli szkolenie psów przy użyciu klikera, znana i stosowana jest w Polsce już od wielu lat. Zdobywane doświadczenie pozwala nam doskonalić warsztat, tak aby proponowana oferta szkolenia była dla Państwa jak najbardziej przydatna, a praca z psem bezstresowa.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie