Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Firma Szkoleniowa Global Finance Doradztwo

ul. Smolki 13, 30-513 Kraków
tel. (12) 266-73-77, fax. (12) 266-73-81
www:   http://www.gfszkolenia.pl
e-mail:   szkolenia@gfszkolenia.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1179 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU

- specjalistyczne szkolenia dla pracowników
- warsztaty psychologiczne
- budowanie i zarządzanie zespołami
- przedsiębiorczości
- coachingu, mentoringu
- asertywności
- szkolenia dla bezrobotnych


Firma Global Finance Doradztwo Sp. z o.o. to nowoczesna, wysoko wyspecjalizowana i profesjonalna firma, która zajmuje się organizacją efektywnych szkoleń dla różnego rodzaju odbiorców. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla pracowników Urzędów Pracy, Wojewódzkich Urzędów Pracy, osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy.

Adresatami naszych szkoleń są również pracownicy korporacji handlowych, przedstawiciele handlowi, doradcy finansowi oraz Klienci biznesowi.

Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów oraz ich zadowolenie. Dostosowanie szkoleń do wymagań naszych odbiorców, specyfiki działalności ich firmy oraz zastosowanie autorskich programów szkoleniowych to nasz priorytet oraz idea nadrzędna firmy. Gwarantuje to bowiem wysoką jakość szkoleń i najwyższy z możliwych standard kształcenia osób dorosłych.

Starannie przygotowujemy się do każdego szkolenia, które prowadzone jest przez wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach, praktyków oraz doskonałych certyfikowanych szkoleniowców. Jako jedyna firma w Polsce dowozimy naszych uczestników na szkolenia wyjazdowe, co daje duży komfort i poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom. Organizujemy również atrakcyjne, wewnętrzne szkolenia, na miejscu w Urzędach Pracy oraz firmach wychodząc w ten sposób naprzeciw potrzebom Klienta, któremu przyszło żyć w coraz bardziej wymagającej rzeczywistości. To komfort, wygoda, profesjonalizm i atrakcyjna oferta. Jedyna taka na polskim rynku szkoleniowym.

Firma Global Finance Doradztwo Sp. z o.o. oferuje spektrum szkoleń naszym Klientom. Szkolenia przez nas prowadzone dotyczą różnorodnych dziedzin, od psychologii, po szkolenia specjalistyczne dotyczące konkretnej dziedziny. Mamy bogatą ofertę szkoleniową dla Urzędów Pracy, osób bezrobotnych i poszukujących Pracy. Kształcimy kadry, podnosimy kwalifikacje zawodowe i osobiste, dbamy o przyjazną atmosferę na szkoleniach.

Szkolenie to inwestycje w kadry, czyli zadowolenie pracodawcy i pracownika. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swojej osobowości oraz poszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy.

Od lat organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje, w których udział biorą pracownicy Urzędów Pracy, osoby bezrobotne, poszukujące pracy, menedżerowie, specjaliści oraz pracownicy administracji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczące niemal każdego zagadnienia czy tematu. Organizujemy również szkolenia dla bezrobotnych.

Nasza lista szkoleń nigdy nie jest zamknięta. Poza bieżącą ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Posiadamy bardzo bogatą bazę wiedzy i współpracujemy z wieloma ekspertami – daje nam to bardzo solidne zaplecze merytoryczne, które chętnie udostępniamy Uczestnikom naszych szkoleń, warsztatów i seminariów. Chętnie dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, wiedzą i informacjami z wielu dziedzin.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie