Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I

ul. Żabiniec 68, 31-215 Kraków
tel./fax (12) 416-24-45
www:   http://www.norton.edu.pl
e-mail:   centrala@norton.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3128 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY

- zapraszamy na kursy języka angielskiego i obsługi aplikacji biurowych i internetu

SZKOŁA JĘZYKOWA

- język angielski
- certyfikat TOEIC

Centrum Językowe NORTON jest ogólnopolską szkołą językową z siedzibą w Krakowie.

NORTON został założony w 1991 roku. W ciągu 16 lat NORTON rozszerzył swą działalność na teren całej Polski prowadząc w tym okresie zajęcia dla kilkudziesięciu tysięcy słuchaczy. Na nasze kursy uczęszczają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, pracownicy jednostek samorządowych, urzędów, banków oraz przedsiębiorstw państwowych i prywatnych, kadry wojskowe i policyjne.

Obecnie realizujemy szereg projektów szkoleniowych współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny ze środków Unii Europejskiej. Zachęcamy do zapoznania z możliwości udziału w naszych szkoleniach finansowanych ze środków unijnych. Informacje o projektach realizowanych przez NORTONa znajdą Państwo na podstronach serwisu.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na naukę języków obcych w szkołach publicznych NORTON oferuje szkołom publicznym współpracę w zakresie prowadzenia zajęć obowiązkowych przez lektorów NORTONa. Po wdrożeniu reformy oświaty 1 września 1999 roku lawinowo wzrosła liczba uczniów szkół publicznych objętych nauczaniem obowiązkowym prowadzonym przez nauczycieli NORTON. Obecnie Norton współpracuje z ponad 400 szkołami publicznymi prowadząc zajęcia dla uczniów na terenie całej Polski.

NORTON zatrudnia nauczycieli języków obcych z wyższym wykształceniem magisterskim lub zawodowym, którzy wspierani są szkoleniami metodycznymi i bezpośrednimi konsultacjami z naszymi metodykami.

Oferta egzaminacyjna:
  • TOEIC został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC jest egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 4 500 000 kandydatów na całym świecie.

  • TOEIC Bridge, to rzetelna i trafna metoda oceny, sprawdzająca znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia ze słuchu i czytania na poziomie od początkującego do średniozaawansowanego.

  • TELC to jeden z najpopularniejszych obecnie certyfikatów, powszechnie uznawany przez rozmaitego rodzaju instytucje państwowe oraz prywatne. Egzaminy telc są opracowywane i administrowane przez organizację telc, posiadającą czterdziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu egzaminów językowych na najwyższym poziomie europejskim.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie